Skocz do zawartości
DaraS

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gralem ani w pierwsza ni w druga czesc. Chcialem sobie kupic Residenta, ale wole bardziej realistyczne klimaty - czekac na MP3 czy brac ktoras z poprzednich czesci?

Ewentualnie jaka gre tego rodzaju polecacie? - na PS3 nie gralem w zadna z takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo obowiązkowo musisz przejść poprzednie części, gra jest tak dobra. Nawet jak masz antycznego pieca to Ci pójdą obydwie części (jedynka ma świetny dubbing).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo obowiązkowo musisz przejść poprzednie części, gra jest tak dobra. Nawet jak masz antycznego pieca to Ci pójdą obydwie części (jedynka ma świetny dubbing).

absolutnie się nie zgadzam, nie musisz przechodzić żadnej części wstecz, zresztą dzisiaj mechanika jak i gameplay z tak starych gier mogą cię po prostu odrzucić, jest to kąsek tylko dla starych graczy którzy pamiętają, w skrócie nie grałeś nigdy, to nie graj, poczekaj miesiąc kup a dostaniesz najlepszą strzelankę jaką widziałeś w życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czemu nie wrzucili obu części w HD na PSN. Jeszcze bardziej mogliby nakręcić hype na trójkę. Kasa leży na ulicy, tylko się schylić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie się nie zgadzam, nie musisz przechodzić żadnej części wstecz, zresztą dzisiaj mechanika jak i gameplay z tak starych gier mogą cię po prostu odrzucić, jest to kąsek tylko dla starych graczy którzy pamiętają, w skrócie nie grałeś nigdy, to nie graj, poczekaj miesiąc kup a dostaniesz najlepszą strzelankę jaką widziałeś w życiu ;)

Warto choćby przejść dla poznania fabuły, która w obu Maksiach jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, dwójkę przeszedłem kilka razy ale w jedynke nigdy nie grałem i własnie mi się pobiera. Uważam że kultowe gry nigdy się nie starzeją i zawsze jest dobry czas aby w nie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś czy Max Payne doczeka się lokalizacji? Bo jakiś czas temu Rockstar szukał ludzi do lokalizacji gier na Polski.

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2011/49/rockstar-szuka-polakow-do-lokalizacji-polski-jezyk-w-gta-v

Bo jak na razie na stronie Cenegi przy tytule Max Payne lokalizacja niepotwierdzona.

http://cenega.pl/plan-wydawniczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja licze na to, że będzie po polsku ;) skoro szukali ludzi to coś to znaczy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach pierwszy Max trafi na Androidy. Fajnie będzie sobie przypomnieć ten tytuł przed premierą trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w taki tytuł grać albo w GTA na telefonie to coś... dziwnego. Nawet na PSP mi się niewygodnie grało, co mówić o jakiejś Nokiji czy HTC. Powtórze się po raz kolejny, ale strasznie chciałbym dostać remake jedynki i dwójki w HD z trofkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie w takie gry na telefonie = fuj... telefon jest do Angry Birds... też chce remake z trofikami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie w takie gry na telefonie = fuj... telefon jest do Angry Birds... też chce remake z trofikami...

granie na ekranie dotykowym w takie gry to jak jedzenie zupy widelcem.

smyrfon to do takich popierdolek jak angry birds. do grania przenośnego to tylko ps vita w ostatecznosci xperia play a nie smyrfony

a co do wersji mobilnej Max Payne

Pewnie na mojego Desire nie pójdzie... Ale to nic w internecie znajdę wersje przystosowana na mój telefon i za darmo lol.gif Podobnie zrobiłem z GTA 3. Troszke słabsze tesktury i brak krwi ale mozna grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granie na ekranie dotykowym w takie gry to jak jedzenie zupy widelcem.

smyrfon to do takich popierdolek jak angry birds. do grania przenośnego to tylko ps vita w ostatecznosci xperia play a nie smyrfony

a co do wersji mobilnej Max Payne

Pewnie na mojego Desire nie pójdzie... Ale to nic w internecie znajdę wersje przystosowana na mój telefon i za darmo lol.gif Podobnie zrobiłem z GTA 3. Troszke słabsze tesktury i brak krwi ale mozna grac

W pierwszej części posta stwierdzasz, że granie w gry na smartfonach to bezsens (widelec i zupa lol).

