Skocz do zawartości
gniewosz

Żony A Konsole

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nawet i lepiej ze wygrywa! Gdyby przegrywala to by rzucila padem, jakas zwiezla wiazanka na temat gry/konsoli i nadasana poszla! Skutkowalo by to tez marudzeniem kiedy my gramy. A tak.. damy im wygrac kilka razy i wilk syty i owca cala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wracając do tematu moja kobietka woli jak ja gram a ona przygląda się [...]

Mojej tak się oglądanie Dark Souls spodobało, że nie pozwoliła mi grać samemu :) Miała ubaw jak łucznicy w Anor Londo po raz siódmy z rzędu mnie zabijali albo zrzucali w przepaść :biggrin:

Oobecnie bardzo jej się oglądanie Far Cry 3 spodobało, z wyjątkiem aspektu zabijania piesków :whoops: Żona kiedyś posiadała PS1, więc grywała w dużo rzeczy, ale obecnie nie ma cierpliwości do nauki sterowania w większości gier.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec sprawdzilem potencjal gracza u mojej kobiety. Uwazam ze jest.

Jesli na to ze mielismy tylko weekend dla siebie i uznala ze 7h spedzonych z Ratchet & Clank All 4 one to byla przednia zabawa to juz mnie to cieszy.

Zloila mi zadek w tancu - no ale Dance Star dostalem w paczce z konsola i to miala byc dla niej zacheta.

na LBP2 za duzo czasu nie starczylo ale mysle ze sie przekona.

Pograla w demko Heavy Rain i tez jej podeszlo.

Ale najwiekszym zaskoczeniem bylo to ze lepiej radzila sobie w Mortala duzo lepiej szlo jej w tutorialu az do walki ktora jest pod jego koniec (choc tej ja tez nie przeszedlem musze zwiekszyc swoja kompatybilnosc z padem). Na poziomie begginer wygrala 4ry walki a jak ja w piatek zaczeli okladac (bo w koncu przeciwnicy zaczeli zadawac ciosy) to oddala mi pada i powiedziala ty graj. Wygralem 2 kolejne walki i powiedziala ze troche gubi sie w sterowaniu ale gra jej sie podoba.

Ktos pisal o F1 Racing Stars - ja to traktuje jako przerywnik, gra moim zdaniem jest bardzo przecietna. Zagralismy ze 2 wyscigi raz jej poszlo lepiej raz gorzej. Ale podzielila moje zdanie ze czasami mozna w to pograc.

Bedzie musiala przywyknac do kontrolera, bo to dla niej nowosc. Ale w porownaniu z PC - WASD, QE, ctrl, spacja i myszka to na padzie idzie jej o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-29068-0-55466200-1369066096_thumb.jpost-29068-0-15168300-1369066111_thumb.j

 

Także ja nie mam problemu z graniem :) 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoli to ja mam grać , a żonie to jedynie co mogę dać do grania to Sudoku niech sobie pozakreśla :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz wracając z pracy patrze moja żonka pogrywa sobie w uncharted .Moje zdziwienie bylo o tyle wielkie ,ze ona nie wiedziala nic o poziomocha trudnosci i grala na Hardzie i o dziwo skonczyla 1,2 :) Ostatnio to w Nino kuni sobie pogrywa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to moja kiedyś pogrywala w LBP2 do czasu aż go nie splatynowalem :P teraz to tylko ogląda albo jak znajomi są to programy w Buzza . Najlepiej spodobało mi się jak ostatnio meczylem Hitmana a zonka dawała pomysły jakby tu cel zabić :D czy to otruc czy zaaranżować wypadek xD taki mój mały geniusz zbrodni hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele się pisze o graniu na konsoli, a jak sprawa wygląda z zakupem nowej ps4? Któryś już dostał bure? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje w tym roku już załatwione, remont prawie skończony więc nażeczona szczęśliwa, z zakupem konsoli nie będzie problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje w tym roku już załatwione, remont prawie skończony więc nażeczona szczęśliwa, z zakupem konsoli nie będzie problemu :P

 

Masakra normalnie, słownik do przeglądarki sobie zainstaluj, bo inaczej naRZeczona może być niezadowolona :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele się pisze o graniu na konsoli, a jak sprawa wygląda z zakupem nowej ps4? Któryś już dostał bure? :biggrin:

