Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy kamerka od Move'a może działać jako Headset?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy kamerka od Move'a może działać jako Headset?

Z góry dzięki za pomoc.

Przecież eyetoy nie ma mikrofonu z tego co mi wiadomo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież eyetoy nie ma mikrofonu z tego co mi wiadomo. :P

Z tego co wiem to kamerka ma mikrofon i może służyć do komunikacji nie ma problemu. Trzeba tylko wejść w ustawienia i ustawić na wejściu kamerkę a na wyjściu urządzenie domyślne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież eyetoy nie ma mikrofonu z tego co mi wiadomo. :P

yyyyyyy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak byś się przyjrzał trochę kamerze to byś na pewno zauważył, wielki mikrofon.

Starszy brat EyeToy'a przeznaczony dla konsoli PlayStation 3. Nowa kamerka jest lepsza, dokładniejsza i bardziej wszechstronna. Posiada wbudowany mikrofon i jest kompatybilna z kontrolerem MOVE
Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się przyjrzał trochę kamerze to byś na pewno zauważył, wielki mikrofon.

Bez kitu : D. W sumie to trudno go nie zauważyć ; ]. Zdarza się ; ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerka może bezproblemowo być headsetem. Musisz tylko przełączyć w ustawieniach, że dźwięk będziesz odbierał przez kamerkę, a nie przez headset'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko,który wybrać lepszy uchwyt na kamerkę PS Move:

1. http://allegro.pl/po...1474576065.html

2. http://allegro.pl/ps...1487256741.html

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

ja mam 1 i jestem zadowolony, a wybrałem akurat ten ze względu na to, iż masz regulację ustawienia podstawki - czyli eye toy stoi poziomo. Natomiast w drugim nie zauważyłem takiego ustawienia więc w przypadku, gdy tv jest naprawdę cienki kamera ucieknie Ci do góry, aby uchwyt mógł się zaprzeć o tv, oczywiście wypoziomujesz obraz ale już samym eye toyem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka miesięcy temu zarejestrowałem się tutaj właśnie po to, aby otrzymać odpowiedź na moje pytanie. Niestety, odpowiedzi nie otrzymałem, minęło trochę czasu, może teraz ktoś już będzie wiedział. Pozwolę sobie zacytować moje pytanie z kilku stron wstecz:

Kupiłem na Allegro kamerkę PS Eye, ponieważ urzekła mnie opcja nagrywania 120 fps (zwolnione tempo). Kamerka nowa, oryginalna, ze sklepu z kilkoma tysiącami komentarzy. Po kilku dniach przyszła, jednak była bez oryginalnego opakowania i instrukcji. Sama kamerka. Dlatego tak naprawdę nie można być pewnym, czy nie podróbka.

Żeby móc zapisywać nagrania, pobrałem z PSS program EyeCreate. Ma sporo fajnych funkcji i w ogóle, ale nie ma funkcji nagrywania w zwolnionym tempie (slow motion), nie mogłem jej też znaleźć nigdzie indziej. I tutaj pytanie:

Czy kamerka ma w ogóle tą funkcję czy nie? A jeśli tak, to gdzie ją znaleźć?

Bardzo proszę o odpowiedź. Naprawdę mi zależy na tym. Jeśli to Was zmotywuje, to powiem, że dam plusika, jeśli ktoś mi pomoże. :biggrin:

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy PlayStation Eye może być zastąpiona inną "zwykłą" kamerą internetową ? (Osobiście posiadam Logitech Webcam C910) i co za tym Idze czy to będzie działać z move?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najbliższym czasie zamierzam zakupić PS Move Starter Pack. Chyba każdy wie co jest tam w Starter Packu. Mnie chodzi o kamerkę PS EYE. Czy w MOVE SP Jest do niej kabel USB do podłączenia do PS3? Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W najbliższym czasie zamierzam zakupić PS Move Starter Pack. Chyba każdy wie co jest tam w Starter Packu. Mnie chodzi o kamerkę PS EYE. Czy w MOVE SP Jest do niej kabel USB do podłączenia do PS3? Z góry dziękuje

Tak posiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera PsEye ma kabel zamontowany na stałe, ma około 2m długości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem jak włączyć mikrofon w ps3 eye bo w TV Superstars jest że mam nagrać mowę i nie wiem jak to zrobić POMOCY!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem jak włączyć mikrofon w ps3 eye bo w TV Superstars jest że mam nagrać mowę i nie wiem jak to zrobić POMOCY!!!!!!

