Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj specjalnie odpaliłem konsolę (dawno nie wchodziłem ponad 3 tyg) by sprawdzić jak wygląda ps store.

Wygląda pozytywnie, wszystko łatwo znaleźć, wygląd przypomina mi windows phone (przez to ze takie kafelki jakby mamy), ale płyność działania pozostawia wiele do życzenia, nie wiem jak u was, ale u mnie tak wszystko wolno chodzi, nawet mi nie przeszkadza to, że gdy chcemy ściągnąć demo musimy przejść 5 okienek :D.

Liczę na jakąś poprawkę od sony w tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] wszystko łatwo znaleźć[...]

Chyba żeś nie korzystał z opcji "szukaj" w tym sklepiku a tylko piszesz o rozmieszczeniu kategorii etc :D

Cóż tak więc na razie do pobierania dem zostaje us pss, z tego "naszego" skorzystam tylko pobierając darmówki z plusa, a i to myślę, że szlag będzie trafiać :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MichuL o dziwo cała zakładka ps+ jest bardzo fajnie zrobiona i łatwo i szybko można tam wszystko znaleźć...mnie nowe pss nie przeszkadza po krótkim posiedzeniu w nim...a wręcz jest bardzo dobre...no i w końcu jakiś sensowny system wyszukiwania zrobili...w poprzednim trzeba było sie przekopac przez mase niepowiazanych z wyszukiwaniem tytułów zanim się znalazło co się chciało...a szukanie DLC to była katorga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba żeś nie korzystał z opcji "szukaj" w tym sklepiku a tylko piszesz o rozmieszczeniu kategorii etc :biggrin:

Cóż tak więc na razie do pobierania dem zostaje us pss, z tego "naszego" skorzystam tylko pobierając darmówki z plusa, a i to myślę, że szlag będzie trafiać :/

No fakt nie korzystałem z opcji szukaj, chodziło mi że w kategoriach łatwo znaleźć.

Podobno korzystanie z wyszukiwarki to jest utrapienie :D, ale muszę się przekonać na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, ile czasu po kupnie gry na pss mam na jej probranie. Iteresuje mnie promocja na Halloween do 7.11. ale nie wiem, czy jak teraz kupię, to będę mógł pobrać grę po tym terminie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tylko chcesz...kupiona gra jest przypisana do Twojego konta na zawsze...więc możesz kupić ją sobie dzisiaj a ściągnąć nawet za miecha...a co do promocji to ona obejmuje zniżkę cenową...kupisz po prostu grę taniej i nawet po promocji ta gra nie zniknie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przedpremierowo Sports Chamipions 2 ale zapomniałem naładować portfela ;). Przyszedł komunikat, żebym obciąży jeszcze raz kartę tylko nie bardzo wiem jak mam to zrobić. Wpłaciłem już kaskę do PSS ale nie chce mi jej poprać z portfela.

Edit:

Nie ja mam obciążyć tylko oni to zrobią. Mam nadzieje, że tak będzie ;).

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal podtrzymuje, nowy psn to dramat po całości... Ilość lagów, problemy z wyszukaniem oraz jeszcze raz lllllllllllllllllagi wołaja o pomstę... Graficznie niby ładnie ale i co z tego jak co chwilę się tylko wku*wiam że nie moge czegoś znaleźć... Nie wiem albo starego psa trudno nauczyć nowych sztuczek, albo sony potrafi spyerdolić psn jak żadna inna firma swojej usługi :P I co z tego że jest bezpłatna... Ale w mordę kupuje od nich gry i dlc od 2007 roku mogliby za te $ zarobione na nas bardziej się postarać...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam pytanie. Dodałem swego czasu do koszyka gre. Dziś wykupiłem subskrypcję a gra jest w tym momencie jest za darmo. Problem w tym, że jak chce ją pobrać, to każą mi zapłacić. Fakt w portfelu nie mam kasy, próbuje przejść dalej ( myślę, może gra się pobierze bo wykupiłem playstation plus) a to zonk, wyskakuje błąd. Macie jakies pomysły ? Do sie w ogóle usunąć gre z koszyka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grę z koszyka usuniesz poprzez klikniecie w znak x który jest po lewej górnej stronie pozycji którą masz w koszyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, sklepik jest dużo mniej czytelny, wszędzie trzeba się godzinę wklikiwać, na raz na ekranie mieści się pół litery i 3/4 obrazka. Miało być nowocześnie i młodzieżowo a wyszło jak zawsze. No i nie wiem po co w ogóle ta zmiana, mnie stary odpowiadał, lepiej by poprawili prędkość działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Miało być nowocześnie i młodzieżowo a wyszło jak zawsze.

Problem w tym, że właśnie jest "młodzieżowo" - co nie oznacza, że dobrze. Wszystko idzie z duchem czasu, niestety. Wygląda mi to też, jakby Europa była takim jednym wielkim beta testerem przed wprowadzeniem tego szajsu na rynek US i JAP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa dość szybko ale nie działa pobieranie w tle jak chcę coś sobie ściągnąć do testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa dość szybko ale nie działa pobieranie w tle jak chcę coś sobie ściągnąć do testów.

a grasz podczas tego 'pobierania w tle' ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każda zmiana jednym będzie się podobać innym nie, ale nie znam przypadku, żeby jakaś firma wprowadziła zmiany w czymś do czego wszyscy się przyzwyczaili, a potem pod naporem krytyki userów cofnęła się do poprzedniej wersji. PSS taki już zostanie i pozostaje się tylko do niego przyzwyczaić. Może to dlatego, że z poprzedniego zbyt wiele nie korzystałem, ale nowy mi odpowiada. Poza zgrzytem, że na początku w ogóle nie chciał działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od teraz wszystkie rzeczy dot. nowego PSStore znajdują się w temacie ogólnym PSS.

Starego nie ma i nie będzie, więc osobny temat na nowy niepotrzebny. Wszystko co dot. nowego psstore zostało przeniesione tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprowadził mnie tu dość "dziwny" problem który drażni mnie od jakiegoś czasu

Otoz, razem z bratem korzystamy z jednej konsoli, wiadomo 2 konta itd.

I ostatnio pojawił się problem z pre-orderem do need for speeda, jeśli wpisze kod przez moje konto ta zawartość będzie dostępna tylko dla mnie, i tu pojawia się pytanie jak zrobić (ewentualnie czy da sie) aby była dostępna na oba konta, pamiętam że kiedyś jakieś półtora roku temu natrafiłem na informacje na ten temat, ale próbując go znaleźć, zgubiłem sie i trafiłem tutaj

To tyle, dzięki za pomoc ew. starania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jeszcze nie kupowałem gier na PSS, teraz planuje zakup Borderlands 2. Chciałbym kupić je razem ze znajomym. Teraz nie wiem tylko co zrobić, żebyśmy oboje mogli grać w nią osobno na swoich konsolach. Nigdzie nie mogę znaleźć na ten temat informacji, więc byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujący daje dane swojego konta drugiemu i po krzyku. Grunt by ten drugi po pobraniu nie usuwal konta kupującego z konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym kupić je razem ze znajomym. Teraz nie wiem tylko co zrobić, żebyśmy oboje mogli grać w nią osobno na swoich konsolach.

tworzysz osobne konto na ps3, kupujesz na nim grę, dajesz koledze dane do tego konta, on sobie też tworzy konto, pobiera grę i gra, tak jak ty na swoim głównym koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam wyszukiwanie w PSS ? Bo u mnie wczytuje bez końca i jedynym wyjściem jest wyłączenie PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×