Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

A co daje lv.2 bo mam ,ale jakis zmian nie widzee.

Co do niedopracowania Firmware mysle ze zalezy to w jakims stopniu od predkosci netu (doczytywanie ikonek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problem nie moge tego ściągnąć wchodzę w zakładkę system update i pisze mi The lasest version of the system software is already installed.There is no need to update.Sciągnełem tego update na mp3 i na płytkę nagrałem ale też tego nie umie wgrać ludzie pomóżcie.Pozdro

ps.Dobra już sobie poradziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam działa XMB w grach, płynnie czy niepłynnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie działa.Nie mam takiej możliwości ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zed sprawdzales? Bo mi dziala ... troche nieplynna jest animacja ale w BF mi dziala ale nadal muzy nie moge sluchac... kurde teraz czas oczekiwan na patche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili by jakieś mini XMB z najbardziej potrzebnymi funkcjami takimi jak: wiadomości, chat głosowy, muzyka, a nie dali całe XMB chociaż i tak większość opcji nie działa i do tego nie chodzi płynnie Już nie mówiąć o wczytywaniu ikonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko narzekania, no wezcie wyluzujcie tak to wszyscy chcieli XMB teraz jest a nikt nie potrafi docenic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobili by jakieś mini XMB z najbardziej potrzebnymi funkcjami takimi jak: wiadomości, chat głosowy, muzyka, a nie dali całe XMB chociaż i tak większość opcji nie działa i do tego nie chodzi płynnie Już nie mówiąć o wczytywaniu ikonek.

Chcesz zobaczyc brak plynnosci - zobacz sobie jak sie Xbox Blade zachowuje podczas gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ściągnąłem ten FW 2.4 i XMB podczas gry chodzi u mnie normalnie Nic sie nie tnie fakt faktem jest dużo nie potrzebnych opcji na które nie da sie nawet wejść... powinni zrobić tylko takie najważniejsze no i ta nieszczęsna muzyka w grach dalej nie działa ale licze na szybkie pache od producentów żebyśmy wkoncu mogli w pełni korzystać z tego FW PS3 this is living

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony znowu rozczarowało!!! Zainstalowałem FW2.4 i nic!!! Nie stałem się ani piękniejszy, ani mądrzejszy, ani nawet ciut młodszy!!! :| Mogłem nie kupować PS3

A tak na poważnie to ludzie uspokójcie się trochę. Firmware zwiększa funkcjonalność konsoli ale na funkcje mające działać podczas gier muszą pozwalać same gry. Nie sądzę aby Sony informowało z rocznym wyprzedzeniem wszystkie firmy tworzące gry o funkcjach jakie zostaną zaimplementowane w kolejnych wersjach FW. Producent konsoli zrobił ruch, teraz czas na ruch twórców gier. Jak już się poukazują łatki do Waszych ulubionych gier jestem pewny że i muzyczka będzie grała i XMB będzie płynniej działać.

Wszyscy jeden przez drugiego piszecie: u mnie działa, u mnie nie działa, u mnie się tnie, u mnie chodzi płynnie ... a czy przyszło komuś do głowy żeby rozwinąć wypowiedź o tytuł gry z którą nowe funkcje FW działają/nie działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony znowu rozczarowało!!! Zainstalowałem FW2.4 i nic!!! Nie stałem się ani piękniejszy, ani mądrzejszy, ani nawet ciut młodszy!!! :| Mogłem nie kupować PS3

A tak na poważnie to ludzie uspokójcie się trochę. Firmware zwiększa funkcjonalność konsoli ale na funkcje mające działać podczas gier muszą pozwalać same gry. Nie sądzę aby Sony informowało z rocznym wyprzedzeniem wszystkie firmy tworzące gry o funkcjach jakie zostaną zaimplementowane w kolejnych wersjach FW. Producent konsoli zrobił ruch, teraz czas na ruch twórców gier. Jak już się poukazują łatki do Waszych ulubionych gier jestem pewny że i muzyczka będzie grała i XMB będzie płynniej działać.

