Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

@SonnyTRK

Próbowałeś Tutaj Nie wiem czy to jest najnowszy, bo tam nie jest napisane co to za wersja.

To jest wersja 2.20. Sprawdzałem nawet na "dżapańskiej" stronie, ale tam też jest tylko 2.20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będziesz musiał poczekać, albo pociągnąć prosta na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep bardzo przejrzysty i o wiele bardziej funkcjonalny, ale obrazki ładują się gorzej niż na modemie Liczę, że to tylko chwilowa zadyszka. No i brakuje bezpośredniego linku do kategorii wersji demonstracyjnych w menu głównym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sklep jest słaby. Obrazki długo się ładują, wszystko jest pomieszane. Dema z pełnymi wersjami itp. Niech to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podzielam twoje Astarot zdanie jak wszedlem na pss i zobaczylem dema i pelne wersje w jednym katalogu wczesniejsza odslona pss jak dla mnie byla duzo wyrazniejsza wszystko ladnie poukladane i przedewszystkim szybciej sie ladowalo a teraz hmmm mam nadzeje ze to zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybcy oni z tym są Przecież to już było możliwe w FW 2.20

Oto cytat mojego postu z tematu Update 2.20

Zauważyłem dzisiaj 2 zmiany w nowym FW, mianowicie jak chce pobrać jakiś filmik z Gametrailers to wciskam download WMV, a tam co...? zamiast pobierania filmik odpala się w "plejachowym" playerze i się buforuję do oglądania wychodzi na to że, można już ogląda filmiki na Gametrailers bez ściągania (tylko czy nie lepiej byłoby dać nowego flash playera ), a jak chcemy pobrać ten filmik to najeżdżamy kursorem na link, naciskamy trójkąt i wybieramy opcję Save Target (troszkę z tym namotali). Druga sprawa to taka, że podczas pobierania filmiku można odpalić jego podgląd (klikamy trójkąt na ściąganym filmiku i wybieramy opcję Play).

Chciałbym tylko, żeby mi się też tak szybko ikonki ładowały jak w tym filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy update 2.3 da sie zrobić prosto na konsolę? "via internet" dostaję komunikat:

"The latest version of the system software is already installed. There is no need to update. " ;(

To jak ? Pozostaje ściągnąć na płytę i dopiero updetować? Nie da się tradycyjnie?

Jeżeli tak, to poproszę o link do 2.3, bo trochę zielony w te klocki jestem - konsola syna

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam !!!

panowie skad sciagnac 2.30 ? nie posiadam nety w ps3 i chciałbym zrobic update via pendrive moze ktos wskazac link ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast pobierania filmik odpala się w "plejachowym" playerze i się buforuję do oglądania

ale co mozesz tak ogladac filmik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie Na początku tylko chwile czekasz aż się zbuforuje i filmik się odpala Najlepiej sam spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam !!!

panowie skad sciagnac 2.30 ? nie posiadam nety w ps3 i chciałbym zrobic update via pendrive moze ktos wskazac link ?

było na forum już, pozatym wystarczy 5 sekund w google, aby to znaleźć. Tak trudno poszukać ?

http://uk.playstation.com/help-support/ps3...7/Download-now/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy update 2.3 da sie zrobić prosto na konsolę? "via internet" dostaję komunikat:

"The latest version of the system software is already installed. There is no need to update. " ;(

To jak ? Pozostaje ściągnąć na płytę i dopiero updetować? Nie da się tradycyjnie?

Jeżeli tak, to poproszę o link do 2.3, bo trochę zielony w te klocki jestem - konsola syna

pozdrawiam

Jesli pojawia sie taki komunikat tzn. ze masz juz ostatni update .Sprawdz w System settings ->System information

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos poczestowac linkiem do nowego softu ? bo na oficjalnej stronie nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy update 2.35 .Za chwile pobieram, ciekawe coz ciekawego zmienili...

Wyglada na to, ze nowy upek poprawia tylko dzialanie niektorych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ponoc poprawia stabilnosc przy niektorych gierkach (gta4?), ale to chyba malo znaczacy update. Na cos wiekszego przyjdzie czekac jakos do konca czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównie ten upek poprawia działanie gta4...lepiej późno niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uaktualnienie ma za zadanie"poprawienie stabilności w niektórych tytułach(grach) Ps3"-powiedział dyrektor Playstation Network Eric Lempell."Nadchodzące uaktualnienie nie jest wypuszczone dla GTA 4"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli by w koncu uaktulnić tą wsteczną kompatybilność,bo zostawia ona wiele do życzenia...tekken tag nadal nie działa jak należy,a inne gry mają błędy w grafice...mogłem sobie już zostawić ps2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Czy software siciagniety z uk.playstation to dokladnie ten sam software, ktory jest udostepniany na pl.playstation ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×