Skocz do zawartości
AdrianWns

Chłodzenie PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci się bardzo PS3 grzeje to po prostu ustaw w innym miejscu i jakaś przestrzeń musi być. Przydatne tylko jak ktoś nie potrafi konsoli w dobrym miejscy ustawić albo na BAAARdzo upalne dni. Ktoś to chłodzenie w ps3 w końcu opracował tak żeby dawało rade. Zadbaj o dobrą cyrkulację koło konsoli i nie będziesz potrzebować takich zbędnych gadżetów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, skad wpadles na taki pomysl, zeby to kupic. Przegrzewa ci sie PS3? Masz jakies problemy z konsola? Nie rozumiem po co ludzia takie rzeczy przeciez to nie xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"... Szpan na max ..."

Zbędny bajer, kolejna rzecz powodująca dodatkowy hałas i zbierająca kurz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś na zimę?

Zbędny bajer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla 1 zbedne dla 2 niezbedne.Ja sobie zakupilem to,bo raz mi sie konsolka WYJARALA.Byc moze to nie pomaga ale przez pare dni mialem fiolka na punkcie CHLODZENIA. :)Teraz w sumie jestem zadowolony z tego produktu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
raz mi sie konsolka WYJARALA.

Konsola sama w sobie posiada dobre chłodzenie, może miałeś wadliwy model, albo stała w złym miejscu, które nie posiada odpowiedniej cyrkulacji powietrza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to na 99% wadliwy model;).2 chlodzenia zalezy tez od ustaiwenia konsoli-PION/POZIOM,ja mialem poziomo i padla.Cyrkulacja była git:) Bo konsolka byla niedaleko OKNA DACHOWEGO a z rugiej strony pokojui mam normalne okno;)Wiec było git;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prze pół roku miałem poziomo i nawet nie dychnęła ze jej gorąco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zamierzam tego kupowć bo dla mnie to też jest raczej zbędne jednak ciekawy byłem opini na temat tego sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla 1 zbedne dla 2 niezbedne.Ja sobie zakupilem to,bo raz mi sie konsolka WYJARALA.

To był na 100% wadliwy model. Normalnie, kiedy temperatura we wnętrzu konsoli osiągnie poziom krytyczny, sama się wyłączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma sens dla nie mądrych ludzi trzymających PS3 pomiędzy pułkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle nie ma sensu, bo tu nie chodzi o sama idee robienia wiatru, tylko o dostarczenie chlodnego powietrza ktore odbierze cieplo. Jak bedziesz trzymal ps3 w ciasnej polce to nawet i taki nawiew ci nic nie da bo do wewnatrz bedzie pompowane cieple powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, kilkadziesiąt godzinek mi chlebak chodzi (poziomo), gra, ściągam, słucham, oglądam i ani razu moc wiatraczka nie podskoczyła - a nawet jak podskoczy lub (chroń Boże) się przegrzeje, to zapika i OFF - to nie Xbox, to konsola bardziej "dopicowana" z chłodzeniem. Szczególnie 80GB, gdzie proce są w 65 nm (60GB - Cell 90nm, RSX 90nm; 40GB - Cell 65nm, RSX 90nm; 80GB - podane przed nawiasem). Po co Ci człowieku intercooler? Pracujesz w ciepłowni czy może masz PS3 we wnęce pod TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz, skad wpadles na taki pomysl, zeby to kupic. Przegrzewa ci sie PS3? Masz jakies problemy z konsola? Nie rozumiem po co ludzia takie rzeczy przeciez to nie xbox.

Widziałeś Ty PS3 i x360 obok siebie? Tak się składa, że jak włączę konsolę, to nie mam zwyczaju jej wyłączyć i tak chodzą sobie wszystkie jednocześnie, a pilotem na hubie HDMI przełączam na to, na co mam ochotę w danym czasie i... Po 2-3 godzinach intensywnego grania Na 60GB jak i na Elite, można zauważyć, że obie konsolę, nie tyle co się grzeją, ale wyrzucają gorące powietrze na zewnątrz. Twoja PS3 chodzi jak lodówka oczywiście?

Prze pół roku miałem poziomo i nawet nie dychnęła ze jej gorąco

Heh nie rozśmieszaj mnie, po godzinie grania masz oczywiście -5 stopni przy kratkach odprowadzających ciepłe powietrze, nie czujesz ciepła ze środka, ani tyci tyci? buhehehe

Mając PS3 i x360 luzem na podłodze w odległości 30-40 cm w każdą stronę z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że temperatura w stresie obu konsol jest podobna...

