Skocz do zawartości
gniewosz

Żony A Konsole

Rekomendowane odpowiedzi

to ja jednak mam dobrze...

Konsole kupila mi zona, grywa ze mna w tekena ,buzza, virtua tennis i inne na move.

Ogolnie nie czepia sie ani nie zlosci jak gram w jakies inne gierki samotnie :)

A w tym roku na swieta kupila mi tv nowy zeby mi sie lepiej gralo...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy podobnie, tylko mi moje pierwsze ps w zyciu zafundowala dziewczyna .... i to jeszcze podeszla mnie sposobem bo najpierw obgadala sprawe z moim przyjacielem a potem zagadala do mnie, "wiesz, kolezanka chce kupic bratu na 18 urodziny ps3 i nie wie, ktory zestaw wybrac, ma takie do wyboru" ... no i wybralem tej "kolezance" ... czyli sobie :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Move i Sports Champions.

Pokazałem żonie a potem rodzicom. Zawsze byli bardzo negatywnie nastawieni do mojego grania (sami wiecie ile się człowiek nasłucha :) ).

Teraz to ja się czasem muszę w kolejkę zapisywać, żeby w BF3 pograć, bo konsola obstawiona... Weź tu znajdź złoty środek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź tu znajdź złoty środek.

Kup im drugą konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę. Mam to szczęście, że moja panna sama uwielbia grać w gry wszelakie, a zwłaszcza konsolowe. Nawet kiedyś przeszliśmy na spółkę Assassins Creed !! Ponadto mam też to szczęście, że moja wybranka słucha (tak jak i ja) Trance'u !! Dzięki temu jeździmy razem na eventy kilka razy w roku. No i tak już od trzech lat :biggrin: Ahhhhhh uwielbiam ją !! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Kobieta generalnie reaguje na konsolę (zresztą na inne rzeczy też) zależnie od nazwijmy to "nastroju" np. bardzo nie lubi gdy gram za długo w gry samochodowe GT5, DIRT3, F1 etc. Twierdzi że czuje się wtedy "trochę samotna" ale z drugiej strony uwielbia razem ze mną grać w survival horrory np. Silent Hill.... Teraz czekamy na premierę Silent Hill 2 i 3 HD .... Z konsolą trzeba tak się organizować by wszyscy byli zadowoleni.... w szczególności nasi najbliżsi.... wtedy nie będzie problemów z drugą połową.... GT5 dostałem od niej w roku premiery "pod choinkę"....:thumbsup:

Edytowane przez racer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczam się do tych szczęśliwców, którzy nie muszą kryć się ze swoim hobby przed Wybranką :)

Co więcej, Sama też lubi posiedzieć przy Fifce, tudzież GT5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczam się do tych szczęśliwców, którzy nie muszą kryć się ze swoim hobby przed Wybranką :)

Co więcej, Sama też lubi posiedzieć przy Fifce, tudzież GT5 :)

Kurcze gdzieś Ty taki brylant wynalazł chłopie! Moja na hasło "piłka nożna" (obojętne czy chodzi o gierkę czy o mecz w TV, czy wiadomości sportowe) dostaje alergii.... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę wam powiedzieć że podejście mojej kobitki do konsoli zmieniła reklama battlefield3 w tv. zazwyczaj kontakt z ps3 miała kiedy mój syn grał w jakieś dziecinne gierki. ale kiedyś , pewnego wieczora kiedy leciała w/w reklama i padły słowa narratora : czy to film czy gra ? popatrzyła na mnie i mówi : łoł ! ty w to grasz ? nieźle wygląda ! chyba teraz patrzy na mnie już troszkę inaczej bo konsola to nie tylko mario czy sonic.

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę wam powiedzieć że podejście mojej kobitki do konsoli zmieniła reklama battlefield3 w tv. zazwyczaj kontakt z ps3 miała kiedy mój syn grał w jakieś dziecinne gierki. ale kiedyś , pewnego wieczora kiedy leciała w/w reklama i padły słowa narratora : czy to film czy gra ? popatrzyła na mnie i mówi : łoł ! ty w to grasz ? nieźle wygląda ! chyba teraz patrzy na mnie już troszkę inaczej bo konsola to nie tylko mario czy sonic.

