Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

Grę może 20 minut temu skończyłem. Niestety albo nacisnąłem przypadkowo :cicle: albo nie wczytała mi się scena PRZED końcowa :)

Fałszywy Joker i śmierć Talii.

Ale patrząc ogólnie to gra bardzo wciągająca i nie długa (dla mnie +).

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać kilka pytań dla tych co grają, lub już jakiś czas przeszli grę Batman: Arkham City, bo przymierzam się do zakupu, no ale wypadałoby zapytać o zgodę portfela, jednak to już inna bajka ;)

1) Grafika dupę urywa? Na ile byście ja ocenili w skali 1 - 10? (dla mnie nie jest to ważne, ale pytam z ciekawości)

2) Ile czasu zajmie mi cały wątek fabularny i misje poboczne?

3) Dlaczego gra jest warta uwagi?

Za każdą normalną i przede wszystkim pomocną odpowiedź wynagrodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) dupy nie urywa jak w Uncharted, ale jest bardzo ładna.

2) Wydaje mi się, że coś koło 10h główny wątek + 1h na zadania poboczne

3) Jest warta uwagi za swój genialny i dynamiczny system walki, za świetnego Jokera i Batmana i za ogólny klimat. Mnóstwo superłotrów ze świata gacka.

Ogólnie polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Grafika 9/10 mimo że nie zwracam na to tak uwagi...dla mnie fabuła jest najważniejsza...

2. Wszystko zależy od Twojego podejścia...ja mam obecnie jakieś dwadzieścia pare godzin i jestem może w połowie...ale ja to latam i robie questy poboczne,szukam znajdziek i expie...

3. Gra jest warta uwagi z tego względu żeeee....ma świetna fabułę, postacie, ładnie wszystko się ze sobą zgrywa, jest spory otwarty świat wypełniony możliwościami/znajdźkami/questami pobocznymi, spotkasz w nim mase postaci z uniwersum DC, gra ma przekozacki system walki + dwie grywalne postacie które różnią się od siebie gadżetami i sposobem walki ( no i fabułą która się uzupełnia ).

Najwięcej z tej gry wyciśniesz jak najpierw przejdziesz Arkham Asylum ponieważ są wątki które są ciągniętem potem w Arkham City...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 7/10, przyzwoity poziom.

2. http://howlongtobeat...php?gameid=1652

3. Batman, system walki, Batman, możliwość przejścia na kilka sposobów (skradanka, na pałe etc), Batman, zabawki którymi możemy wykańczać przeciwników, Batman,, system zagadek, Catwoman i prawie zapomniałem Batman.

Edytowane przez DoV
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zapomniałeś dodać chyba Talia al ghul ;D

A ja lubię Harley Quinn i te jej teksty jak Batman polegnie :laugh: choć Joker'a nikt nie pobije :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Harley Quinn i te jej teksty jak Batman polegnie :laugh: choć Joker'a nikt nie pobije :biggrin:

No, postać Jokera w tych grach to dla mnie mistrzostwo i w Arkham Asylum i Arkham City, bardziej świrniętego bohatera w grach nie widziałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o najważniejszym...

... dekolt Catwoman i jej "wyginamśmiałociało" :banana:

... chyba jednak przegrywa z pupą Talii :biggrin:

catwomanm.jpg talia.png

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra na podstawie filmu i komiksu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One zostają, jak w ng zebrałeś np. 350 to w ng+ zostanie tylko 50 do zebrania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie 400 zagadek również trzeba zebrać w NG+ ??

Poprawka - 440 - ja mam prawie 300 dopiero. Jest kilka zagadek z którymi mam problem. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to fajnie bo mi zostało już tylko kilkanaście i to te z wyzwań batmana bo trofea i zagadki mam wszystkie. A w NG+ raczej już by mi się ich od nowa nie chciało zbierać ;]

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja was podziwiam, bo mimo że jestem fanem Batmana od wczesnych lat dziecinnych to starczyło mi samozaparcia jedynie do ukończenia fabuły :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skończeniu fabuły będę mógł sobie swobodnie polatać i porobić misje poboczne? ;)

Jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj kilka godzin i mam już ponad 380. Zaczynało mi się wszystko zlewać.

EDIT: Riddler pokonany. Zakładnicy uwolnieni. Do końca zostało mi jakieś 30 zagadek łącznie z tymi polegającymi na eliminacji przeciwników. Nastrajałem się na platynowanie tej gry, ale jak pograłem dłużej w trybie challange to mnie to ostro zniechęciło.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie czaje czym wy sie jaracie w tym systemie walki? Dla mnie to jakas porazka... zwykle mashowanie kwadratu i co jakis czas wciskanie trojkata, mozna zamknac oczy i grac -.- Nie rozumiem tego zachwytu, moze mi ktos to wytlumaczyc ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego w systemie Freeflow nie rozumiesz? Jesli caly czas mash'ujesz kwadrat (zwykly cios to 10pkt) to ilosc punktow po zakonczeniu walki bedzie znikoma nawet multiplier x200 Ci nie da dobrego wyniku. Polecam caly czas mashowac kwadracik przy przeciwnikach ktorego zwyklym ciosem nie tkniesz nawet :>

Pozatym walic calutki czas w kwadrat w Batmanie to jak masho'wac go w God Of War. Da sie tak przejsc gre z duzym samozaparciem ale gdzie tu jakas kreatywnosc i radosc z gry?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie czaje czym wy sie jaracie w tym systemie walki? Dla mnie to jakas porazka... zwykle mashowanie kwadratu i co jakis czas wciskanie trojkata, mozna zamknac oczy i grac -.- Nie rozumiem tego zachwytu, moze mi ktos to wytlumaczyc ? ;)

Jak tylko wciskasz kwadrat to nie nasz problem

System walki jest prosty a zarazem genialny. Nie to co w Assasins(a w szczególności AC3) gdzie faktycznie jest efektowny,ale zrobiony pod inwalide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale sam kwadrat nie daje tyle radości co podejście kreatywne. Przyciąganie przeciwnika, batarang, wybuchowy żel, wykorzystanie elementów otoczenia to tylko część z możliwości. Jeśli w ten sposób będziesz walczył to gwarantuję że banan nie zejdzie ci z twarzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×