Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wiesz na padzie nie jest wcale zle (przynajmniej w mw2) ale jak wiadomo kierownice sa do wyscigow, gitara do guitar hero tak wiec Klawa i myszka najlepiej nadaja sie do strzelanek, wiele for przesledzilem ale nic konkretnego nie znalazlem, mam nadzieje ze tutaj znajde odpowiedz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi co do czego jest bo i tak padami mozna grac na pc, tylko jak ten adapter sie sprawuje, wiem ze duzo ludzi tego uzywa bo ostatnio grajac w mw2 1 koles co mape wszystkich rozwalal atomowka... no a na powtorce bylo widac jak smiga mu ten celownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja kopia gry przychodzi dopiero jutro, ale możecie mnie już mnie dodawać :) mój PSNID rejnol93pl POZDRO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało też się pisze na rozgrywki MW2

Psn Id: IGUANATHC

Może ktoś wie czy można odblokować claymore w 2 szt. tak jak to było w COD4.mw , jedna to troszke mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Niech to będzie kara dla Infinity Ward za odtwórczość i klęskę ze sprawnością serwerów na samym początku.

Jaka to dla nich kara? Oni to maja gdzies bo gra i tak sie sprzedala, najbardziej pokrzywdzeni sa gracze pecetowi którzy kupili oryginalna gre i chcieli grac normalnie bo teraz to moga plytki uzyc chyba tylko jako przedmiot do aportowania dla psa. Cale szczescie ze na PS3 nie ma takich cyrków (odpukac) bo wkurzylbym sie niemilosiernie gdyby umaral online w najlepszym FPS. Gra jest genialna i szkoda by bylo jakby jakies dzicko neo to zepsulo. Cieszmy sie ze mamy PS3 i nie tak latwo je shakowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o crackowanie czy hakowanie gry Ci panowie starają się zrobić dedykowany serwer po to żeby można było rozgrywać mecze miedzy klanami z odpowiednimi modami w ligach jak clanbase czy esl wiec konsol to nie dotyczy co do tego co jest na filmiku to jest włączony devmap i tam można włączyć cheaty które są już w grze nieskończona amunicja, nieśmiertelność itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wyszedł nowy patch. Zna ktoś szczegóły co poprawia/psuje?

3 trbyby dodal (chyba bo wczesniej ich nie bylo):

-kociol

-express team deathmatch

-3 osobowe cos, zapomnialem co ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram multi tym bardziej zaczynam tęsknić za CoD4:P coś długo się nie mogę odnaleźć w MW2 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki karabin szturmowy wolicie?

SCAR-H czy M16A4?

Jak dla mnie ciężko się przestawić na tą drugą broń :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam noobowskie pytanie

Na jakiej czułości najlepiej grać bo od niedawna mam PS3 i się zastanawiam do jakiej się opłaca przyzwyczajać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam noobowskie pytanie

Na jakiej czułości najlepiej grać bo od niedawna mam PS3 i się zastanawiam do jakiej się opłaca przyzwyczajać :biggrin:

Wg. mnie najlepiej grać na medium, chyba ze jestes pr0 i w ogole to można na high walić ;) Swoją drogą jutro będę grać od rańca, zapraszam na specops i mp, psn - nermal102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepiej grać na medium, chyba ze jestes pr0 i w ogole to można na high walić ;) Swoją drogą jutro będę grać od rańca, zapraszam na specops i mp, psn - nermal102

Najlepiej oczywiście na własne ustawienia i czułośc 10 - szalona. W innym wypadku trudno szybko zareagować ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest sens kupować CoD'a przy internecie 1mb (neostrada) -połączenie kablem enternet, wiadomo że na singlu mi nie zależy aż tak bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na 512 i nie narzekam :D. Btw mam takie głupie pytanie, co to są za takie dziwne medale w rodzaju Virtutti Militari, które gracze posiadają w lobby na stosunkowo niskich lvl'ach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×