Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

siema !! dzisiaj sciagnelem LIMBO ktore zajmowało jakies 6kb jakos tak niewiecie gdzie to zainstalowało ? bo nigdzie nei moge znalesc ...

Musisz ściągnąć wersję demo, zainstalować, a potem dopiero ściągnąć i zainstalować tą nakładkę 6 kb, która odblokuje grę do pełnej wersji.

Edytowane przez blackhawkPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z unlockiem Limbo jest po prawej stronie na środku opcja "game page" czy jakoś tak - po wejściu do środka można ściągnąć trial.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale tylko na konta UK póki co....

mam nadzieję, że szybko będzie dla naszego bo loading pss na ps3 doprowadza mnie do furii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że szybko będzie dla naszego bo loading pss na ps3 doprowadza mnie do furii...

Mam nadzieję, ze Sony to naprawi, bo to jest kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam gre Call Of Duty World At War org wersja zakupiłem ostatnio przez psn store dodatek do gry (map3) zapłaciłem 36 zł wszystko ok sciągam gre pojawia sie ikonka tam gdzie powinna wszystko git klikam instaluje jest ok :) instalacja zakończona ikonka znika dodatku nie ma.Czynność robiłem chyba ze 4 razy zawsze to samo i teraz pytanie czy jest różnica że zakupiłem dodatek nr 3 ( bo oczywiscie są jeszcze nr 1 i 2 których nie mam ) widziałem wpisy od ludzi co mają taki sam problem z innymi grami niestety nigdzie nie znalazłem odpowiedzi prosze o pomoc dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdziłeś nr Bles?

Ten na boku pudełka, na 99% kupiłeś dlc nie od swojej wersji

Dzieki kolego własnie rozwiązałęś mój problem opis był po Angielsku przetłumaczyłem tekst no i dodatek bles 00351 wersja UK u mnie bles 00457 wersja Polska nauczka jest mądry Polak po szkodzie niestety mam krótko konsole nie miałęm pojęcia że są różne wersje no ale teraz przeczytam dwa razy za nim coś kupie dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - napisz do Sony, ze ci sie pochrzanilo, moze ci oddadza pieniadze do portfela, to sobie kupisz poprawna wersje.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store startuje w wersji internetowej! Od teraz dajemy Wam pełen dostęp do zawartości sklepu z poziomu komputera, bez konieczności odpalania konsoli. Jedyne czego potrzebujecie to sprawne łącze. Już dzisiaj będziecie mogli kupić członkostwo PS Plus z poziomu naszego Facebooka, bezpośrednio od nas!

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/home/gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Świetnie:

"Sklep internetowy Sony Entertainment Network Store nie jest obsługiwany w tej przeglądarce."

I dziękuję firmie SONY ;)

Na IE nie mam zamiaru się przerzucać, więc zostaje jak na razie STORE z poziomu konsoli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niebywałe ale PSS na kompie działa jeszcze wolniej niż na konsoli. Gromkie brawa.

Za to jak się wczyta to jednak na kompie lepiej się przegląda. Więcej widać na ekranie. Do pełni szczęścia brakuje możliwości dodawania do ściągania z poziomu PC.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie super chodzi.

I nawet wyszukiwarka działa tak jak należy bo ta z poziomu konsoli to kpina. (ostatnio szukałem ręcznie jednego dlc 5000 pozycji musiałem przelecieć )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten sklep jeszcze dobudowują czy to jest już wersja ostateczna? Nie mogę znaleźć DLC do Enslaved, czy to możliwe że zostało usunięte ze sklepu? o.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie da się korzystać płynie z PSS. U mnie na chrome śmiga aż miło i kolejne pozycje ładują się z prędkością światła. Całe szczęście, że to wprowadzili bo już mnie krew zalewała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z logowaniem?

Wpisuję login i hasło i jest TYLKO logowanie i tak cały czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to logowanie trzeba przeczekać. Długo się ładuje...

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, a dodali nowe sposoby płatności czy jak na PS tylko kartą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg newsa na stronie ps3site byla zniazka na gry z pss.

Miedzy innymi:

Agarest: Generations Of War 2 (59 zł)

Agarest: Generations Of War ZERO (44 zł)

Pierwsza pozycja ma taka wlasnie cene, nie ma za to wspomnianej znizki 10% dla PS+

Druga pozycja jest za 89 zl

Czy to byla tylko 1dniowa promocja? (12.12.2012)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę nie cytować mi tu "newsów" tego gamonia Musiola, bo on nawet nie umie przepisać porządnie. :)

http://blog.eu.plays...ystation-store/

Agarest: Generations Of War 2 (Not available in New Zealand)

Was €34.99/£27.99/AU$54.95 Now €16.99/£12.99/AU$26.95

Agarest: Generations Of War ZERO* (Not available in Australia, Finland, New Zealand, Norway)

Was €24.99/£19.99 Now €11.99/£9.69

Pierwsza gra nie ma zniżki dla PS+ bo nie ma.

Druga ma gwiazdkę czyli będzie w promocji za tydzień

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wpadl na to jak w przegladarce ustawic filtrowanie aby pokazywalo tylko gry z Playstation 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×