Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dokładnie schowana jest w hucie broń Freez'a ?

Broń Freeza nie znajduje się w hucie. Wszystko jest w muzeum i Iceberg Launge. Chyba, że coś myle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dzielnice przemysłową zrobiłem i to wszystko co tam mówi joker to bujda na resorach bo w ostatnim wywiadzie jest gadka, że to zmyślił.. i tylko część jest prawdą :)

Wlasnie. Chodzi mi o to jak sie bawi ze Strangem. Cala reszta wymieka, Kotka ulega wspomnieniom o ojcu, Freeze o zonie itd Joker jednak nie daje sobie dmuchac w kasze heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, dokladnie ;)

co do tej misji pobocznej, to tam gdzie jest glowne pomieszczenie w hucie (gdzie joker mial balkon i gdzie walczyles na poczatku gry z tym 1rekim bandyta) to jak patrzysz na balkon to idz w prawo i sa drzwi do otworzenia impulsem, tam jest winda i na dole bron freeza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na forum oraz ponowna lektura Batmanów autorstwa Loeb'a i Sale'a("Long Halloween", "Dark Vicotry" oraz specjale świąteczne zebrane w "Haunted Knight" - gorąco polecam bo to jedne z absolutnie najlepszych historii o Nietoperzu) sprawiła że naszła mnie ochota na powtórkę z gier Rocksteady. Właśnie skończyłem AC i podtrzymuje swoje zdanie - gra ustępuje Asylum pod względem innowacyjności i genialnego Scarecrowe'a ale poza tym jest conajmniej równie dobra. Niedługo odpalę sobie jedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem z trofeami catwoman mianowicie zebrałem wszystkie rozowe pytajniki a trofeum nie wpada, zostalo mi jeszcze takie jedno zadanie z podcieciem przeciwnika biczem na dwa sposoby moze wpadnie hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też liczy się o wyzwań Riddlera, ponadto Catwoman ma jeszcze do zebrania łup który poprowadził jej Dent, ale nie jestem pewien czy to liczy się wyzwań Pana "?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też liczy się o wyzwań Riddlera, ponadto Catwoman ma jeszcze do zebrania łup który poprowadził jej Dent, ale nie jestem pewien czy to liczy się wyzwań Pana "?".

Te 16 lupow to po prostu oddzielne trophy, ale juz nie Riddlera ;) Banalne, mozna w 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna w 10 ;) a tak to podciecie to tez sie liczy do Riddlera "?" bo to jest jako 1 trofik ten rozowy, musisz miec od niej wszystko dla trofeum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zaczynam przygodę z AC i nie mam pojęcia jak zacząć grę(celuję w platynę), prosiłbym o porady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurczak1224 według mnie nie ma jakiegoś konkretnego sposobu, bo jak chcesz z tego tytułu platynowy pucharek to będziesz musiał i tak i tak zacząć New Game + czyli grać 2 razy.

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś w Arkham Asylum to zacznij od tego. Troszkę wspólnego mają ze sobą dwie części i obydwie są bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznij kampanie, ptm już sam będziesz wiedział co robić ;) ja platynę odstawiłem, nie chce mi sięmęczyć ng+ i chellengó do końca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, skończyłem New Game+ i tam robiłem te wszystkie misje poboczne z trofeami riddlera, deadshotem itd. Czy to liczy się do 100% czy trzeba te misje poboczne skończyć w New Game na Hardzie czy Mediumie? Bo już wszystko mam skończone w 100, a zostały mi tylko te challange na oryginalnych mapach, chyba z 5, a czasu na kampanie bardzo dużo poświęciłem, żeby ją mieć na 100%, szczególnie te zagadki. Proszę o odpowiedź w miare szybką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to już masz zaliczone, dobij czelendze i masz platynke, gz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, zrobiłem challange na 100%, znajdźki mam wszystkie na szczęscie ale w oryginalnej nowej grze muszę wykonać te wszystkie misje poboczne, z zakładnikami zagadki, deadshotem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie NG+ musisz przejść i ukończyć wszystkie misje poboczne. To powinno Ci wystarczyć do trofeum Perfect Knight - Day 2 oraz musisz zrobić trofeum z człowiekiem kalendarzem ten w celi pod sądem, należy do niego przyjść i pogadać o odpowiednich datach i platynka wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, zostały mi tylko misje z treningami rozszerzonej rzeczywistości, Zaszem i więźniami politycznymi więc już z górki. Człowieka kalendarza zostawiam na koniec bo z tego co czytałem może się coś z savem stać przy zmianie dat na konsoli. Może zrobię 100% o ile będę miał nerwów na te challange beznadziejne z Kobietą kotem, Nightwingiem i Robinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam okazję kupić Batman: Arkham City GOTY PL za 57 zł. Sprzedawca twierdzi, że wszystkie DLC są na płycie, jednak na pudełku jest jakaś informacja związana z ps store... Nie mam pewności czy te DLC są na płycie z grą czy w formie kodów... Wie ktoś co i jak? Proszę o odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę ponownie kupić sobie Batmana AC ,już do kolekcji.

Zastanawiam się czy kupić podstawkę czy wersje Goty,droższą o 25zł.

Dodatki są warte tych pieniędzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny dodatek warty ceny to ten z Harley Quinn...reszta to jakieś zbędne badziewie pokroju "postacie do wyzwań"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. HLTB DLC zamyka się w 2h grania razem ze zdobyciem wsio trofików...więc to w porównaniu do takiego Dark Arisen albo Artorias Of The Abyss biednie...najpierw sobie ograj samo B:AC a potem może trafi się jakaś zniżka na DLC z okazji premiery nowego Batmana to kupisz taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×