Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Robię sobie te zakończenia. No i mam 16 zakończeń, a brakuje mi do platyny tylko tego trofeum...

Ale mianowicie - brakuje mi zakończenia 2 epilogów - Nowe życie i Jak Łzy W Deszczu. Robiłem wszystko po kolei i nawet próbowałem zrobić te zakończenia 2 razy ale ni cholery nie wpada... Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego?

[ Prosiłbym o dość szybką odpowiedź, bo nie mam neta u siebie chwilowo i jestem u kogoś ]

Pozdrawiam i z góry dzięki za każdą radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poradnika:

Mając zapisany stan z czwartego przejścia (tzn. ani Ethanowi ani Jaydenowi nie udaje się zlokalizować kryjówki Shauna) wczytaj rozdział U Zabójcy. Po wejściu do sekretnego pokoju nie używaj laptopa, tylko po prostu poczekaj około dwóch minut jak Shelby wróci, a następnie ucieknij z płonącego mieszkania.

Odblokowane zakończenia: Jak Łzy w Deszczu.

Jeśli Ethan zna adres pobytu Shauna, to wczytaj rozdział U Zabójcy i pobierz adres z komputera. Następnie ucieknij z płonącego mieszkania ukrywając się w lodówce. Jeśli Jayden nie zna miejsca pobytu Shauna, to zadzwoń do niego, ponieważ musi być obecny w magazynie. W Starym Magazynie pokonaj Shelby’ego oraz jako Madison ucieknij policji, aby ostrzec Ethana. Dzięki temu Ethan uratuje syna, Madison ostrzeże przed policją, a Norman pokona Zabójcę z Origami.

Odblokowane zakończenia: Nowe Życie, Grób Origami, Sprawa Zamknięta.

Wg tego bez problemu mi wpadlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a właśnie mi nie, a robiłem wedle tego poradnika :|

Może tamtemu kolesiowi wpadło bo dojechał Ethanem po Shaun'a a ja dałem się złapać...

Kurczę no nie chciałbym przez to stracić szansę na kolejną platynkę :|||

A powiedz mi kogo dotyczy to 'Nowe Życie' i 'Jak Łzy W Deszczu' ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe zycie nie pamietam, ale lzy w deszczu...

..to jak dla mnie chyba najmocniejsze zakonczenie z Ethanem i Madison na cmentarzu

I ja jechalem wg tego poradnika i mi wszystko bez problemu wpadlo i mimo ze niby nie potrzeba to uratowalem Shauna

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby to mieć musze jej wybaczyć w Rozdziale na wolności tak ?? Bo inaczej ona z nim nie będzie? Nie rozumiem dlaczego te 2 mi nie wpadły, skoro zrobiłem wszystko tak jak było w tym poradniku :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie tak myślałem, dziwne, że nie zapisało się to ze Zbrodni Doskonałej, gdy jej wybaczyłem...

No ale cóż... zrobię te 2 zakończenia i mam nadzieję, że platynka ;)

EDIT: Platyna wpadła, jak co teraz mogę pomóc innym ;)

Edytowane przez sebinho1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tym wypróbowanym mistrzem? Trzeba robić wszystko po kolei? Bo podczas przechodzenia nie zrobiłem próby motyla i co teraz mam przejść od pierwszej do ostatniej próby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z trofikiem sprytny tata, mam wszystkie próby i po wypiciu trutki nie wpada, jak nie wypije trutki to w samochodzie postepuję jak w poradniku (kartka, telefon, adres przy wodzie) i lipa nie wchodzi, ktoś coś doradzi??? moze nie mozna mieć 4 zaliczonych prób???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Mam problem z rozdziałem Manfred. Chcę zrobić trofeum zbrodnia doskonała. Ścieram wszystkie odciski z telefonów ,szklanek ,butelki, lupy,pozytywki, drzwi i nawet z tego blatu. Ale zawsze ląduję na komisariacie. Jak przejść ten rozdział żeby nie trafić na komisariat???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A otwierałeś drzwi do łazienki czy okno na zapleczu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - spójrz dokładnie do poradnika, co trzeba wytrzeć i wytrzyj te odciski wszystkie na 100%.

Po drugie - jeżeli jesteś pewny na 100%, że wszystko starłeś to potem musisz iść do drzwi i wyjść przed policją. Nie jestem pewny ale chyba jak będziesz za długo siedział to gliny same przyjadą i Cię zgarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodziłem do łazienki ani nie otwierałem okna i zawsze wychodziłem przed glinami. Potem pokazuje najście na buty wychodzących i jak drzwi się zamykają a po chwili już jest ta scena co przesłuchują Scota. Nie wiem może on jednak ma trafić na ten komisariat. Możecie mi powiedzieć co sie dzieje jak wszystko się zetrze w sklepie? Czy jest jakaś inna scena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może on jednak ma trafić na ten komisariat.

Nie ma on trafić na komisariat.

Jeżeli byś dobrze wytarł odciski, wszystko zgodnie z planem, to na bank byś nie trafił na komisariat. Przecież ta ucieczka jest potrzebna do Zbrodni Doskonałej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodzisz ze sklepu, a jednak nie starłeś wszystkiego to wtedy pokazuje zbliżenie na rzecz, którą nie wytarłeś i po tym rozpoczyna się scena w komisariacie. Zapamiętaj, co zostało pokazane i następnym razem to wytrzyj. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już każę im wyjść to pokazuje mi się tylko jak wychodzi Scott z Loren ale kamera najeżdża jak by na ich nogi/stopy/ w podłogę. Nie pokazuje mi żadnej rzeczy, której nie wytarłem, ale i tak włącza mi się scena na komisariacie. Naprawdę próbowałem wiele razy, ale ciągle mam ten sam układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy zetrzesz wszystkie ślady po ich nogach pokazuje sie ciało manfreda a jak nie czegoś nie starłeś to pokazuje sie przedmiot o którym zapomniałeś( sprawdziłem i tak jest). Więc nie wierze że wszystko starłeś, a jak starłeś to prawdopodobnie dopadł cie niemiły bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co miałbym zmyślać? Kamera na nogi, nie pokazuje przedmiotu, Manfreda, tylko komisariat. A jeśli to bug, to jest jakiś sposób,żeby się go pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W czasie sceny (przed zabójstwem) nie wchodź do łazienki. Odciski należy zatrzeć z telefonu w gabinecie Manfreda, telefonu w sklepie, lupy, butelki whiskey, szklanek, pozytywki, którą podnosi Lauren oraz z drzwi frontowych.

Na pewno wszystko starłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po co miałbym zmyślać? Kamera na nogi, nie pokazuje przedmiotu, Manfreda, tylko komisariat. A jeśli to bug, to jest jakiś sposób,żeby się go pozbyć?

Jeśli masz buga to spróbuj game data usunąć albo zacząć po prostu od nowa. Wiem że to dużo powtarzania ale cóż, nie masz chyba innego wyjścia Swoją drogą jest to trochę dziwna sprawa bo nie słyszałem błedu przy tym momencie.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś jeszcze nie chce wpaść trophy "Wszystkiego Najlepszego"? Co zrobić żeby weszło, próbowałem 4 razy i nic?dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zrobiłeś wszystko zgodnie z opisem? A jeśli tak, czy odczekałeś aż włączy się następna plansza?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×