Skocz do zawartości
sakul

Firmware Ps3 - Aktualizacje

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh kiedy bedzie to firmware 2.40 ?

wiele osób chciałoby to wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale lipa .... a takie smaczki nabrałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie wypowiedzi zachowajcie dla siebie, a komentujcie jedynie firmwarey, które de facto wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszedł 2.36...

Jakby nie mogli się powstrzymać i od razu wydać 2.40.

Zmian żadnych nie ma, a na blogu PS pojawił się wpis, że 2.40 będzie zawierał trofea i XMB in game na 100%, ale niestety nie podali daty jego premiery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem dziś youtube'a i znalazłem filmik związany z FW 2.40 i pod nim były komentarze na temat 2.36 typu SUCKS itp. i jeden z użytkowników napisał :

Whats next 2.37,2.38,2.39, then 2.40 (użytkownik : BallsofFury581)

Link : http://pl.youtube.com/watch?v=Q84sLg17658

Może to był żart albo coś, choć teraz po sony wszystkiego można się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Home miało kompana?! Obie rzeczy wyjdą ... "jak będą gotowe" No nic. Pozostaje czekać i czekać i... czekać Aż śmiać mi się zachciało ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego sprawdzić nie mogę, bo nie mam aż tylu friendsów na liście, ale podobno po FW 3.36 Sony po cichu zwiększyło ilość dostępnych przyjaciół na liście w PSN. Do ilu tego nie wiadomo, są plotki że do 100, ostatnia potwierdzona ilość to 67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego była przerwa serwisowa w pss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda ze nie ma wycieku tego nowego FW. A moze jednak gdzies z jakiejs stonki idzie pobrac nowy FW 2.40 ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie idzie;p ja tylko poluje az Sony wstawi go na stronke... mam tylko cicha nadzaieje ze o polnocy to nastapi i bede mogl rypac do rana bo nie chce zadnej gry zaczynac teraz od nowa... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że zapytam ale czy FW 2.40 ma zlikwidować głód i wojny na świecie lub zwiastuje nadejście mesjasza że na forum takie nerwowe wyczekiwanie???

A do tego sprawi, że Polska wygra Euro, a Donald Tusk dogada się z Kaczyńskim xD

A tak na serio, to my się nim podniecamy dlatego, że to chyba będzie taki pierwszy firmware, który przyniesie takie radykalne zmiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz PS3 może zacząć rywalizować z X360 Tzn. jeszcze tylko ten głupi czat głosowy podczas gry i jest Pr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że zapytam ale czy FW 2.40 ma zlikwidować głód i wojny na świecie lub zwiastuje nadejście mesjasza że na forum takie nerwowe wyczekiwanie???

ha ha! dobre CuraC! podobała mi sie twoja wypowiedź,

pomimo że ludzie tak wyczekuję to nie wydarzą sie te rzeczy które wymieniłeś to tylko soft do konsolki

dla mnie to żadna różnica, może być i nie musi, grać i tak dalej będę mógł

obawiam sie że musicie sobie poczekać do amerykńskiego czasu a nie naszego, chyba nie myślicie ze polsce i naszej strefie czasowej dadzą szybciej niż hamburgerom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak jeszcze w kwestii wyczekiwania cytat za gram.pl (http://www.gram.pl/news_6gnqGu1_PS3_Firmware_2_40_wprowadzi_tego_lata_dostep_do_XMB_podczas_gry.htm

l):

"Podsumowując - Firmware to sporo przydatnych nowinek, ale ich istnienie gracze odczują dopiero za jakiś czas. Mówi się, że premiera FW 2.40 nastąpi pod koniec czerwca, a przynajmniej tego lata."

Skoro "...ich istnienie gracze odczują dopiero za jakiś czas..." to po jaką cholerę siedzieć po nocach i czekać??? Przecież jak się FW w sieci pojawi to konsolka będzie tak uprzejma i nas o tym poinformuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzina 04;15- nowego fw nie ma, za to jest nowy materiał http://www.youtube.com/watch?v=UgINVMVc-fU

EDIT//05:42

Juz jest!

do pobrania tu:

UE :http://deu01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/eu/2008_0702_96e9def601672c5abcbb4604bb2346f1/PS3UPDAT.PUP

USA http://dus01.ps3.update.playstation.net/up...f1/PS3UPDAT.PUP

źródło: http://ps3news.com/

EDIT// oprócz tych dupereli których sie spodziewaliśmy, zauważyłem lekkie zmiany w pss, jedna z nich jest to ze sie szybko wczytuje.

EDIT//

własna muzyka podczas gry to chyba kpina, sprawdziłem kilka demek i thpg i uraczył mnie tekst " Music conect cannot be played during use of this game" jak dla mnie, masakra, ide spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Działa wam XBM podczas gry? Bo mi niestety nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HaHa i się objawiła wyczekiwana lipa:P Heeh,muzyka pewnie będzie dopiero, gdy developer wypuści stosowną łatkę do swojej gry:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi działa szkoda tylko że muzyki jeszcze nie można sluchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HaHa i się objawiła wyczekiwana lipa:P Heeh,muzyka pewnie będzie dopiero, gdy developer wypuści stosowną łatkę do swojej gry:]

Nie tego sie spodziewalem -gorzko sie zawiodlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To firmware 2.40 to porażka,muzyki nadal nie mogę słuchać jak do tychczas a zegar wygląda okropnie,

szkoda że sprzedałem PS2 bym pozostał przy nim bo PS3 to jak narazie syf :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×