Skocz do zawartości
lda77

Problemy I Pytania (Ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że nie trzeba ściągać wszystkiego. Ściągasz jeden plik - ten z kodem, który znajduje się na Twoim pudełku i płycie z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A czy tak samo jest z tymi 6 płatnymi mapkami z PSS,też tylko jeden plik takiej samej nazwie jak na pudełku od mojej MW3?

Pozdrawiam

Edytowane przez reti300_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał sie juz ktos z komunikatem "Nie możesz uzyskac dostepu do usługi za pomoca tego konta" ?Pojawia sie tak za kazdym razem gdy klikam na jakies DLC do MW3. Mapy do Face Off sciagneły mi się normalnie. BLES-01248

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ściągasz Kolekcje - czyli mapki przeznaczone dla wszystkich? Czy osobne dropy - tylko dla Elite'owców? ;-)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiecie może czy jak teraz wykupie usługę Call of Duty ELITE to czy również będzie ona działała w BO2.Chodzi o to czy wydane DLC będę otrzymywał za darmo tak jak ma to sytuacje w MW3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to mój pierwszy post tutaj więc chciałbym się przywitać. Mam jeden problem kupiłem niedawno PS3 z grą CoD: Modern Warfare, jedynka oczywiście i jak chcę pograć on-line to jak wejdę w multi-player to od razu mnie wywala z gry bez żadnych komunikatów i niczego. Gra była używana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są chyba 2. A jeszcze mają być.

-EROSION

-AGROUND

Niepodobne do Activi$ion

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowy Terminal będzie dostępny od jutra na XBL (w sumie od dziś już jest, ale tylko ELITE'owców) - za miesiąc na PS3.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aground i Erosion są od dawna dostępne. A o Terminal pisałem - za miesiąc. Prawdopodobnie 17 sierpnia (dzień wcześniej tylko dla ELITE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, do siedzenia ze snajperką w kącie przez cały mecz? :P MW2.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to do campienia i rushowania ze snipą :D MW3 mam na pc i tak średnio mapki mi przypadły do gustu a w BO to raczej lipa z qs'ami, w mw2 nigdy w multi nie grałem a chciałbym coś fajnego, i czy jest jakiś trening w mw2 z botami lub coś bo bd to moja 1 gra na ps3 i będe musiał gałki poćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba najlepszym cod'owym wyjściem na początek przygody z konsolą będzie Black Ops.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem konsolę w stanach razem z grą COD Black Ops.

W tej grze dostałem jako gratis dodatek do gry "FIRST STRIKE"

Po przywiezieniu do Polski wszystko działa pięknie, nawet chodzą mi na niej polskie gry, ale gdy wpisuję kod z dodatku w PSS to nie chce mi go wczytać i wyskakuje na ekranie " kod jest nieprawidłowy lub wygasła data jego ważności". Data ważności tego kodu wygasa w 2016r. więc raczej nie powinno czegoś takiego być.

POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zepsuło mi się PS3 więc postanowiłem kupić sobie nowe - lepsze. Na poprzednim jednak posiadałem Elite Premium i nie wiem czy mam teraz na nowym PS3. Czy Premium zapisuje się na Play Station czy na profilu? Czekam na odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Premium zapisuje się na Play Station czy na profilu?

na profilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. No mozliwe ale nie jestem pewny. Poniewaz pisze mi na ELITE ze mam premium a jak próbuję Expic lv. klanu to exp nie wiem czemu nie leci chociaż że wszystko robie dobrze ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×