 

Ja na początku byłem zasypywany pytaniami "a na co Ci to od razu? a po co?" itp itd...ale jak pokazałem drugiej połowie kilka gier z ps4 i powiedziałem że kupie jej Beyond:Two Souls na premierę to przestała być przeciwko XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żonę trzeba sobie panowie WYCHOWAĆ ! ;)

ps: ale spokojnie , w większości przypadków kobitom w okolicach 30tki przechodzi marudzenie. oczywiście w temacie konsol( poprostu dają na luz bo widzą że nic w temacie nie zrobią). ale ogólnie marudzić nie przestają . zawsze twierdzę że jak mi kobita nie marudzi i nie dziamocze nad uchem to chora jest na pewno , albo gorączkę ma . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żonę trzeba sobie panowie WYCHOWAĆ ! ;)

ps: ale spokojnie , w większości przypadków kobitom w okolicach 30tki przechodzi marudzenie. oczywiście w temacie konsol( poprostu dają na luz bo widzą że nic w temacie nie zrobią). ale ogólnie marudzić nie przestają . zawsze twierdzę że jak mi kobita nie marudzi i nie dziamocze nad uchem to chora jest na pewno , albo gorączkę ma . ;)

 

Niech się cieszą, że facet w domu siedzi, a nie po knajpach z kolegami szlaja. Ale baby jak to baby, są jak nietoperze: niedowidzą, niedosłyszą, a wszystkiego się czepiają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle w temacie ;)

wiem że mnie zaraz mgr.szczuka ze prof.środą przed trybunał stanu podadzą ,ale niestety to słuszna i jedyna prawda .xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się całe wieczory spędza na graniu i poświęca się żonie mało uwagi to ma prawo być niezadowolona i żadna to pociecha, że mąż się nigdzie nie szlaja tylko siedzi w domu. To tak jakby żona całymi godzinami przesiadywała na czatach, nk i innych fejsach plotkując z e-psiułkami, odcięta od otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda. generalnie kobitką nie dogodzisz.... grasz -źle, nie grasz -też źle  ;] zawsze znajdą pretekst do narzekania.. taki to gatunek ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie manko:)

A ja cioram z żoną na plejaku:)

Zawsze patrzy jak gram i nawet kupuje mi gry. Ostatnio jak grałem z żoną w Silnet Hilla to ja już nie mogłem a ona "dawaj gramy jeszcze trochę" w LA Noire tak samo:)

Mogę powiedzieć, że mam szczęście:D

Musicie grać z żonami w gry, które mają zagadki:)

Edytowane przez minusjeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zakupu konsoli a właściwie PS3 namawiała mnie dziewczyna bo grała u jakiejś znajomej w jakieś gry taneczne i fitness. Ja stwierdziłem że lepiej będzie kupić PS4 i czekamy aż się pojawi ale puki co zadowalamy się grami na PC (choć to ona pada użyna :( ) Gry takie jak: Lara Croft & the Guardian of Light, LEGO Star Wars II, LEGO Star Wars III, Rayman Origins Mamy już za sobą. Wiec wiem że z graniem wspólnie nie będzie problemu. Poza tym wcześniej grałem w gry które nie bardzo ją interesowały i ona robiła sobie z nich film ;] albo zajmowała się innymi pasjami których nie dzielimy (książki, anime). Wiadomo trzeba pamiętać i mieć umiar do wszystkiego i umieć podzielić czas i na inne rzeczy nie tylko grami człowiek żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak kupiłem PS3? Wchodzę z żoną do jakiegoś sklepu, a ona: "oooo promo na konsolę. Bierzemy!" Zażyczyła sobie drugiego pada i Move, wybrała sobie gry i kazała zapłacić  :biggrin:

I tak oto tłucze wyścigówki... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grywam sam, żartobliwie jestem nazywany nerdem - mam to w dupie, robie co lubie i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona od czasu do czasu zagra (lub inaczej pocwiczy fitness z Mel B ) ewentualnie buzz lub singstar. Tyle ma z ps3 . Ale i to mnie cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×