Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

...niektóre ceny są fajne zwłaszcza jak się kupuje "na cebulkę" we 2 osoby po połowie ;)

Ja z tego jak na razie wybrałem Dead Island i Deathspank. Resztę która mnie interesuje albo mam albo poczekam aż sama przyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deathspank z pewnością warty jest zgarnięcia. Gra jest dość stara i myślałem, że promocji już na nią nie będzie. A tu taka niespodzianka. Gier, które są dostępne w pudełkach na tej wyprzedaży nie warto brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny obniżają a FIFA 13 w wersji cyfrowej dalej kosztuje ponad 200zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ceny na polskim PSS strasznie wzrosły ostatnimi czasy. Wiem, że jest to spowodowane kursem euro, ale jednak przypadek, w którym dana gra kosztowała kiedyś mniej, a teraz więcej, wręcz obrzydza korzystanie z tego sklepiku. Dawniej za jedną zdrapkę 100 zł można było się na takiej promocji obłowić, że ho ho. Jak jest teraz? Każdy widzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do Walking Dead Sezon 2 z tej letniej wyprzedaży to za 37 zł jest cały sezon pass ? Tzn wszystkie odcinki które już wyszły i na te co wyjdą ? Niby jest tam napisane sezon pass ale wolę się upewnić. I czy warto brać wersję na Vitę ? jest jakaś różnica techniczna między PS3 ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do Walking Dead Sezon 2 z tej letniej wyprzedaży to za 37 zł jest cały sezon pass ? Tzn wszystkie odcinki które już wyszły i na te co wyjdą ? Niby jest tam napisane sezon pass ale wolę się upewnić. I czy warto brać wersję na Vitę ? jest jakaś różnica techniczna między PS3 ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Season 2 to Season Pass na drugi sezon czyli tylko i wyłącznie drugi sezon - części 1 do 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tyle chciałem wiedzieć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuki, jeśli masz chrapkę na SP do TWD2, to poczekaj jeszcze trochę - na pewno będzie jeszcze przeceniony. Ostatnio ten Season Pass był z jakieś dwa razy tańszy w promo. Obecna oferta to żadna promocja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego jak na razie wybrałem Dead Island i Deathspank. 

 

Z Dead Island sie spozniles - byla jakis czas temu GOTY za chyba 24pln. 

Oczywiscie dzielac aktualna cene na 2 jest i tak OK choc ja jakos po pierwszym fajne to daleko nie zaszedlem bo zrobilo sie troche nudno. 

Ale warto bylo sprobowac a i moze kiedys wroce do tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma kto SP do TWD 2 jednego slota ?

Chętnie odkupię, ewentualnie jak by w promo było to walcie do mnie tak na przyszłość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to kwestia gustu. Ja przy Dead Island GOTY bawiłem się znakomicie, zwłaszcza w coopie. Samemu ta gra traci sporo na czerpaniu przyjemności, ale już we dwóch jest świetnie. Miło wspominam ten tytuł. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu jest w cholerę nudno, grając miałem wrażenie jakby wrzucono mnie na wyspę i coś wygenerowało losowo questy, totalnie idiotyczne na dodatek - zombie opanowały wyspę i zamiast survivalu popierdzielam przez całą wyspę tam i z powrotem wybijając setki zombie aby dać npc misia ;-/ po kilku takich questach miałem dosyć. Ale za jakiś czas dam jeszcze grze szanse i spróbuję może w coopie zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, że pewne questy były wzięte z dupy, ale gra jako całość jest fajnie wykonana i w coopie daje mnóstwo radochy. Tym bardziej, że później zmienia się sceneria i nie popylamy ciągle po tropikalnej wyspie. Fajny jest też dodatek z osobną grywalną postacią, która przewija się w wątku głównym. Daje on dodatkową porcję klimatu w jeszcze innej miejscówce.

 

Dla mnie osobiście Dead Island jest warte zaliczenia, choć nie musi podobać się każdemu. No i wiadomo... Jeśli już grać, to tylko w coopie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej jest pytanie. Z tej obecnej wyprzedaży mam na oku Ducktales, Mickey Mouse i Batmana (ten port z vity-demo mi się spodobało), które z tych doradzacie chciałbym się zamknąć w 50 zł więc jedną trzeba będzie musowo wywalić, choć może i z dwóch się zrezygnuje. Czy te gry były już jakos lepiej przeceniane, ogólnie warto za takie pieniądze no i bardzo ważne. Czy są jakieś przesłanki, że trafią do ps+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mickey był już w podobnej cenie, sam zakupiłem wtedy, gra poprawna ale bez fajerwerków. Była w US plus ale w czasach gdy dawano 3 gry, więc może być a może nie być. Trudno stwierdzić

Gra jest bardzo trudna więc dla hardcorowca tak, dla dziecka raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W store jest Angielska wersja językowa. Pl tylko w pudełku :)

Edytowane przez kevcio23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany adres meilowego w Play Station Network? 

I czy na PS4 będzie trzeba nowe konto zakładać? Od podstaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na koncie europejskim, zmiana maila możliwa jest tylko na koncie amerykańskim

Wszystko działa na jednym i tym samym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany adres meilowego w Play Station Network? 

I czy na PS4 będzie trzeba nowe konto zakładać? Od podstaw?

Da się zmienić z poziomu przeglądarki z pc. Sam zmieniałem jakiś czas temu. Konto europejskie.

 

http://en.support.sonyentertainmentnetwork.com/app/answers/detail/a_id/3018/session/L2F2LzEvdGltZS8xNDA3OTU5MzQ3L3NpZC9QdlBkMk1fbA%3D%3D

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na europejskim koncie też zmieniałem z poziomu PS3.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, przepraszam, teraz już się da tylko trzeba się dokopać.

W koncie US jest to od razu "na wierzchu".

 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego nie mogę kupić między innymi AC: Revelation czy NFS Hot Pursuit w najnowszej promocji PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego nie mogę kupić między innymi AC: Revelation czy NFS Hot Pursuit w najnowszej promocji PSN?

 

Nie może, bo nie opisałeś problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×