Wszyscy jeden przez drugiego piszecie: u mnie działa, u mnie nie działa, u mnie się tnie, u mnie chodzi płynnie ... a czy przyszło komuś do głowy żeby rozwinąć wypowiedź o tytuł gry z którą nowe funkcje FW działają/nie działają?

Po wgraniu 2.40 podczas gry w cod4 wszystkie funkcje działają bez zarzutu ( muzyki jednak nie da się słuchać) nic się nie zacina i nie muli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z CuraC - iem. A raczej z drugą częścią jego postu bo nie wydaje mi się że sony rozczarowało ale po prostu nie dopracowało FW. U mnie nadal nie ma możliwości ściągnięcia. Słyszałem że chcą to jak najszybciej dopracować i zdjęli z serwerów a ci co mają to mogą mieć błedy. Mam nadzieje że to wrzucą szybko bo chce zobaczyć jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem wczoraj konsolkę z nowym FW i wygląda mi na to że moja zadziwiająco dobrze przyjęła update. Nic się nie wiesza, gry się aktualizują (a przynajmniej Folklore), XMB podczas gier chodzi płynnie i bezproblemowo. Sprawdzałem Folklore, Overlord: Raising Hell - demo, Devil May Cry - demo. Na więcej zabrakło czasu. Muzyki podczas gry odpalić się nie udało ale tu mogą być dwie przyczyny: te gry tej funkcji nie obsługują lub muzyka musi być na dysku a ja próbowałem z pena. Co do tej drugiej opcji niech się wypowiedzą Ci którym muzykę odpalili. Od wczoraj powinno mi się ściągnąć troche demówek więc dziś przetestuje jeszcze kilka tytułów no i sprawdzę na reszcie pełnych wersji.

A tak w ogóle to zastanawiam kiedy i czy w ogóle producenci gier będą wypuszczać łatki do swoich produktów wnoszące obsługę nowych funkcji skoro FW2.4 okazał się być bublem i tak na prawdę nie wiadomo co będzie dalej. Być może poprawiony FW będzie tej lub innej funkcji pozbawiony.

Zgadzam się z CuraC - iem. A raczej z drugą częścią jego postu bo nie wydaje mi się że sony rozczarowało ale po prostu nie dopracowało FW.

Pierwsze zdanie to była ironia. Trzeba uważniej czytać

Sprawdziłem jeszcze cztery tytuły i za każdym razem efekt taki sam: XMB działa ale próba odpalenia opcji związanej z muzyką, zdjęciami, wideo czy internetem skutkuje wyświetleniem komunikatu o konieczności wyjścia z gry.

Przetestowane tytuły: Godfather, Genji, MotorStorm i Hevenly Sword. Chciałem jeszcze sprawdzić NFS:PS ale update o wadze 722MB trochę mnie ostudził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ty to sprawdzasz przecież to jasne, że XMB w grach działa Na własną muzykę w grach musimy jeszcze poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby dodali:

Przeglądanie zdjęć

Słuchanie muzyki to wiadomo że będzie

Filmów oglądać nie muszę jak gram

Przeglądać neta, czasem się przyda :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie co poniektórych to się nie da czytać, ze nowy FW to syf bo jednemu się ikonki dłużej wczytują innemu nie płynnie chodzi xmb w grach - żenada. Ludzie zrozumcie, że od pisania takich bredni jesteście na niewłaściwym forum.

Co do tematu - u mnie wszystko hula jak trzeba - konsolka robi się coraz bardziej user friendly i to cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie co poniektórych to się nie da czytać, ze nowy FW to syf bo jednemu się ikonki dłużej wczytują innemu nie płynnie chodzi xmb w grach - żenada. Ludzie zrozumcie, że od pisania takich bredni jesteście na niewłaściwym forum.

Co do tematu - u mnie wszystko hula jak trzeba - konsolka robi się coraz bardziej user friendly i to cieszy.

