Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kumpel kupił niedawno ps3 i ma nietypowy problem. Znam kilka osób z ps3 i żadna z nich nie miała takiego problemu, mianowicie: Przy pobraniu gry z PSS gra zapisuje się z takim paskiem (jak w pełnych wersjach testowych) a po kliknięciu na nią pojawia się komunikat: "Zawartość ta może być używana w systemie PSP. Czy chcesz ją skopiować do systemu PSP?" - problem w tym że nie da się jej zainstalować. Co dziwniejsze udało mu się zainstalować 2 inne gry z PSS....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój kolega to geniusz. Teraz nie pozostaje mu nic innego jak dokupić PSP lub PSV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - niekoniecznie - znany jest błąd z Infamous z polskiego PSS, który po ściągnięciu pokazuje się jako PSP only :)

Może inne też...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous i Dead nation....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie. Mam konto PSN polskie na złotówki oraz mam też zdrapkę 20EURO. Czy jak spróbuje doładować to 20EURO na te konto to czy odda mi równowartość w złotówkach czyli ok. 90zł? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tego błedu Sony nie naprawiłood pół roku.

Te gry wchodziły w skład Welcome Back.... Sorry

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemy z tymi grami trzeba im zgłaszać do pomocy technicznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ważne pytanie. Mam konto PSN polskie na złotówki oraz mam też zdrapkę 20EURO. Czy jak spróbuje doładować to 20EURO na te konto to czy odda mi równowartość w złotówkach czyli ok. 90zł? :>

To tak nie dziala

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie. Mam konto PSN polskie na złotówki oraz mam też zdrapkę 20EURO. Czy jak spróbuje doładować to 20EURO na te konto to czy odda mi równowartość w złotówkach czyli ok. 90zł? :>

nie. Polskie konto- zdrapki PL (ZŁ) tylko i żadne inne

zdrapki euro- konta w krajach z euro jako walutą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kumpel kupił niedawno ps3 i ma nietypowy problem. Znam kilka osób z ps3 i żadna z nich nie miała takiego problemu, mianowicie: Przy pobraniu gry z PSS gra zapisuje się z takim paskiem (jak w pełnych wersjach testowych) a po kliknięciu na nią pojawia się komunikat: "Zawartość ta może być używana w systemie PSP. Czy chcesz ją skopiować do systemu PSP?" - problem w tym że nie da się jej zainstalować. Co dziwniejsze udało mu się zainstalować 2 inne gry z PSS....

Jak ściągnie z poziomu "zarządzanie kontem> historia transakcji" (jakoś tak, powinien bez problemu znaleźć) powinno banglać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kumpel kupił niedawno ps3 i ma nietypowy problem. Znam kilka osób z ps3 i żadna z nich nie miała takiego problemu, mianowicie: Przy pobraniu gry z PSS gra zapisuje się z takim paskiem (jak w pełnych wersjach testowych) a po kliknięciu na nią pojawia się komunikat: "Zawartość ta może być używana w systemie PSP. Czy chcesz ją skopiować do systemu PSP?" - problem w tym że nie da się jej zainstalować. Co dziwniejsze udało mu się zainstalować 2 inne gry z PSS....

Pisałem już kiedyś o tym:

Żeby pobrać te darmowe gry trzeba wejść w Zarządzenie kontami --> Transaction Management --> Download List, bo pobierając bezpośrednio z PS Store wyskakuje, że to gra na PSP i nie da się jej zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devil May Cry 5 bedzie w polskiej wersji w sklepie?

Tak będzie w polskiej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu posiadłem kartę debetową i mogę robić zakupy na PSS.

Karta z Alior Sync, Debit MasterCard PayPass.

Teraz parę pytań.

1.Czy to prawda, że jedna karta może być przypisana tylko do jednego konta? Brat chce, żebym mu kupił jakieś stroje na lbp na jego konsoli.

2.Czy po podpisaniu karty do konta pobierana jest jakaś kasa ?

3. Czy jak kupie bratu na jego konsoli te stroje to będę mógł jakoś odpiąć tą kartę od konta? Żeby mi jakiś zakupów nie narobił...

I przy okazji jak już piszę: gdzie wyłączyć tą opcje żeby się plus automatycznie nie przedłużał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu posiadłem kartę debetową i mogę robić zakupy na PSS.

Karta z Alior Sync, Debit MasterCard PayPass.

Teraz parę pytań.

1.Czy to prawda, że jedna karta może być przypisana tylko do jednego konta? Brat chce, żebym mu kupił jakieś stroje na lbp na jego konsoli.

2.Czy po podpisaniu karty do konta pobierana jest jakaś kasa ?

3. Czy jak kupie bratu na jego konsoli te stroje to będę mógł jakoś odpiąć tą kartę od konta? Żeby mi jakiś zakupów nie narobił...

I przy okazji jak już piszę: gdzie wyłączyć tą opcje żeby się plus automatycznie nie przedłużał?

1. nie ma limitów karta-1 konto. Robiłem już z 7x zakupy na 3 kontach (na 2 i 3 po jednej) swoją kartą i zawsze przeszło (na głównym mam cały czas wpisane dane karty), na 2 i 3 po dokonaniu kupna kasowałem dane.

2. mi nic nie pobrało- przynajmniej nie miałem nic takiego w bilingu online wyszczególnionego- jedynie pobierało za to co kupowałem ale słyszałem, że niektórym pobrało 50gr potem zwraca (autoryzuje kartę w ten sposób Sony)

3. tak/ account management w XMB / billing info/ remove

4) account info/ services list- wyłączysz tam auto przedłużanie ps+

Edytowane przez Singularity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę debetową za pomocą której bez problemów robię zakupy w polskim PSS.

Da radę ją przypisać do amerykańskiego konta? Zostało mi kilka dolarów ze zdrapki, a nie chcę specjalnie kupować kolejnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoją kartą z BZWBK robię zakupy i na PSS store i w sklepie Play na androidzie nigdy nie było jakis jaj, pobierało tyle ile ma pobrać zero kosztów i ukrytych opłat. <-- tekst jak z reklamy

Wcześniej się obawiałem że mi będzie czyściło konto albo coś ale nie ma takiej opcji, a no i wczoraj okazyjnie wpadła mi do rąk Vita jade w piątek po karte 16 i pewnie też coś w pss zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę debetową za pomocą której bez problemów robię zakupy w polskim PSS.

Da radę ją przypisać do amerykańskiego konta? Zostało mi kilka dolarów ze zdrapki, a nie chcę specjalnie kupować kolejnej.

nie da się- musisz sobie kupić US zdrapkę, chyba, że masz kogoś w USA kto pożyczy kartę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę debetową za pomocą której bez problemów robię zakupy w polskim PSS.

Da radę ją przypisać do amerykańskiego konta? Zostało mi kilka dolarów ze zdrapki, a nie chcę specjalnie kupować kolejnej.

Spróbuj, ja kiedyś miałem przypisaną kartę z inteligo do us konta i nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy sports champions 2 w promocji jest w wersji pl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry jak nie trafiłem w temat... ale mam pytanie czy konserwacja pss/psn to norma teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×