Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, mam nadzieję, że mnie to nie spotka. Mam 38lvl i jeszcze bodajże dwie bronie do odblokowania :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie zrobilem restart nanokombinezonu ale trofeum za bronie nie wpadło :( może teraz bede czekał do 45 poziomu i odblokuje je wszystkie naraz ? poradzcie cos bo jak dojde znow do 50 lvl. i znow mi nie wpadnie to chyba połamie to gierke ze złosci . Może jest jakis schemat żeby to trofeum wpadło miał ktoś ten sam problem pls help ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwowanie się tylko po to, by zdobyć jakieś głupie trofeum? Ludzie, wyjdźcie na świeże powietrze, a nie wbijacie głupie pucharki - ta wypowiedź nie miała oczywiście nikogo obrażać. ;) Gry mają sprawiać przyjemność i mamy się cieszyć z gry w nie, tak więc to mija się z celem. Pzdr.

Edytowane przez karam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tasma_Boss

Musisz w google wpisać nazwę trofeum i poczytać co mają do powiedzenia ludzie, którym też to się zdarzyło. Jeśli nie wpadło Ci do tej pory trofeum Dedication, a zrobiłeś dziś reboot, to dostaniesz to trofeum niestety dopiero w czerwcu.

A co do wbijania pucharków - ja to bardzo lubię, co widać zresztą po gamercardzie, ale w przypadku tej gry, to faktycznie lepiej sobie wyjść na świeże powietrze i przestać się denerwować thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wpadło też trofeum za wszytkie bronie. I za trzymanie gry przez 6 miechów też nie wpadło - trudno. Może kiedys wpadnie. Mam 92 % trofeów w tej grze, i nie będę miał pewnie Platyny. Trudno się mówi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem grać w jedynkę nie grałem wcale a wcale, jak dla mnie dwójka rewelacja!

Przechodzę wszystko co się da na niewidzialność, ale jak już mnie odkryją to jazda pełny pancerz i rozpi***alamy co się da.

Napiszę jeszcze raz SUPER GRA :thumbsup:

EDIT: Właśnie skończyłem singla powiem że gra ma to coś :) Wziąłem ją na 3 podejścia multi nawet nie odpalam.

Singla mogę jak najbardziej polecić osobie która nie grała w pierwszą część.

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platyna wpadła :) dzisiaj odpaliłem grę i zacząłem grać online i ku mojemu zdziwieniu po jednym starciu wpadło mi trofeum za granie przez pól roku w sieci :) ale niestety ja nie grałem jeszcze pół roku, wydaje mi się że to jakiś bug związany z nowym rokiem bo jednemu kumplowi też wpadło , tylko że on grał dopiero miesiąc :biggrin:

Pozdrawiam wszystkich graczy :)

Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wtedy, ale ja grałem o 19:30 - 20.30 i poczekałem ze 2 no może 3 minuty max i miałem meczyk najpierw kilka osób, a zaraz doszło do 6 vs 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer i gracze nadal żyją!Nie wiem jak wy ale u mnie na prawie każdym meczu gra przynajmniej 2 Polaków :whistling:Więc nie płaczcie że nie macie z kim grać.<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram od paru dni w godz pozno wieczornych i bez wiekszego problemu o gre 6 / 6 . jak cos to psn nick : parollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jutro kupić Crysis'a 2, ale zmartwiły mnie Wasze posty nt multiplayera, naprawdę tak mało osób już gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni narzekają, a inni mówią, że jest spoko, jak sam widzisz. To raczej zależy od pory, w jakiej się gra. Mecz zawsze jakiś znajdziesz, jeśli poczekasz. Pytanie tylko czy Ci się będzie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba trafic na dobry moment...raz trafilem ze bylo 6 vs 6 graczy. a dwa dni z rzedu to czekam i czekam. wieczorkiem na pewno by sie znalazlo paru gosci ale wieczorem to sie gra w kill zone 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tj 10,02,2012 ok godz 12.40 trafilem na fajny meczyk. polecam sie krecic w tych godzinach lub pozniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi jest juz chyba martwe? chyba przez te zbyt zbajerowane nanokombinezony, bo taki moh niby starszy a łatwiej tam o mecz w każdym trybie, o każdej porze,...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić platynę, ale zakończyłem po 20 levelach.

Męczarnia na multi nie jest tego warta :P

Grałem koło listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić platynę, ale zakończyłem po 20 levelach.

Męczarnia na multi nie jest tego warta :P

Grałem koło listopada

tez o tym myslalem, ale chyba wbije tylko tetrofiki na SP i puszczam dalej na alledrogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem grać i wrażenia generalnie bardzo pozytywne. Słaba w zasadzie tylko AI wrogów - raz widzą nas przyczajonych na gzymsie po drugiej stronie placu, 4 piętra nad nimi, by po chwili dostać kulkę w plecy i jakby nigdy nic kontynuować patrol. Sztuczna inteligencja działa bardzo na "chybił trafił" i psuje to trochę frajdę z takiego bardziej skradanego grania. Na plus muzyka, rewelacyjna grafika, broń i w sumie cała reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na ustawkę do bostu 50 poziomu, tryb Zdobądź Przekaźnik ale trzeba zebrać 12 osób, aby był spokój, mam już koło 8, piszcie bo to multi męczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to jakaś patologia i unicestwienie sensu gry :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ktoś chętny na ustawkę do bostu 50 poziomu, tryb Zdobądź Przekaźnik ale trzeba zebrać 12 osób, aby był spokój, mam już koło 8, piszcie bo to multi męczy

Chętnie się dopisze do grania, single już skończone a do mutli aby pograć można się nie doczekać bez ludzi.

HTC Desire & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos od którego levelu możemy ustawic sobie żeby niesmiertelniki były zbierane automatycznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba mieć perka, który się nazywa Retriever (nie wiem jak to w polskiej wersji jest). Aby go używać musisz rozwinąć moduł nanosuit'a Power do 6 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×