Skocz do zawartości
Patricko

Heavy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

I nie wpadł Ci pucharek w trakcie wczytywania się następnego rozdziału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś jeszcze nie chce wpaść trophy "Wszystkiego Najlepszego"? Co zrobić żeby weszło, próbowałem 4 razy i nic?dry.gif

Ja zrobiłem zgodnie z tym opisem:

"Aby zdobyć ten pucharek, musisz wykonać trzy czynności. Najpierw (zanim Grace wróci z dzieciakami) dokończ szkic architektoniczny, który znajduje się w gabinecie Ethana na dole. Rysunek jest skończony dopiero w momencie, kiedy Ethan złoży swój podpis. Potem – już po powrocie rodziny – na prośbę Grace wyjmij talerze z kredensu i połóż na stole, a na końcu wyjdź do ogrodu i pobaw się z dziećmi. Zaznaczę, że nie możesz przerywać zabaw, tylko bawić się dopóki dzieciakom się nie znudzi. Walkę na miecze też należy wygrać."

Pucharek wpada dopiero przy wczytywaniu rozdziału z kolejnym bohaterem (czyli przechodzisz rozdział z party w domu, wizytę w centrum handlowym i opiekę nad synem - dopiero po tych rozdziałach wpadnie pucharek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tropiesa Kamikaze da się zrobić na poziomie łatwym? gram Movem na trudnym, za chiny ludowe nie mogę tego przejść zmieniłem na łatwiejszy poziom i wydaje mi się że wszystko robię dobrze a tropies nie wpada :sick: a jeszcze jedno, czyli mam nie zrobić żadnego błędu do którego momentu? do wyjścia z auta czy tylko do wypadnięcia z autostrady? trochę przegieli z tym tropiesem za to powinien być przynajmniej srebrny pucharek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tropiesa Kamikaze da się zrobić na poziomie łatwym?

Da :) oto filmik który Ci pomoże. To powinno być co najmniej srebrne trofeum :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze jest ciężkie; w sumie te zostały mi tylko dwa pucharki do platyny: Kamikadze i Bliźniacy (czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy robieniu trofeum Kamikaze trzeba zwrócić również uwagę na to, że nie wolno szarpać padem tylko przechylamy go delikatnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla wszystkich którzy mają problem z trofeum wszystkiego najlepszego:

Po zejściu na dół poczekaj aż wróci Grace. W tym czasie wykonuj dowolne czynności byle nie dokończanie pracy. Kiedy wróci udaj się do pracowni i skończy rysunek (rysuj aż Ethan sam powie, że skończył). Następnie udaj się do kuchni i pomóż żonie. Wszystkie talerze rozłóż powoli tak aby żadnego nie zbić. Kiedy skończysz udaj się na zewnątrz i pobaw się z dziećmi. Karuzela sama się skończy a jeżeli chodzi o „na barana” to przejdź wokół drzewa i obok małego domku. Następnie podnieś oboje i na sam koniec wygraj walkę na miecze. Po zabawie Grace zawoła wszystkich do kuchni i akcja przeniesie się do centrum handlowego. Po scenie w centrum wyjdź do menu i włącz poziom "Melina", wpadnie podczas wczytywania tego poziomu :) troche sie męczyłem na tym trofeum ale sie udało :D

Czy tropiesa Kamikaze da się zrobić na poziomie łatwym? gram Movem na trudnym, za chiny ludowe nie mogę tego przejść zmieniłem na łatwiejszy poziom i wydaje mi się że wszystko robię dobrze a tropies nie wpada :sick: a jeszcze jedno, czyli mam nie zrobić żadnego błędu do którego momentu? do wyjścia z auta czy tylko do wypadnięcia z autostrady? trochę przegieli z tym tropiesem za to powinien być przynajmniej srebrny pucharek

do wypadnięcia z autostrady, ja się pomyliłem przy wychodzeniu z auta a i tak wpadło ;)

Edytowane przez kacper3312

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wypadnięcia z autostrady, ja się pomyliłem przy wychodzeniu z auta a i tak wpadło ;)

Bo nie ma to znaczenia. Chodzi tylko o samą jazdę po autostradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da :) oto filmik który Ci pomoże. To powinno być co najmniej srebrne trofeum :teehee:

