Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie ma crysis 2 multi po premierach bf3 i mw3, da się pograć? dużo czasu trzeba do wbicia tej rangi do pucharku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj nie znalazlem ani jednej zywej duszy masakra ;/ a swoja droga przegiecie z tymi nakladkami na pss ze kosztuja tyle siana. gra ktos w ogole na 'normalnych' mapach bo nie moge osiagniec zrobic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Hej, byłby ktoś chętny na ustawkę? Minimum pięciu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiTAM czy jest to mozliwe zeby po zaliczeniu wszytkich broni nie wpadło mi trofeum "niezły sprzęt " jesli ktos tez mial ten problem prosze o odpowiedz help me :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma crysis 2 multi po premierach bf3 i mw3, da się pograć? dużo czasu trzeba do wbicia tej rangi do pucharku?

Grałem jeszcze przed wyjściem bf'a to momentami trzeba było czekać po 10 minut żeby znalazło jakąś grę, ogólnie więcej czasu się spędzało w lobby niż grało. Ostatnio mój znajomy 15 minut próbował się połączyć z czymkolwiek, aż w końcu dał sobie spokój. Dla mnie ta gra w multi i singlu to jedno wielkie nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiTAM czy jest to mozliwe zeby po zaliczeniu wszytkich broni nie wpadło mi trofeum "niezły sprzęt " jesli ktos tez mial ten problem prosze o odpowiedz help me :(

Na pewno masz odblokowane wszystkie bronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz odblokowane wszystkie bronie?

napewno chyba ze zeby zdobyc to trofeum trzeba jeszcze odblokowac wszystkie dodatki do broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno chyba ze zeby zdobyc to trofeum trzeba jeszcze odblokowac wszystkie dodatki do broni?

Raczej nie, a jaki masz lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, a jaki masz lvl?

48 :( i co teraz mam zrobic musze grac od nowa ? i jak zrestartowac lvl zeby grac od zera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum jest zbugowane, podobnie jak chyba 4 inne. Crytek niestety powinien pozostać przy PCie, skoro nawet trofeów nie potrafi dobrze zrobić. Ja się tej gry pozbyłem, gdy nagle po prostu zresetował mi się mój ulubiony perk (ale złość zbierała się już we mnie od dłuższego czasu z powodu lagów i zbugowanych trofeów).

Co do Twojej sytuacji, to myślę, że najrozsądniejszym wyjściem (jeśli oczywiście Ci się chce) to zrobic reboot nanosuit'a po 50 lvlu i zagrać od nowa... Albo może się da usunąć dane profilu online?

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum jest zbugowane, podobnie jak chyba 4 inne. Crytek niestety powinien pozostać przy PCie, skoro nawet trofeów nie potrafi dobrze zrobić. Ja się tej gry pozbyłem, gdy nagle po prostu zresetował mi się mój ulubiony perk (ale złość zbierała się już we mnie od dłuższego czasu z powodu lagów i zbugowanych trofeów).

Co do Twojej sytuacji, to myślę, że najrozsądniejszym wyjściem (jeśli oczywiście Ci się chce) to zrobic reboot nanosuit'a po 50 lvlu i zagrać od nowa... Albo może się da usunąć dane profilu online?

wielkie dzieki za odp. ale mógłbyś mi jeszcze powiedzieć jak sie robi reboot :laugh:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz 50 lvl uzyskać, potem się gdzieś opcja pokazuje. Nie wiem gdzie, bo tego nie robiłem, ale wiem, że istnieje coś takiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz 50 lvl uzyskać, potem się gdzieś opcja pokazuje. Nie wiem gdzie, bo tego nie robiłem, ale wiem, że istnieje coś takiego.

dzieki masz plusa :):biggrin:

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze jedno pytanko mam ,:teehee: a żeby zdobyć trophy "złota rączka " to musze grać też na mapach

dlc ?

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musisz. W przypadku DLC nigdy tak nie jest - dodatki mają oddzielne trofea (ikonki mają + obok),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie ile musze miec odblokowanych broni zeby zdobyc "niezly sprzet" bo w grze daje na stan agenta i na odblokowania i mam napisane ze bron mam 20/22 ? czyli brakuje mi dwoch? Ja mam odblokowane następujące bronie: pistolety maszynowe- feline i k volt , karabinki automatyczne - scar, grendel, scarab , karabiny snajperskie- dsg1 , m20 14 gauss, strzelby- jackal , marshall oraz cięzkie - mk 60 i x 43 mike.