Ustawienia - Ustawienia akcesoriów - Ustawienia urządzenia audio - Urządzenie wejściowe - Kamera USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 2 tygodni jestem posiadaczem ps3 wzietego z promocji z salonu playa(ps move + ps eye + gra sports champions).Problem zaczął się dziś...Wszystko ładnie śmigało łącznie z kamerką przez 1 tydzien ale potem kupilem inne gry i nie używałem ps move aż do dziś.Naszła mnie ochota żeby troszke pomachać różdżką ale nie mogłem skalibrować kontrolera do gry.Zrestartowalem gierke i po kilku próbach mi się udało.Gdy włączyłem grę zauważyłem dlaczego tak się działo...Obraz na kamerce się strasznie zacinał i co chwila znikał pokazując mieszaninę kolorów zupełnie jakby był uszkodzony.Kamerka leżała przez cały czas na telewizorze,kabelek od niej był pod kolumna zeby nigdzie nie spadła.Obejżałem kabelek i nie znalazlem żadnych uszkodzeń.Ostatnio działała normalnie.Ktoś może wie jaka była tego przyczyna?Nie da rady grac w nic na move przez ta kamerke...Może ktoś coś przestawił i dlatego tak się dzieje?Podlega to pod reklamacje?

Z góry dziekuje za pomoc.

sorry że tak późno u mnie tez tak było ale tylko dla tego że coś innego miałem w 2 porcie usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również posiadam PS 3 oraz Playstation Eye i mam do was takie pytanie. Używam PS Eye jako mikrofonu np podczas gry LBP2. Dziwi mnie jednak fakt ze w ustawieniach mikrofonu mogę poziom głosnosci mikrofonu dać tylko 3. Nie moge dac ani 4 lub 5. Wszystkie inne opcje wielkości dzwieku są na szaro tj 1, 2, 4 ,5 tylko 3 mamy na biało tzn tylko 3 mozna wybrać.

Czy ktoś wie dlaczego tak sie dzieje ? I jak zmienić ją na wiekszą skale ? np 4 lub 5 ? ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również posiadam PS 3 oraz Playstation Eye i mam do was takie pytanie. Używam PS Eye jako mikrofonu np podczas gry LBP2. Dziwi mnie jednak fakt ze w ustawieniach mikrofonu mogę poziom głosnosci mikrofonu dać tylko 3. Nie moge dac ani 4 lub 5. Wszystkie inne opcje wielkości dzwieku są na szaro tj 1, 2, 4 ,5 tylko 3 mamy na biało tzn tylko 3 mozna wybrać.

Czy ktoś wie dlaczego tak sie dzieje ? I jak zmienić ją na wiekszą skale ? np 4 lub 5 ? ?

Pozdrawiam

z tego co ktoś mi kiedyś wspomniał to wszystkie produkty sony wyposażone w mikrofon tak maja, znajomy na hs sony nie mógł zwiększyć czułości gdy na zwykłej noki ja już mogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak odpowiadasz na pytanie użytkownika bezpośrednio nad toba, to nie musisz cytować:-\

odnośnie pytania dot niemoznosci podgłoszenia: nie ma tam czasem opcji AVS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też nie kręci a se kupiłem tą kamerkę... wyłącznie do Burnout Paradise! Fajna sprawa w tej gierce, dodatkowo poza strzelaniem fotek w grze kamerka robi nam fotkę na prawo jazdy (w Burnout) co fajnie wygląda. Dodatkowy soft z PSStore pozwala na edycje filmików oraz ich nagrywanie.

Witam

Czy jak kolega napisal wyzej, jest jakis soft do pobrania z psstore dzieki ktoremu bedzie mozna nagrywac filmy ps eye i je zapisywac na dysku ps3 ?

Chodzi o EyeCreate ? Uzywa ktos tego programu do nagrywania gameplayow ?

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie jak musi być ustawiona kamerka ps eye aby działała jak najlepiej jako hs ?





Z góry dzięki za pomoc :biggrin:

johncen12342.png

Edytowane przez johncen6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerka to nie hs, nie uzyskasz dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerka to nie hs, nie uzyskasz dobrej jakości.

Wiem :biggrin: ale chodzi mi oto jak najlepiej ją ustawić a gram na słuchawkach :D


johncen12342.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×