Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam inne pytanko. A mianowicie chodzi o 2 rzeczy. "Happy Birthday" Zrobilem to trofi 3x a i tak nei wpadlo poniewaz nie ma wczytywania miedzy tym rozdzialem a marketem i nie wiem jak to przejsc

Wpada PO markecie i PO napisach. W czasie gry w deszczu ;]

Użytkownik Piki dnia 04 sierpień 2010 - 08:15:27 napisałMasz zacząć od pierwszej i grać bez zmiany rozdziałów aż do ostatniej

]Chodzi o to aby grać bez opcji zapisu postępów,czy nie zmieniać żadnych podejmowanych wcześniej decyzji ?

Nie sądze zeby Ci się chciało robic to w jednym posiedzeniu (tj. bez opcji zapisu). Jeśli skonczyłeś grę, odpal rozdział z pierwszą próbą. Włącz opcje zapisu, poza przejściem prób Twoje wybory mogą a nawet powinny być inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powinno to wyjść tylko nie wiem jak jest wtedy jak Ethan jest w więzieniu czy wtedy nie ominie się jakiś prób. Mam teraz problem bo nie pamiętam czy na tych save'ach na których gram znalazłem wszystko wtedy kiedy 1 raz grało się Jaydenem. Trofeum mam ale grałem wtedy na 2 save'ach - 1 kolegi 2 moje i nie pamiętam właśnie i musze czekac do rozdziału z Szajbą aby to sprawdzić. Głupio będzie jak nie będe tego miał...

PS. Dziś wymieniłem mojego HR na wersje kolekcjonerską :pardon: Teraz tylko czekać na przesyłkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za poprzednie odpowiedzi :)

Tym sposobem do upragnionego platynowego trofeum pozostały mi ostatnie dwa.

Chodzi tutaj o 2 złote trofea.

Odnośnie trofeum: Wszystkie Zakończenia

Oficjalnie istnieje 17-cie zakończeń fabuły,oto ich tytuły:

1.Nowy Początek

2.Śmierć Bohaterki

3.Wczytany

4.Bezkarność

5.Nowe Życie

6.Sprawa Zamknięta

7.Grób Ethana

8.Grób Origami

9.Origami Blues

10.Po Drugiej Stronie Lustra

11.Jak Łzy na Deszczu

12.Bezsilność

13.Punkt Wyjścia

14.Matczyna Zemsta

15.Niewinny

16.Bohaterka

17.Rezygnacja

Platynowe trofeum-zdobyte :thumbsup:

Edytowane przez Asasyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy musze zaczac od poczatku zeby zrobic four heroes trophy ?? wiem ze mi zginol Jayden wiec pytam czy musze od nowa przechodzic czy przejsc ten chapter w ktorym ginie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zacząć grę od chapteru, w którym zginął Jayden i kontynuować ją do samego końca, robiąc oczywiście wszystko, żeby żaden z bohaterów nie zginął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PW, bo nie chcę spoilerować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie, wlasnie dzisiaj zabralem sie za zrobienie 3 ost zakonczen i udalo sie. Jednak zaryzykowalem po Perfect Crime przeszedlem odrazu do 6 i 7 przejscia... Swietna gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzis wlasnie przyszla Edycja Kolekcjonerska, wymienilem za zwykla i naprawde jest zaje****a. Szkoda ze bez kodu na dodatek i OST bo motyw juz mam. Bede podchodzil dzis do przechodzenia po raz 2. Sry za OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, chcialem zapytac ile wam zajelo ukonczenie gry w 100%, czyli rozegranie wszystkich zakonczen, poniewaz mam w planach zakup tej gry, a nie wiem czy mam na nia wystarczajaca ilosc czasu ;)

Chcialem tez zapytac czy znacie jakies korzystne oferty cenowe (tylko sklepow i 'sklepow' na allegro) dla tej gry. Z gory dziekuje i przepraszam za brak polskich znakow, ale chwilowo pisze z Wielkiej Brytanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przejscie gry 1 raz zajmuje kolo 7-8 godzin ale nie rezygnuj z kupna bo 100% dlugo zajmuje... Zrobienie calej gry na 100% to z 20 moze troche wiecej godzin. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% gry nie zaliczyłem ale zrobiłem dwa podejścia jedno po drugim, to drugie na zasadzie wybierania odwrotności decyzji z pierwszego podejścia żeby zobaczyć różnicę. Każde podejście od początku do końca nie zabrało mi więcej niż 10-12h. To tak orientacyjnie bo nie mierzyłem czasu ze stoperem. Jeśli jesteś łowcą trofeów to pewnie w 20h da się grę zmaksować ale to raczej będzie nudne zajęcie polegające na wczytywaniu rozdziałów po to by rozegrać je w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam małe pytanko chodzi o trofeum "sprytny Tata" robię tak jak pisze w poradniku i nic :/ kończyłem wszystkie 5 prób nie wpadło ukończyłem z 4 próbami nie wpadło, ukończyłem z 3 próbami nie wpadło wie ktoś co źle robię ?? zaznaczam że wybieram dobry adres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wyczytałem gdzieś, że nie możesz wypić trucizny, tylko odejść+ wykonane trzy inne próby ( ja nie wykonałem "motyla" i "szczura" włśnie + prawidłowy adres na GPS' ie i trofeum wpadło)

