Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z God of War Collection vol 2. W PS store z poziomu konsoli w opcji szukaj, nie znajduje tego zestawu. Ale jak się wejdzie w vol 1 i recommendation to widać link do vol 2. Po wejściu w niego wyskakuje okienko z napisem "this content cannot be selected at this time". Natomiast jak się wejdzie do sklepu z poziomu przeglądarki w komputerze, to można normalnie wrzucić zestaw do koszyka. Jestem tylko teraz ciekaw, czy jak kupię przez sklep z poziomu przeglądarki w komputerze, to będę miał możliwość to ściągnąć na konsolę, czy też ta pozycja jest zabugowana i mogą być problemy? Jakieś rady?

Edytowane przez LLoD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Store startuje w wersji internetowej! Od teraz dajemy Wam pełen dostęp do zawartości sklepu z poziomu komputera, bez konieczności odpalania konsoli. Jedyne czego potrzebujecie to sprawne łącze. Już dzisiaj będziecie mogli kupić członkostwo PS Plus z poziomu naszego Facebooka, bezpośrednio od nas!

https://store.sonyen.../pl-pl/home/gry

Jedyne czego potrzebuje to net i PC? Na pewno ? Dodaj jeszcze Windows, bo na Linux'ie nie działa... Brawo Sony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości jak wygląda przepustowość serwerów PSS. Jak ściągam gry to nie idzie mi maksymalną prędkością łącza. Chociaż nie ma rozpisanej prędkości ale pobiera się dosyć wolno, zwłaszcza że moje łącze do 3MB/s (25mb/s). Gry czasami idą jak krew z nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile osób ściąga daną grę, jak np jest PS+ i wszyscy ściągają jedną to idzie jak krew z nosa.

Jak sobie ściągasz jakąś mało popularną grę to leci dość szybko , podobnie jak pliki na kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to akurat ma najmniejsze znacznie bo teraz przykładowo pobieram Borderlands i idzie dosyć marnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się słabsze łącze to idzie jak krew z nosa. Mi ściąga 1 GB w jakieś 15 min więc gry z :psnplus: mam w ciągu 1h-3h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak testujecie osiągi to jakie macie wyniki?

ja mam 6,7mb/s a łącze mam 25mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie na full łącza +- 30 mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłem nigdzie wątku z tym problemem. Problem występuje przy dwóch grach z pss (Infamous, ratchet qfb). Otóż sciągam pliki na dysk ze sklepu, próbuje zainstalować lecz konsola widzi te pliki jako pliki PSP i prosi o podpięcie o podpięcie handhelda żeby je przenieść. Ponowne pobranie gier nic nie pomogło. Wie ktoś jak można rozwiązać ten problem? Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupiłem NFS Most Wanted i chciałem dać bratu na innej konsoli i to można bo mam 2 sloty a czy jak kupie przepustkę online to czy ona też zadziała na 2 konsolach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS na Vitę ma chyba inne serwery. Zawsze jak coś na ściągam to transfer mam maksymalny. Ale z PS3 to już inna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam łącze 5 mb/s a idzie mi bodajże 4 coś mb/s. Na prędkość nie ma co ponarzekać bo internet cholernie tani jak na taką prędkość ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłem nigdzie wątku z tym problemem. Problem występuje przy dwóch grach z pss (Infamous, ratchet qfb). Otóż sciągam pliki na dysk ze sklepu, próbuje zainstalować lecz konsola widzi te pliki jako pliki PSP i prosi o podpięcie o podpięcie handhelda żeby je przenieść. Ponowne pobranie gier nic nie pomogło. Wie ktoś jak można rozwiązać ten problem? Z góry dziękuje!

zgłoś problem do pomocy technicznej ps polska- numer tel znajdziesz w google

Możesz tż napisać do nich w aplikacji pomoc tecchniczna na profilu playstation Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuje zakupic dodatek do Battlefielda 3, zanim zadam pytanie opisze wam krótko swoją sytuację:

Na konsoli mam utworzonych 2 użytkowników z czego każdy ma oddzielne konto w PlayStation Store pytanie brzmi następująco:

Czy gdy zakupie grę jako 2 użytkownik będzie miał ją również użytkownik 1 ? Czy użytkownik 1 i 2 powinien miec te same konto na PS Store ?