Ja swoją z kolei oswajam z konsolą nie tylko za pomocą gier (które oboje lubimy i w które razem gramy) ale również za pomocą multimediów; na TV można obejrzeć zdjęcia z wakacji, fajny film na blu-ray czy DVD, posłuchać fajnej muzyki, czy obejrzeć kabaret z TV internetowej....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie mam tak słodko z podejściem mojej kobiety do mojej drugiej kobiety(PS3),czasami wydaje się być zazdrosna o konsolę.A drugi powód to że nie lubi patrzeć jak gram w gry,z wyjątkiem jednej gierki....

którą oglądaliśmy kiedyś razem na you tube.Chodzi oczywiście o grę HEAVY RAIN .Po obejrzeniu 10 minutowego gameplaya zapytała czy to właśnie tą grę zamówiłem a ja jej odpowiedziałem że nie,odparła że szkoda.

Aż mnie zamurowało,ona taki przeciwnik gier video a tu nagle taki tekst??Następnym tytułem jaki będzie który zamówię oczywiście bedzie HEAVY RAIN ale nie tylko ze względu na moją laskę,tylko ta gra mi się bardzo spodobała.

P.S.Po zatym przeprowadziłem się z całym equipem do drugiego pokoju :happy: aby sobie pograć bo dość mam ględzenia na co dzień,coś muszę mieć z pleja(z tego życia) no i granie to mój drugi nałóg tylko czasu brak :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie mam tak słodko z podejściem mojej kobiety do mojej drugiej kobiety(PS3),czasami wydaje się być zazdrosna o konsolę.A drugi powód to że nie lubi patrzeć jak gram w gry,z wyjątkiem jednej gierki....

którą oglądaliśmy kiedyś razem na you tube.Chodzi oczywiście o grę HEAVY RAIN .Po obejrzeniu 10 minutowego gameplaya zapytała czy to właśnie tą grę zamówiłem a ja jej odpowiedziałem że nie,odparła że szkoda.

Aż mnie zamurowało,ona taki przeciwnik gier video a tu nagle taki tekst??Następnym tytułem jaki będzie który zamówię oczywiście bedzie HEAVY RAIN ale nie tylko ze względu na moją laskę,tylko ta gra mi się bardzo spodobała.

P.S.Po zatym przeprowadziłem się z całym equipem do drugiego pokoju :happy: aby sobie pograć bo dość mam ględzenia na co dzień,coś muszę mieć z pleja(z tego życia) no i granie to mój drugi nałóg tylko czasu brak :confused:

Tak jest chyba najlepiej. Jeśli oboje wspólnie gracie w HR i macie z tego wspólną frajdę, to lepiej być nie może. Z drugiej strony musisz przemówić do swojej kobiety konkretnymi argumentami (w moim przypadku poskutkowało) facet powinien mieć jakąś pasję, jakieś hobby. Kobiety kolekcjonują obuwie, torebki bluzki (nieskończona liczba to mało powiedziane) my możemy kolekcjonować np. gry... :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[...] Kobiety kolekcjonują obuwie, torebki bluzki (nieskończona liczba to mało powiedziane) my możemy kolekcjonować np. gry... :thumbsup:

Z drugiej strony nie wiem czy uderzenie w czuły punkt nie spowoduje przypadkiem dolania oliwy do ognia i nie spowoduje eskalacji problemu.... Wydaje mi się, że to kwestia wyczucia....

Edytowane przez Enzo Ferrari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kiedyś usiabła do Asasyna B i ... 50 godzin grania haha, ale to jedyna gra w którą gra i która się jej podoba. Nie ma czasu i cały czas nie mogę jej namówić na Asasyna 2 który wg mnie był o niebo lepszy.