Szczególnie 80GB, gdzie proce są w 65 nm

Wszystkie 80GB, czy może te z końca sierpnia - początku października? z naciśkiem na "podobno" tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takie coś nie ma sensu. może i chłodzi, ale PS3 ustawione w dobrym miejscu nie nagrzewa się zbytnio. Ja jeszcze ani razu nie słyszałem mojej konsoli! Serio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
80GB, czy może te z końca sierpnia - początku października? z naciśkiem na "podobno" tak jest...

Tylko te nowe, PAL-ówki. He, he, załapałem się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten intercooler nie ma sensu zarówno przy xboxie 360 jak i ps3. gdzies czytalem ze w xboxie przez ten intercooler w jednym miejscu kurz sie zbiera. pozatym nowe modele podobno sie juz tak nie psują mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten intercooler nie ma sensu zarówno przy xboxie 360 jak i ps3. gdzies czytalem ze w xboxie przez ten intercooler w jednym miejscu kurz sie zbiera. pozatym nowe modele podobno sie juz tak nie psują mocno.

Nowe (Falcon - 65nm) nie "wybuchają" - imperator RRoD rządzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej kupić sobie jakiś miniaturowy wiatraczek i postawić na taborecie tak żeby wiało na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma sens dla nie mądrych ludzi trzymających PS3 pomiędzy pułkami.

Ja trzymalem przez jakis czas miedzy polkami, tak ze bylo dosc malo miejsca i nie mialem najmiejszego problemu z nia. Potem wyjalem jak mi sie miejsce zwolnilo. Jak dla mnie to nie madra jest twoja uwaga x]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh nie rozśmieszaj mnie, po godzinie grania masz oczywiście -5 stopni przy kratkach odprowadzających ciepłe powietrze, nie czujesz ciepła ze środka, ani tyci tyci? buhehehe

Mając PS3 i x360 luzem na podłodze w odległości 30-40 cm w każdą stronę z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że temperatura w stresie obu konsol jest podobna...

Nie czuję gdyż jako posiadacz którejś już konsoli w życiu nie mam najzwyczajniej w świecie potrzeby latać do niej co godzinę i sprawdzać "Czy aby nie jest ciepła PRZY KRATKACH"...

Tobie też "buhehehe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją konsolka chyba jest cos nie tak bo przy starcie przez pierwsze 2sekundy wiatrak chodzi na maxa pozniej sie uspokaja. Pozatym po wyłaczeniu ps3(turn off) wiatrak dalej sie kreci(minimalnie prawie niesłszalny szum ale zawsze chodzi:/) i ta zielona dioda tam na dole od modemu dalej swieci:/ . dzieje sie tak od niedawna i niewiem czy to jakies uszkodzenie konsolki czy moze ktorys update to spowodował. Please Help:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka diodka od modemu? ps3 nie ma modemu? Jezeli masz na mysli lampki przy gniezdzie RJ-45 to te lampki beda sie zawsze swiecic jak podpiety jest kabel. Co do wiatraka nie schizowalbym z powodu szybszej pracy podczas uruchamiania, ale za to ciagla praca wiatraczka nawet po wylaczeniu konsoli jest jakas usterka.Tylko upewnij sie ze ten wiatrak zdazyl sie zatrzymac, a nie kreci sie przez 15 sekund po wylaczeniu :| bo to jest chyba naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z moją konsolka chyba jest cos nie tak bo przy starcie przez pierwsze 2sekundy wiatrak chodzi na maxa pozniej sie uspokaja. Pozatym po wyłaczeniu ps3(turn off) wiatrak dalej sie kreci(minimalnie prawie niesłszalny szum ale zawsze chodzi:/) i ta zielona dioda tam na dole od modemu dalej swieci:/ . dzieje sie tak od niedawna i niewiem czy to jakies uszkodzenie konsolki czy moze ktorys update to spowodował. Please Help:)

Przeczyść konsole odkurzaczem, zrób Fan Test.

No i w Setting -> Remote Play Settings -> Remote Start weź na off. Dlatego ci diodka miga nawet jak konsolę wyłączysz.

I dlatego słyszysz ten szum, ponieważ konsola ma włączoną kartę WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×