Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jestem zainteresowany kupnem "Crysis 2" Jest do dobry wybor ?? czy polecacie poczekac na battefield 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zly nie jest, ale mnie multi z bajerami srednio sie podoba. Tak samo dziwnie patrze na RES 3. Wole normalne multi bez zbednych bajerow. Singiel w porzadku, bardzo dlugi (okolo 10h gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączasz wizjer (select) i jak zobaczysz wroga to przyciskasz kwadrat (chyba, nie pamiętam już). Podświetli Ci to wroga na czerwono (pojawi się nad nim strzałeczka) i czekasz aż ktoś z Twoich go zabije, wtedy wpadnie Ci asysta.

@Tasma_Boss: Gracz zespołowy - musisz zaprosić do składu dwie inne osoby i zagrać z nimi mecz. Nie muszą być na Twojej liście znajomych, zapraszaj ludzi z którymi grasz - na pewno ktoś się zgodzi dołączyć.

Złota rączka - wygrać w każdym trybie gry, czyli deathmatch, team deatchmatch, capture the relay itp.

a moglbys mi jeszcze opisac jak zdobyc "sprzatacz" z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie trofeum jest przecież napisane. Wykonać co najmniej po razie z każdego popisowego zabójstwa/skill killa. Najtrudniej zrobić te z zabiciem 4 i 5 osób w krótkim czasie. Najlepiej ustawkę na to zrobić. Swoje skill kille możesz sprawdzić w statystykach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co może być nie tak ?

Ostatnio umówiłem sie z "friends-ami" by zrobić ustawkę na trofeum sprzątacz.

Rozegraliśmy jedną partie na prywatnej grze i nagle znikły mi wszystkie statystyki oprócz rangi.

Po za mną jeszcze tylko jednej osobie reszta ma wszystko ok wiec o co sie rozchodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak ustawić rozdzielczość w crysis 2 na opakowaniu sa podane 720p i 1080, ale w opcjach nie ma możliwości wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakie jest ukryte trofeum?

Co zrobić w tych popisowych zabójstwach- ślepa furia, psychol,oślepiający.

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukryte trophy to chyba znaleźć jakieś radary czy coś takiego,w ślepej furii musisz zabić kogoś jak ogłuszą się z granata gazowego czy tam dymnego,psychol to chyba zabić 5 w krótkim czasie ostatniego nie wiem,mi psychol właśnie brakuje i coś tam jeszcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W statystykach - ogólne pisze , że mam zrobione psychola (wgl nie wiem kiedy...)

Czy to przedstawia prawdę czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma opcji, żeby pokazywało nieprawdę. Jeśli masz w zestawieniu tych zabić pokazane, że wykonałeś to raz, czy więcej, to tylko pozazdrościć thumbsup.gif Masz z głowy najcięższą rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze bo gdy wejdę w zabójstwa popisowe to pisze, że nie mam tego zaliczone. A w ogólnych moich postępach w zakładce "popisowe zabójstwa" pisze:

-Psychol 1 ;)

Edit:

Jest ktoś chętny na pare meczyków na mapach z dlc "Spustoszenie" ?

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże w zrobieniu trofea SPRZĄTACZ. Z zabójstw popisowych ma do zrobienia: ślepa furia, widmo, psychol, oślepiający, szał na drodze, nieustępliwy. Pomocy!!!

Piszcie na PSN

QbAziom.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wiele razy zadawano to pytanie, ale nie chcę mi się przeszukiwać tylu stron. Można tanio wyrwać grę, warto? O singlu już nie pytam, bo podobnież naprawdę fajny. A jak multi? Da radę znaleźć ludzi bez problemów i głupiego czekania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja gram z kolegą wszystko śmiga, czekasz z 2 min na server, ale kiedy już wbijesz to grasz cały czas, nie rozłączy cię, mało migracji hostów, śmiało kupuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dopiero zaczynasz przygode z ps3, to naprawdę dobry wybór, jako fps na początek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zabijesz jakąś bronią odpowiednią ilość graczy, dostajesz do niej punkt, za który możesz sobie odblokować jakieś dodatkowe wyposażenie. Jak taki dostaniesz, to wybierz po prostu wabik i dołącz do broni (możliwe też, że aby go móc odblokować wymagany jest jakiś poziom doświadczenia, ale nie pamiętam).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto grał w multi Crysis 2 w marcu oraz teraz? Wpadło Wam trofeum Poświęcenie (za zagranie w sieci 6 miesięcy od pierwszego razu)? Bo czytam w internecie, że niektórym już powpadało a mi kurde nie chce (kilku osobom też nie) :confused: Najgorsze jest to, że to ostatnie trofeum, które mi zostało do platyny i chyba mnie szlag trafi jeśli nie wpadnie :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zabijesz jakąś bronią odpowiednią ilość graczy, dostajesz do niej punkt, za który możesz sobie odblokować jakieś dodatkowe wyposażenie. Jak taki dostaniesz, to wybierz po prostu wabik i dołącz do broni (możliwe też, że aby go móc odblokować wymagany jest jakiś poziom doświadczenia, ale nie pamiętam).

Właśnie jest napisane na pudełku od gry,że ja ten wabik już posiadam(zakupiłem limitowaną wersje),ale za cholerę nie mogę go znaleźć.verymad.gif

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku powinien być kod, który należy wpisać w PSS i pobrać unlocka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×