Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda bo by mi było łatwiej.

Gdzie kupiłeś ? :)

No w PlayStation Store. Odpal konsole, daj 2 razy w prawo i na sam dół :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA tak to ja nie chcę ;) wole mieć w opakowaniu :) prawie wszystkie gry do ps3 mam na płytach ;) tylko dema i prince of persian :) mam elektroniczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy da radę zrobić sam backup save'ów? Bo jak chce zrobić kopię zapasową to potrzeba mi na dysku przenośnym lekko ponad 100gb...

Musisz save'y po prostu jeden po drugim przekopiować na jakiegoś pendrive lub dysk usb i tyle. Jak jestes subskrybentem plus to chyba można wtedy kopiować savy grupowo, podobnie jak zdjęcia. Ja mam tą funkcję, ale nie wiem jak to jest w przypadku nie-plusów. Ponadto niektóre save'y są zabezpieczone przed kopiowaniem i w tym przypadku zadziała tylko normalny backup lub przekopiowanie ich do chmury, ale to również wymaga bycie plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy da radę zrobić sam backup save'ów? Bo jak chce zrobić kopię zapasową to potrzeba mi na dysku przenośnym lekko ponad 100gb...

część saveów daje się skopiować normalnie na pendrive podpięty pod USB ale część nie ruszy potem, dlatego prościej sobie kupić PS+ i wysłać je na dysk online. Jeśli nie chcesz kupować na profilu FB playstation polska masz app, w którym możesz pobrać sobie kod na 30dni za friko ps+ ale by go aktywować musisz mieć kartę do płatności internetowych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 100 gb , tylko wywal wszystkie instalki , patche , gry z pss , demka i zostanie ledwo kilka giga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uruchomiłem PS3 a tu niespodzianka ..... wszystkie kanały nki działają mi przez Konsole zeby.GIF

Na forum Nki dziwią sie że mi działa.....

może to Soft:D

Dowód Pierwszy:

2012_12_15_17_15_04.jpg

2012_12_15_17_10_20.jpg

2012_12_15_17_15_13.jpg

Dowód Drugi najważniejszy:

Edytowane przez kingofsouth29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem wczoraj a nie robiłem żadnej aktualizacji, prędzej tego nie było a konsolę i dekoder zawsze podpiety do neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak, wystarczy podłączyć dekoder n-ki do ps3? Jakim kablem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ...

Wystarczy że masz sieć w domu

Ruter + Nka + Ps3 (jedna sieć)

Dekodera do PS3 nie podłączasz....

Edytowane przez kingofsouth29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak, wystarczy podłączyć dekoder n-ki do ps3? Jakim kablem?

Nic nie podlaczasz do konsoli wystarczy ze ps3 i dekoder sa podpiete do tego samego routera. Dziala to na zasadzie "media serwer". Teoretycznie na PC tez to powinno dzialac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no mam tak, tylko dekoder jest w innym pokoju podłączony do innego tv. Wyszukuje serwery multimediów i nic. Weźcie opiszcie dokładniej jak to ustawić bo by mi się bardzo przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie to znalezc widac w zalaczonym filmie kolegi, u mnie wyglada tak samo, dodam ze mam turbodekoder i jest w ps3 w jednej sieci(podlaczone do rutera ps3 za pomocą wi-fi a n-ka za pomocą kabla)

Dowód Drugi najważniejszy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ja sie dzisiaj rank dziwilem co to sie pojawilo. Jeszcze przed poludniem moglem w to wejsc ale teraz caly czas pokazuje blad DLN :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem wszystko cacy jednak u mnie niestety pokazuje tylko unsupported data. PS3 fw 4.31 oraz turbodekoder CLRA z aktualizacja z 13 grudnia.

Przy czym ciekawa rzecza jest fakt ze na mojej slimce zarowno na fw. 4.30 jak i 4.31 brak jest opcji wlaczenia/wylaczenia DHCP-IP.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A UPnP w ps3 macie niedostępne czy dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem, u mnie jest niedostępne i nie znajduje żadnych serwerów nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grając w fife13 bądź inne gry wyskakiwał mi komunikat że znaleziono nowe oprogramowanie i za każdym razem gra mi się wyłaczała. W końcu sie wkurzyłem i dałem żeby zaktualizowało ale wtedy wszedł mój brat i w trakcie aktualizacji kazał mi to wyłączyć, teraz nie działa mi fifa13 - podczas grania w nią aktualizowałem oprogramowanie, teraz gdy próbuję ją uruchomić wyskakuje błąd że konieczna jest aktualizacja i gra się nawet nie uruchamia.

teraz pytanie czy mam to zaktualizować i czy nie usunął mi sie moję osiągnięcia w grze? czy można to jakoś obejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko do osób którym działa media serwer spięty z dekoderem telewizji n. Czy macie wykupiony jakiś dodatkowy pakiet typu nVODnet ? U mnie konsola widzi serwer ale nie może odtwarzać programów, wyskakuje błąd że nie można odtworzyć pliku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko do osób którym działa media serwer spięty z dekoderem telewizji n. Czy macie wykupiony jakiś dodatkowy pakiet typu nVODnet ? U mnie konsola widzi serwer ale nie może odtwarzać programów, wyskakuje błąd że nie można odtworzyć pliku...

Witam

Podpinam się pod pytanie...

PS3 podłączone pod router, N też widzę w Media Serwer ale nic za chu... odtworzyć nie idzie... :( Swoją drogą PANIE od postu wyżej NIE TEN TEMAT... Media Serwer już istnieje... http://www.ps3site.pl/forum/topic/13833-ps3-media-server/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie wszystko działa z dekoderem n.

Obecnie posiadam najtańszy abo i nie mam wykupionych dodatkowych pakietów.

Podłaczone mam pod ten sam router n-ka kablem a ps3 przez wi-fi.

Na ps3 właczałem tylko funkcje HTCP-IP (czy jakoś tak) i wszystko śmiga nawet na dekoderze w stanie czuwania, widzi także pozycje nagrane. W razie czego pytajcie o konkrety bo ja tam nic więcej nie robiłem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×