Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym numerze Play znajdzie się zapowiedź trójki. Patrząc na zakończenie dwójki, to była kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się wyłączyć komende - 'włączono maskowanie' ?? bo już mnie zaczyna irytować, gram na hardzie i często korzystam z kamuflaża ... nie dość że bateria, to co zabije chłopa to mi gada - 'włączono maskowanie' ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomość na PSN do mnie napisze ten, kto xp boostować chce.

Edytowane przez sensei_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam ludzi ( jesli tacy jeszcze sa) na trophy "Sprzatacz" zapraszajcie na psn, piszcie ze Wy w tej sprawie moj nick Sa0Yuk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam chętnych osób do pomocy przy zdobyciu trofeum "złota rączka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam zostalo mi pare trofikow do wbicia a nie mam w co grac wiec chetnie dolacze sie do jakiejs ustawki...czekam na sugestie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

! Mam pytanko, widzę, że po zabitych obcych zbieram jakieś punkty, które potem przeznaczam na ulepszenia. Jako że próbuję grać stealth, jak mogę je zdobywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jesteś trochę w dupie ;) A tak na poważnie to wydaje mi się że w grze nie ma innego sposobu pozyskiwania punktów na apgrejdy. Zresztą weź pod uwagę że to jednak nie skradanka - to klasyczny FPS w którym akurat występuje kamuflaż optyczny, więc wiedz że będzie dużo sytuacji w których będziesz musiał zrobić zadymę i tyle. Oczywiście można próbować uskuteczniać przechodzenie bez zabijania, ale to samo można było robić i w Doomie - trzeba mieć świadomość że sam sobie narzucasz takie ograniczenie wraz z jego konsekwencjami, bo autorzy zdecydowanie z myślą o pacyfistycznym podejściu tej gry nie tworzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem gierkę i zapowiada się ciekawie...no i jest przeładna że tak powiem...poziom inteligencji przeciwników też jest dobry w porównaniu do takiego COD'a albo MOH'a to cud miód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe o pomoc. Grałem w crysisa 2 już sporo i jestem w misji gdzie musze zabic pulsara.

Zabijam go przyjezdzaja jepy z ludem i mam na jednym gosciu ze musze isc do niego.

Podchodze i nic sie nie dzieje. Oglądałem lets playe i powinnien włączyć się dialog a mi nic.

Jeśli ktoś miał podobny problem lub zna rozwiązanie to prosze o pomoc.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej jakiś glitch, na twoim miejscu nie po prostu przeszedłbym jeszcze raz tą misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie gra ponieważ multi było.jest i będzie raczej kiepskie w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają, grają, tylko strasznie długo wyszukuje graczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w styczniu mam zamiar kupić ps3, oraz na start crysisa 2, moim pytaniem jest, to czy taki laik jak ja nie będzie miał problemów z ogarnięciem fpsa na padzie, dodam, że to moja 1 styczność z konsolami. A nie chciałbym opuszczać tego tytułu, gdyż jestem fanem serii crysis.

Pozdrawiam Rajmek 099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że go ogarniesz. Seria Crysis jest łatwa nawet na najwyższym poziomie trudności. Jeśli zaczynasz przygodę z konsolami to zacznij na najłatwiejszym i przyzwyczaj się do pada. A jak będzie za łatwo to podwyższ sobie poprzeczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać, ale jeśli fanem Crysis zostałeś po jedynce i Warhead to 2jką możesz być srodze zawiedziony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że go ogarniesz. Seria Crysis jest łatwa nawet na najwyższym poziomie trudności. Jeśli zaczynasz przygodę z konsolami to zacznij na najłatwiejszym i przyzwyczaj się do pada. A jak będzie za łatwo to podwyższ sobie poprzeczkę.

Dzięki, mam nadzieję że będzie tak jak mówisz. Oby leżało to tylko w kwestii przyzwyczajenia.

Nie chcę krakać, ale jeśli fanem Crysis zostałeś po jedynce i Warhead to 2jką możesz być srodze zawiedziony...

Nie wiem czy będę zawiedziony, za pewne nie. Grałem trochę, może jedną misję na PC'cie u kolegi. Mój sprzęt jest za słaby, ale to właśnie dlatego wole kupić konsolę, niż wkładać 2-3 tysiące na nowe części. Z resztą od jakiegoś czasu nie wiem z jakiego powodu przestałem widzieć sens w graniu na PC'cie. Zaczęła kręcić mnie konsola, uświadomiłem sobie, że na PS3 jest więcej tytułów do ogrania, a sama gra na padzie powinna być przyjemniejsza, a zarazem wygodniejsza. Na Xbox'a nawet nie patrze, ponieważ nie ma on nic szczególnego do zaoferowania, większość tytułów xbox'a dostępna jest na PC'ta.

Edytowane przez Rajmek099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wieku 30 lat sie przesiadlem (po >jak 10 lat) z kompa na konsole i nie moge powiedzeic, ze mi zle idzie. Wymiatac moze nie wymiatam, ale nie jest zle. Kwestia przyzwyczajenia. Po miesiacu nie bedzie Ci sie chcialo wstawac z kanapy. Wlasnie gram w Crysisa i jakis mega trudny nie jest. Jakby co zapraszaj w styczniu bo w multi do 50tego lewelu dojsc troche zajmuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w wieku 30 lat sie przesiadlem (po >jak 10 lat) z kompa na konsole i nie moge powiedzeic, ze mi zle idzie. Wymiatac moze nie wymiatam, ale nie jest zle. Kwestia przyzwyczajenia. Po miesiacu nie bedzie Ci sie chcialo wstawac z kanapy. Wlasnie gram w Crysisa i jakis mega trudny nie jest. Jakby co zapraszaj w styczniu bo w multi do 50tego lewelu dojsc troche zajmuje

W porządku, jak dopadnę się do konsoli, przejdę kampanię i ogarnę pada, odezwę się. Pogramy, pozdobywamy trofki. :)

Edytowane przez Rajmek099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×