Edytowane przez .oLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wpadło dopiero po tym jak Madison się udusiła dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to trofeum wpada w momencie gdy bohater dojeżdża do magazynu(ostatni etap),przynajmniej mi tak wpadło.Także po prostu po odgadnięciu adresu graj dalej do końca i wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pamiętacie czy trofeum za Architekta (czyli na początku gry, za zrobienie szkicu) wpada zaraz po zrobieniu czy później? Bo jeżeli mi nie wpadło to znaczy, że coś mam schrzanione z trophy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie czy trofeum za Architekta (czyli na początku gry, za zrobienie szkicu) wpada zaraz po zrobieniu czy później? Bo jeżeli mi nie wpadło to znaczy, że coś mam schrzanione z trophy ;/
Jak wszystkie trofea wpada po zakończeniu danego etapu.
a ja mam małe pytanko chodzi o trofeum "sprytny Tata" robię tak jak pisze w poradniku i nic :/ kończyłem wszystkie 5 prób nie wpadło ukończyłem z 4 próbami nie wpadło, ukończyłem z 3 próbami nie wpadło wie ktoś co źle robię ?? zaznaczam że wybieram dobry adres
Wczytaj sava tuż przed wypiciem trucizny, odmów jej wypicia, następnie będziesz miał scenę w taksówce gdzie Ethan zastanawia się nad adresami. Jedź do tego najbliżej rzeki. Trofeum powinno wpaść po dojechaniu na miejsce.

@100% gry - przejście gry dwa razy plus wszystkie zakończenia to około 3 do 4 dni grania po 8 godzin. Plus ileś tam na najwredniejsze trofeum kamikadze - może na to zejść z 6 godzin, albo za pierwszym razem się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamikaze najwredniejsze? Kurcze, to w takim razie miałem niezłego farta, bo pomijając niezłego pietra przed rozpoczęciem jazdy, nie miałem z tym żadnych kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do wszystkich zakończeń. Czy jest możliwość pominięcia jakoś napisów końcowych? Zakończenie zalicza się dopiero po ich skończeniu? Troche nudne jest to czekanie... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem po zrobieniu calaka i moge pomoc jak cos, po zakonczeniu rozgrywki pojawiaja sie napisy z cut scenkami i jak sie one pojawia mozesz wylaczyc gre a zakonczenie i tak sie zapisuje, ja tak robilem i wlaczalem gre od nowa. O wiele szybszy sposob.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z trofeum Wypróbowany Mistrz. Przeszedłem wszystkie próby, tylko jedynie nie Rekina, bo nie zabiłem tamtego dilera, ale po przejściu gry wziąłem się właśnie za to trofeum i włączyłem Rozdział Rekin z opcją zapisu i już zabiłem dilera, potem wziąłem kolejny Rozdział potrzebny do odblokowania trophy, czyli Szczur wypiłem truciznę i trophy nie wpadło, a przecież przeszedłem wszystkie próby. Pomoże ktoś?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty idiotyzm. Albo PS3 jest tak ubogie, albo gra nie jest dopracowana. Po raz 14 próbowałem zrobić Kamikaze i co proszę, trofeum nie wpada. Robię zgodnie z tym poradnikiem: http://www.kikoo.pl/...-Rain-poradnik/

Takie poradniki IMO są do kitu. Po pierwsze zmień poziom trudności na łatwy - eliminuje to wszystkie R2 i tego typu pierdoły. Ja kierowałem się poradnikiem IGN. Tam gdzie masz wybór między jedną albo drugą drogą wybierz:

1. LEWO lub PRAWO

2. PRAWO

3. LEWO

4. LEWO

5. PRAWO

6. PRAWO

7. PRAWO

8. ruch padem w PRAWO (to jest wredne i trzeba się namęczyć - samochody policyjne nie mogę cię dotknąć)

9. LEWO lub PRAWO

Chodzi TYLKO o miejsca gdzie możesz wybrać albo jedną albo drugą ścieżkę. W innych miejscach nie możesz się pomylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×