W drugiej dajesz do zrozumienia, że na smartfonach grasz.

Kocham Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie na smartfonie zrobić jednoczesnie skoku, bullet timu, i obrotu z efektownym zabiciem 5 przeciwników ;D trzeba będzie mieć 4 kciuki chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie się nie zgadzam, nie musisz przechodzić żadnej części wstecz, zresztą dzisiaj mechanika jak i gameplay z tak starych gier mogą cię po prostu odrzucić, jest to kąsek tylko dla starych graczy którzy pamiętają, w skrócie nie grałeś nigdy, to nie graj, poczekaj miesiąc kup a dostaniesz najlepszą strzelankę jaką widziałeś w życiu ;)

Lol, no nie rób z obecnej generacji graczy takich idiotów. Może i teraz robi się debilnie łatwe gry, ale chyba ludzie wiedzą jak machać myszką i biegać na klawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że główny bohater jest detektywem ( a raczej był) to mechanika rozgrywki polega tylko i wyłącznie na strzelaniu i ewentualnym wciśnięciu jakiegoś przycisku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Double post, ale jest nowe info.

Na początek lista trofów

http://www.rockstargames.com/maxpayne3/achievements

Coś trzeba zbierać (złote bronie, te lokacje turystyczne), 4 poziomy trudności (!), ciekawie się zapowiada ten "Old School" (bez cover systemu? :D). Nazwy niektórych trofeów powiązane z poprzednimi częściami, ukłon w stronę fanów. :) Co do multi, nic trudnego, jedynie trzeba wbić zapewne najwyższą rangę (lvl 50) a reszta się odblokuje w procesie.

Próbka motywu muzycznego (m.in muzyka w menu tak jak w poprzednich częściach).

Czyli prawie to samo co w dwójce.

I na koniec, jutro kolejny filmik gameplay'owy z serii o Bullettimie. Ciekawe kiedy pojawi się druga część tego o multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preorder juz mam zamowiony, nie moge sie wprost doczekac kolejnej czesci przygod Maxia:) Zainstalowalem sobie 1 i 2 zeby przypominiec sobie fabule. Przydaloby sie zrobic Max Payne HD Collection...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soczyściutki zwiastunik tym razem skupiający się na Bullet Time

http://www.rockstargames.com/newswire/article/26971/watch-bullet-time-the-new-video-in-the-max-payne-3-design-and-te.html

(nie znalazłem na YT, więc musicie sobie tutaj wejść)

Co tu dużo mówić, gra wszystkich przekonała przy poprzednich zwiastunach, teraz to tylko formalność. Został tylko miesiac panowie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się mega miodnie, ciekawe tylko czy uda im się zachować ten niepowtarzalny klimat z poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia to raczej inny klimat będzie. Ale na zwiastunach widać sporo lokacji z Nowego Jorku, więc kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że NY to jakaś 1/3 gry. jeszcze miesiąc i 5 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak sobie myśle, historia w NY (muszą przecież wyjaśnic co skłoniło Maxa do tak dalekiego wyjazdu, widać jakieś porachunki z mafią?) plus jeszcze ta Brazylia (porwanie dziewczyny, śledztwo itd.). Przecież ta gra będzie cholernia długa. O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle? Powiedz mi, która gra od Rockstar Studio jest krotka?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle? Powiedz mi, która gra od Rockstar Studio jest krotka? :biggrin:

Większość ich gier to sandoxy, w których o długość łatwo ;)

Dla mnie, długość to duuuuuży plus, na więcej starczy. Tylko żeby nie przesadzili.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×