Zgadzam się :> dostaliśmy to co tak chcieliśmy czyli pisanie wiadomości podczas grania a teraz każdy narzeka że nie dopracowane trofea czy coś ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi od dnia wyjścia update działa wszystko ok ,XMB zamula przy niektórych grach ale najbardziej się zdziwiłem jak spróbowałem odpisać podczas grania w MGO w tej grze tego nie das się zrobić więc w niekażdej grze wyjść do XMB się da i powtórze moje pytanie co mamy w zamian za zdobycie w gamecard LV.2 itd.,czy to służy tylko dla satysfakcji ? Dobrze by było jakby za takie przejście na wyższy LV dostawalibyśy jakąś nagrode (nowe avatary,jakieś punkty do użycia w PSS czy jakieś nowe dzwięki itp... ) A gdzieś czytałem żę FW 2.40 jest już spowrotem poprawiony i dostępny na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najważniejsze ze jest xmb w grach i teraz mogę odczytywać i pisać wiadomości słuchanie muzyki mi jest nie potrzebne ale nie powiem czasami może być miłym dodatkiem najlepsze jest to narzekanie niektórych osób , wcześniej było ze nie ma xmb w grach teraz jak już jest to co innego nie pasuje, a to ze sie pojawiło co tak wszyscy chcieli to juz sie nie zauważa no masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi od dnia wyjścia update działa wszystko ok ,XMB zamula przy niektórych grach ale najbardziej się zdziwiłem jak spróbowałem odpisać podczas grania w MGO w tej grze tego nie das się zrobić więc w niekażdej grze wyjść do XMB się da i powtórze moje pytanie co mamy w zamian za zdobycie w gamecard LV.2 itd.,czy to służy tylko dla satysfakcji ? Dobrze by było jakby za takie przejście na wyższy LV dostawalibyśy jakąś nagrode (nowe avatary,jakieś punkty do użycia w PSS czy jakieś nowe dzwięki itp... ) A gdzieś czytałem żę FW 2.40 jest już spowrotem poprawiony i dostępny na serwerach.

Z powrotem poprawiony i wstawiony na serwer? To fajnie... a co z posiadaczami 2,40? przydałby się patch poprawiający to co oni poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na stronie Playstation informacji że FW jest już dostępne Myślę że muszą wypuścić 2.41 z tego względu aby osoby, które zainstalowały 2.40 też otrzymały wersję poprawioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dupa.... nie ma. ciągle komunikat i mam wersje 2.36 Poczekam, mi sie nie spieszy, niedługo wyjeżdżam to mam nadzieje że jak wróce pod koniec lipca to coś bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam 2.40 i jak na razie miałem tylko jedną zwieche, podczas pisania wiadomości (na odpalonej grze). Ale mam nadzieję, że tą usprawnioną wersje FW wypuszczą pod znakiem 2.41. Bo jak nie, to jak będą mogli zmienić wadliwy Firmware ci co już pobrali 2.40 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem problemy z 2.40, teraz już jest ok, jednak jedno mnie martwi, po upgradzie (15 min po premierze-czas na pobranie) pss wczytywał się o wiele szybciej, a teraz kilka dni po, kiedy najeżdżam a ikonkę pss, to około 30 sekund muszę czekać na ten komunikat, ze PlayStation Store w języku polskim jest nie dostępne, jednak mogę kontynuować w ang. po czym normalnie uruchamia się sklepik, czego bym nie wybrał z listy, np. latest to wyskakuje błąd error occurred. Więc albo mnie se wydaje, albo u każdego jest co innego, u jednych wszyscy "przyjaciele" maja takie same opisy, u innych czarny ekran..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem czy zauwazyliscie jest jeden maly bug, Podczas przegladania internetu na przegladarce w PS3 pojawia sie problem z odtwarzaczem mp3, Piosenke da sie zalaczyc, ale juz wylaczyc czy reczenie zmienic na kolejna jest nie mozliwe. Trzeba zamknac odtwarzacz.

Jak narazie wiecej bledow nie zauwazylem.

Edit: Spoko juz zauwazylem. // za malo sie rozgladalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×