Skocz do zawartości
AdrianWns

Chłodzenie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

to normalne zadna ps3 nie schodzi z wyzszego na nizszy bieg. Nie masz sie o co martwic. A jesli Ci sie tak stalo to pozazdroscic

Dzięki wielkie jestem teraz spokojniejszy i wyczytałem też że według prawa unii mam gwarancję na 24 miesiące a nie jak myślałem na 12. Ta unia to jednak nie jest taka zła jak mówił ojciec dyrektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to normalne zadna ps3 nie schodzi z wyzszego na nizszy bieg. Nie masz sie o co martwic. A jesli Ci sie tak stalo to pozazdroscic

Jak nie jak tak???

Mi zawsze jak zacznę ją katować to podnosi obroty, wyjdę z gry to oczywiście zwalniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem czy ta wiadomosc cie pocieszy czy nie ale masz wyjatkowa konsole. Inna niz zdecydowana wiekszosc. A jezeli ona jest inna to moze jest popsuta? Mi wiatraki nei schodza na nizsze obroty zaraz po wyjsciu z gry. A nie zostawialem jej nigdy na pol godziny w xmb zeby sprawdzac. Jak nie bede gral to wylaczam konsole, a jak jej nie ruszam bo gdzies odejde na kilka minut to i tak sie folding at home wlacza i wiatraki znowu wariuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie jak tak???

Mi zawsze jak zacznę ją katować to podnosi obroty, wyjdę z gry to oczywiście zwalniają.

A może po prostu po wyjściu z gry wyciągasz płytę z napędu i wydaje Ci się,ze konsola zeszła na niższy bieg ,a w rzeczywistości płyta przestała się w niej kręcić.

Regulator obrotów wiatraka konsoli jest w stanie zmniejszyć prędkość obrotów ale by tak się stało musi się obniżyć temperatura we wnętrzu konsoli(im wyższa tym włączają sie wyższe biegi) i raczej logiczne jest ,że zaraz po wyjściu z gry konsola magicznie w 3 sekundy się nie ochłodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ej no co wy :-)

Oczywiście ze nie quit game i w ułamku sekundy obroty spadną.

Ale np. odpalam GTAIV, gram sobie, po moze 15 minutach graniach smigła wchodzą jeden bieg wyzej, tak z 5 minut, po czym wracaja spowrotem na nizsze obroty, caly czas gram sobie, po kilkunastu minutach znow na chwile obroty sie zwieksza, przechlodza i spadaja spowrotem.

Od zawsze konsola jak sie zagrzeje podnosi na chwile obroty, schlodzi to obroty spadaja spowrotem.

A napedu przeciez nie slychac kompletnie Jak mieli cos mocno to cichutko slychac glowice jak skacze w rozne rejony plytki.

"zwykla" 60Gb made in japan. I jest sprawna az nadto Nigdy nie miala problemow ani ze slynnym Assasinem, ani teraz z GTAIV. Wiec to wam cos nie dziala sterowanie obrotow :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez mam problem z moim ps3 wlacze pochodzi 1minute lub kilka sekund i odrazu sie wylacza nie wiem czego to moze byc powod wiec prosze o pomoc co najlepiej w takim wypadku zrobic. Dziekuje z góry pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje nowitkie ps3 jest cichutkie ;] Jedyny dzwiek jaki wytwarza to przy wlaczaniu Cala reszta pracy jest cicha, oczywiscie z wylotu powietrza jest troche goraco ale w miare ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez mam problem z moim ps3 wlacze pochodzi 1minute lub kilka sekund i odrazu sie wylacza nie wiem czego to moze byc powod wiec prosze o pomoc co najlepiej w takim wypadku zrobic. Dziekuje z góry pozdrawiam

Kiedy kupiłeś?

Jak masz gwarancję albo jeszcze lepiej masz od tygodnia to jazda do sklepu i żądanie wymiany za niezgodność towaru z umową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dość dziwny problem z PS3, przed chwilą zdarzyło mi się to drugi raz. Chodzi o to, że czasami chłodzenie działa niepokojąco głośno. Od razu mówię, żebyście dali sobie spokój z pisaniem 'jesteś przewrażliwiony, ten dźwięk to nic niezwykłego'. Po prostu PS3 działa sobie spokojnie (nawet nie grałem, tylko ściąganie albo F@h) i sru - nagle poziom hałasu generowanego przez wentylator staje się porównywalny do suszarki. Wydaje mi się to dziwne, tym bardziej, że konsola nie jest niczym zastawiona z żadnej strony, a temperatura w pokoju nie przekraczała 25 stopni. Czy komuś zdarzyło się kiedyś coś podobnego? Może powinienem zanieść ją do serwisu, dopóki mam gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy folding@home to nic dziwnego (szczególnie latem) że ps3 mocno dmucha.

Sorki ale dzisiaj po nocce spałem przy odpalonym F@H i nic mi nie przeszkadzało - głośność normalnego funkcjonowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy folding@home to nic dziwnego (szczególnie latem) że ps3 mocno dmucha.

Hm, nie pamiętam, jak było za pierwszym razem, ale teraz zaczęła dmuchać jak szalona akurat wtedy, gdy włączyło się F@h. Myślicie, że to może być właśnie wina F@h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale dzisiaj po nocce spałem przy odpalonym F@H i nic mi nie przeszkadzało - głośność normalnego funkcjonowania.

Czy dzisiaj było może jakieś 30 st.C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy dzisiaj było może jakieś 30 st.C

U mnie tak. Do ok. 15ej byla taka temperatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, temperatura temperaturą, ale czy komuś też się coś takiego zdarzyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się kojarzy, że był tu już podobny temat z podobnym problemem - jego założyciel wyczyścił konsole z kurzu, poodsysał odkurzaczem kurz z wiatraków i się uspokoiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któregoś dnia jak byłem na wakacjach , było ponad 50 stopni a Ps3 tak cichutko chodziło , że mogłoby się wydawać , że jest wyłączone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy F@H u mnie tez wiatraki zaczynaja delikatne szalenstwa, ale do suszarki jeszcze troche brakuje. Chociaz to zalezy kto ma jaka dzis suszarke, moze robia jakies ciche modele. Ja mam krociutkie wloski wiec dawno zadnej nie uzywalem Dzis nawet odkurzacz pracuja ciszej niz kot czyszczacy futerko --> Master Chief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, może suszarka to trochę nietrafione porównanie. Tak więc moja konsola hałasuje, jak przy fan teście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no mi jedynie zaczela dmuchać konsola, gdy włączyłem se MGS3 Snake Eater... ... co ciekawsze przy MGS4 nie dmuchała głośno i nic poza ta akcją... Ale po wyłączeniu gry, wiatrak ucichł i juz wiecej sie nie włączył na ten 3 bieg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, nie masz sie co martwic, poprostu masz za duszno w domu. Jesli masz tak tylko przy F&H, to no problem. Tez tak mialem, przy Battlefield rowniez. Teraz jest chlodniej i nic, cichutka jak mysz pod miotla

PS. Ci co pisza ze PS jest wrecz nieslyszalna - klamia! Wystarczy wszystko w pokoju wyciszyc i ja slychac Ale podczas gry nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ludzie, trochę mnie uspokoiliście. Mam bardzo mały pokój i przez większość dnia świeci na niego słońce, a F@h też potrzebuje sporo mocy obliczeniowej, więc pewnie dlatego załącza się dodatkowe chłodzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×