Bronie dodatkowe : m12 nova ,hammer, ay 69 , majestic .

Materiały wybuchowe : granat odł. m 17 , granat bł. m34 , jag i c 4 zcy jeszcze mi czzegos brakuje jezeli tak to czego i jak to odblokowac a jesli nie no to musze grac od nowa i zrestartowac kombinezon , bardzo prosze o odpowiedz :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz wszystkie. Wydaje mi się, że te 2 brakujące to DLC, więc nie są wymagane do trofeum. Wygląda na to, że wyłożyłeś się na kolejnym trofeum, które łatwo się buguje - nie ma co się jednak martwić: wg. poradnika na ps3trophies.com trofeum powinno samo wpaść, gdy zrobisz reboot nanosuit'a po osiągnięciu 50 lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz wszystkie. Wydaje mi się, że te 2 brakujące to DLC, więc nie są wymagane do trofeum. Wygląda na to, że wyłożyłeś się na kolejnym trofeum, które łatwo się buguje - nie ma co się jednak martwić: wg. poradnika na ps3trophies.com trofeum powinno samo wpaść, gdy zrobisz reboot nanosuit'a po osiągnięciu 50 lvl.

wielkie dzieki Lars !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobyłem 50 lvl . ale nie mogę zrobic reebota kombinezonu niewiem dlaczego ? musze jeszcze zdobyc jakies punkty doswiadczenia?zakładka z reebotem pojawia sie podobno po nacisnięciu " stan agenta" i powinna być na samym dole a u mnie jej nie ma ? help :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety już dawno nie mam gry i średnio mogę Ci tu pomóc. Jak jesteś na tym 50 lvlu to dalej możesz nabijać XP, czy pasek jest pełny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety już dawno nie mam gry i średnio mogę Ci tu pomóc. Jak jesteś na tym 50 lvlu to dalej możesz nabijać XP, czy pasek jest pełny?

moge nabijac :( Lars a jestes pewien ze jak zrobie reboot to mi wpadnie to trofeum za bronie wlasnie wyczytalem ze bede musial na nowo nabijac lvl. zeby je zdobyc ?

Edytowane przez Tasma_Boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nabij max XP i jak po tym nie pokaże się opcja rebootu, to ja już nie wiem.

Nie jestem pewien, ta gra to jeden wielki burdel jeśli chodzi o trofea i w zasadzie nic nie jest pewne. Opieram się na tym, co jest napisane w przewodniku... Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać. Najprawdopodobniej będziesz musiał od nowa wbić.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nabij max XP i jak po tym nie pokaże się opcja rebootu, to ja już nie wiem.

Nie jestem pewien, ta gra to jeden wielki burdel jeśli chodzi o trofea i w zasadzie nic nie jest pewne. Opieram się na tym, co jest napisane w przewodniku... Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać. Najprawdopodobniej będziesz musiał od nowa wbić.

OK THX :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrzań to, ta gra nie jest warta wkurzania się i martwienia o trofea. Ja nie wytrzymałem i chociaż wydałem na tę grę ciężkie pieniądze, bo kupiłem limitkę w pre-orderze, to nie miałem skrupułów, przy wymienianiu jej. Tyle mi krwi napsuła przez lagi, bugi i przez to, że nie mogłem wbić platyny, bo zbugowało się trofeum Dedication (trzymanie gry pół roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrzań to, ta gra nie jest warta wkurzania się i martwienia o trofea. Ja nie wytrzymałem i chociaż wydałem na tę grę ciężkie pieniądze, bo kupiłem limitkę w pre-orderze, to nie miałem skrupułów, przy wymienianiu jej. Tyle mi krwi napsuła przez lagi, bugi i przez to, że nie mogłem wbić platyny, bo zbugowało się trofeum Dedication (trzymanie gry pół roku).

a jak mi tez nie wskoczy "dedication" to trzeba czekac nastepne pol roku czy jak to jest ??:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×