Liczę na was i wasze doświadczenie :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- mam nastepujący problem. Kumpel kupił Ps3 pomogłem mu podłączyć sie do neta itp... później na chwile zalogowałem sie do PSN ale za pomocą swojego ID (maila i hasła) później jak założyłem jemu konto to nie możemy sie zalogować na jego identyfikator. jesli chce wejść np do ps store to wpisujemy jego maila i hasło ale wyskakuje błąd... próbowaliśmy z poziomu konsoli oraz przez komputer. po rejestracji oczywiscie aktywowalismy link który przysłało sony ja gdy logowałem sie do sklepu nie zaznaczałem nigdzie żeby zapamiętało moje dane ani zadnego autologowania... Założylismy nowy profil użytkownika to udało nam sie zalogowac na nowe konto ale wtedy tracimy wszystkie postępy w grach i trofea a tego nie chcemy.... wie ktoś o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuje zakupic dodatek do Battlefielda 3, zanim zadam pytanie opisze wam krótko swoją sytuację:

Na konsoli mam utworzonych 2 użytkowników z czego każdy ma oddzielne konto w PlayStation Store pytanie brzmi następująco:

Czy gdy zakupie grę jako 2 użytkownik będzie miał ją również użytkownik 1 ? Czy użytkownik 1 i 2 powinien miec te same konto na PS Store ?

Liczę na was i wasze doświadczenie :) Pozdrawiam.

Użytkownik 1 też będzie mógł grać w tą gre. Tylko nie kasuj użytkownika 2 bo wtedy stracisz dostęp do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
później na chwile zalogowałem sie do PSN ale za pomocą swojego ID (maila i hasła) później jak założyłem jemu konto to nie możemy sie zalogować na jego identyfikator. jesli chce wejść np do ps store to wpisujemy jego maila i hasło ale wyskakuje błąd.... Założylismy nowy profil użytkownika to udało nam sie zalogowac na nowe konto ale wtedy tracimy wszystkie postępy w grach i trofea a tego nie chcemy.... wie ktoś o co chodzi ???

po pierwsze:

na jedne profil w PS3 może przypadać jedno konto w PSN- więc nie możesz na profiliu x logować się do kont PSN A I B a tylko do pierwszego jakie zostało użyte na tym profilu PS3- czyli konta A.

Chcąc się zalogować do innego konta PSN musisz mieć 2gi profil w PS3 - na tym profilu zalogujesz się na 2gie konto (B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik 1 też będzie mógł grać w tą gre. Tylko nie kasuj użytkownika 2 bo wtedy stracisz dostęp do gry.

Czyli ogólnie rzecz biorąc jeżeli kupie grę z jakiegokolwiek konta będzie miał ją każdy użytkownik mojej konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie rzecz biorąc jeżeli kupie grę z jakiegokolwiek konta będzie miał ją każdy użytkownik mojej konsoli ?

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem kolejny problem tym razem ze strony PlayStation Network, mianowicie nie mogę zasilic swojego portfela kartą kredytową bo występuje błąd w danych karty. Mam nazwisko z polskimi znakami, niestety gdy wpisuje nie chce się dodac, a gdy pisze np zamiast "ń" literkę "n" wyskakuje błąd :( Nie mam już siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka karta? Karta musi mieć aktywną opcje płatności przez internet i ustawione limity. Przynajmniej tak jest w mBanku, inaczej nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka karta? Karta musi mieć aktywną opcje płatności przez internet i ustawione limity. Przynajmniej tak jest w mBanku, inaczej nie przejdzie.

Karta kredytowa, normalnie robie nią zakupy w sklepach. Niestety nie mogę wprowadzic poprawnych danych do PS Network bo przy opcji "nazwisko posiadacza karty" nie mogę wprowadzic nazwiska z polskim znakiem "ń" bo wyskakuje błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem kolejny problem tym razem ze strony PlayStation Network, mianowicie nie mogę zasilic swojego portfela kartą kredytową bo występuje błąd w danych karty. Mam nazwisko z polskimi znakami, niestety gdy wpisuje nie chce się dodac, a gdy pisze np zamiast "ń" literkę "n" wyskakuje błąd :( Nie mam już siły

Mam dwie karty. Używam ich na zmianę. Bez problemu i bardzo szybko wpisuję je tutaj:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×