[/quo

Dostaje szału z tym tropiesem robię wszystko jak na tym filmiku i zauważyłem że przy dojechaniu do bramek gdy kieruje Mova w prawo samochód przejeżdża mi przez bramkę środkową a na filmiku przez bramkę z prawej strony czy ma to jakieś znaczenie? grał ktoś Movem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostaje szału z tym tropiesem robię wszystko jak na tym filmiku i zauważyłem że przy dojechaniu do bramek gdy kieruje Mova w prawo samochód przejeżdża mi przez bramkę środkową a na filmiku przez bramkę z prawej strony czy ma to jakieś znaczenie? grał ktoś Movem ?

Prawdopodobnie przez to puchar nie wpada. Zwróć też uwagę, czy radiowóz uderza w twoje auto. Jeśli tak, to puchar na pewno nie wpadnie.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiowóz nie wpada na mnie teraz próbowałem i nie da się przejechać bramki z prawej strony! GRAM MOVEM chyba że u mnie jest jakiś błąd ,ale teraz spróbuje padem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAAAAAAAAAA MAM! wiem gdzie robiłem błąd przy bramkach wciskałem jednocześnie T i robiłem ruch Mova w prawo i samochód jechał mi w środkową bramkę.

Dzięki Pany :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy jak nie ukończyłem jednej próby Ethana, dokładniej próby motyla to żeby wpadło trofeum za ukończenie wszystkich prób to mam się wrócić do tego rozdziału ukończyć próbę i trofeum wpadnie czy od tego momentu przejść grę ? Aha, i niech mi ktoś podpowie jak ją ukończyć ? Nie wiem gdzie mam iść... :whistling: Proszę o szybką odpowiedź.

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, i niech mi ktoś podpowie jak ją ukończyć ? Nie wiem gdzie mam iść... :whistling: Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi trofeum "wszystkie zakończenia" i mam takie pytanko jeżeli wczytam jakiś chapter i wybiorę opcję bez zapisu to jak dojdę do końca gry czy to zakończenie mi gdzieś się zapisze? bo później lecą napisy końcowe nie czekając wychodzę z gry i uruchamiam ją ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz grać z opcją zapisywania bo inaczej dane zakończenie sie nie zapisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem "zbrodnia doskonała" i nie odblokowało mi zakończenia nowy start miał ktoś taki przypadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dojechałeś do magazynu ethanem i uratowałeś shaun'a?? Bo jak tak no to bardzo dziwna sprawa

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uratowałem shauna już miesza mi się w głowie z tymi zakończeniami ,ale w tym poradniku co ktoś podał kikoo.pl to piszę że nie ma znaczenia co zrobi ethan, myślałem że trofeum kamikaze jest chore w tej grze ale te zakończenia to jest przegięcie ch..a tylko tego pucharku mi brakuje :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz uratować shaun'a bo inaczej nici z zakończenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Nowy Start tyczy się życia Ethana z Madison ( o ile dobrze pamiętam ) ale chyba tak, więc jest to zależne od tego czy grając 1 raz wybaczyłeś jej czy nie, bo jeżeli jej nie wybaczyłeś po kłamstwie w tym hotelu to nici z Nowego Startu, także musisz jej KONIECZNIE wybaczyć i dociągnąć grę do końca, bo inaczej nie wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy start łączy sie z Ethanem i Shaunem a Nowe Życie łączy sie z Ethanem,Madison i Shaun'em oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zrobieniem pierwszego trofea w prologu a mianowicie tego ze muszę zrobić szkic itp. Bo wcześniej przeszedłem tą sekwencje nie robiąc tego i kiedy ponownie to robię trofeum mi nie wpada.A robię wszystko to co jest napisane tzn. Robię szkic,pomagam żonie oraz bawię się z dziećmi. Wybrałem opcję z zapisem oraz bez i nie zadziałało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz tylko naszkicować. Masz przygotować cały projekt i zwieńczyć go podpisem. Dopiero wtedy robota jest skończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem cały projekt, aż się podpisał, zabawy z dziećmi nie przerywałem i wygrałem tą całą walke.Żonie też pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×