Dostałem na premierę U3, po nocach gram w Bf3 i też nie ma problemu - kobieta idealna !

Zawsze mówię że lepiej siedzieć w domu przed konsolą, pić piwko z nią ( zazwyczaj coś czyta obok ) niż się szlajać po knajpach itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie temat - rzeka, 4 lata temu razem zamieszkaliśmy (2 lata temu ślub) i były różne etapy... Najpierw 0 grania bo jesteś dzieciak... Potem graj jak mnie nie ma, później pograjmy chwile razem, za chwilę nie graj więcej, teraz jest etap a graj sobie poza weekendami (wtedy imprezujemy), więc naparwdę nie mam pojęcia co będzie jutro... Wiem jedno 9 marca nastąpi wiekopomna chwila (małżonka bardzo lubi silent hille oglądać) tak więc za tydzień: sh 2 i 3 czekajcie na nas (skończone około po 5 razy każda) nadchodzi platyna!!!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie są wypowiedzi typu jesteś dziecko,tylko w te zabijanie grasz, później się dziwić że tyle morderstw na świecie jak tacy jak ja tylko w takie gry grają - na co ja odpowiadam że jestem wystarczająćo dorosły i ukształtowany psyhicznie że mojej psyhiki nic bardziej nie popsuje :happy: Teśćiowa z kolei wyjeżdża z tekstami, że to choroba i powinno się to leczyć ale jakoś większych spięć nie ma ( na szczęśćie)

A wracając do kobiety to już nawet się przyzwycczaiła, gdy zaliczam dłuższą sesję w MW3 (MP)

pozdrawiam

Edytowane przez jasiorr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie, że przyszedł taki etap w moim życiu, że nie mogłem pogodzić mojego 'peestrójkowego uzależnienia' z rodziną. Wyniknęło z tego wiele komplikacji i nie dziwię się, że to drażliwy temat w wielu rodzinach/związkach.

Obecnie jestem wciąż na odwyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie miejcie jaja, a nie siedzicie pod pantofelkami (niektorzy) - dorosle chlopy i pograc nie moga, ja mialem takie sytulacje w wieku 6-16 lat :) i nie wyobrazam sobie zeby zona,matka kochanka nie pozwalala mi robic tego co lubie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z twojej wypowiedzi na bank nie masz ani żony ani kochanki :P z którą mieszkasz...

wspólne życie polega na kompromisach a nie egoizmie każdy "nie sam" mieszkający ci to powie.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami wolę sobie posiedzieć z żoną i obejrzeć jakiś film zamiast grać.

Generalnie gry, które moja żona toleruje to gry fabularne (które ja też uwielbiam :) ).

Wspólnie przeszliśmy Heavy Rain, Shadow of the Collossus, a ostatnio Catherine (świetna gra - polecam).

Jest jednak seria, której moja żona nie toleruje a ja uwielbiam - Uncharted. Powodem tego były komentarze Drake`a, które strasznie drażniły moją żonę :).

Prawda jest jednak taka, że teraz mam coraz mniej czasu na gry, ponieważ jego większość zabiera nam nasza córeczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z twojej wypowiedzi na bank nie masz ani żony ani kochanki :P z którą mieszkasz...

wspólne życie polega na kompromisach a nie egoizmie każdy "nie sam" mieszkający ci to powie.

masz racje, ale to wszystko zalezy jeszcze od czlowieka - nawet jak bym z nia mieszkal to i tak bym gral, ona juz to wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje, ale to wszystko zalezy jeszcze od czlowieka - nawet jak bym z nia mieszkal to i tak bym gral, ona juz to wie :)

Dokładnie. Moja też wiedziała, że pogrywam (i to dużo). Nie miała nic przeciwko. Teraz nawet gramy razem. Wystarczyło włączyć jej Dantes Inferno, Lego Harry Potter oraz Borderland aby przekonała się, że granie nie jest złe.

Doszło do tego, że teraz (zakupiłem jej move + TV Superstars + Move Fitness) nie mogę się dostać do konsoli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×