Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Nie może, bo nie opisałeś problemu.

Po prostu przy tych grach nie ma ceny i znaczka koszyka, w porównaniu do innych.

KX8Snb.jpg

Edytowane przez Miastalman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego nie mogę kupić między innymi AC: Revelation czy NFS Hot Pursuit w najnowszej promocji PSN?

 

Mysle ze bardziej adekwatny bylby watek o PSS lub problemach z nim. Tutaj wklejamy tylko info o promocjach. 

 

 

A mozesz napisac cos wiecej? 

Bo na tak postawione pytanie naprawde ciezko jest odpowiedziec.

Czy wystepuje jakis blad? Jesli tak w ktorym kroku procesu zakupu?

Czy dodales gry do koszyka? 

 

W przypadku NFS HP jak i AC:R poniewaz gry maja godzinne demo (przynajmniej dla plusowiczow) nie ma ikonki koszyka jak wejdziesz w summer sale. Musisz wybrac gre (klinac na obazek) i wtedy pojawia sie stona na ktorej masz przycisk "wybierz wersje" po kliknieciu na niego masz 2 opcje: Trial (1h) oraz Kup gre i cene. Wybierasz kup gre. 

 

Mam nadzieje ze pomoglem. 

 

Moze ktorys z modow bedzie tak uprzejmy i przeniesie oryginalny post jak i moja odpowiedz to wlasciwego watku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jmP1au.jpgJak widać borderlandsy kupione, bracia i borderlandsy 2 nie kupione, a assasyna nie mogę kupić (nic pod nim nie ma). Ah dzięki :D

Edytowane przez Miastalman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jmP1au.jpgJak widać borderlandsy kupione, bracia i borderlandsy 2 nie kupione, a assasyna nie mogę kupić (nic pod nim nie ma)

 

 

Przeczytales mojego posta??

 

 

W przypadku NFS HP jak i AC:R poniewaz gry maja godzinne demo (przynajmniej dla plusowiczow) nie ma ikonki koszyka jak wejdziesz w summer sale. Musisz wybrac gre (klinac na obazek) i wtedy pojawia sie stona na ktorej masz przycisk "wybierz wersje" po kliknieciu na niego masz 2 opcje: Trial (1h) oraz Kup gre i cene. Wybierasz kup gre. 

 

Mam nadzieje ze pomoglem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czadowe te promocje, fifa14 ktora niedlugo bedzie warta 20zl w sklepie za 100zl ;) oni chyba maja nas za frajerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja complete, jak nazwa sugeruje, to wydanie kompletne, tj. ze wszystkimi dodatkowymi misjami, chyba pięcioma, i duperelami w postaci dodatkowych skórek i broni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo planuję kupić L.A. Noire, Max Payne 3 i RDR z dodatkiem.

Opłacalne? Nie zależy mi tak na pudełkach bo i tak bym nie sprzedał ich dalej, bo wolałbym mieć je na półce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko są dobre gry, więc warto. Cena jak na cyfrę dobra, skoro nie zależy Ci na pudełkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o dodatkach do GTA IV, będzie gdzieś z 10 godzin grania ?

Będzie. Dodatki są o wiele lepsze niż podstawka. Za taką cenę, warto...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Spolszczenie konsola dociągnie przed pierwszym uruchomieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik został wypisany z usługi PSN, o co chodzi ? Nie mogę wejść do psstore, co z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik został wypisany z usługi PSN, o co chodzi ? Nie mogę wejść do psstore, co z tym zrobić ?

Za mało zapłaciłeś za PS Plus ;)

PSN znowu ma jakieś problemy z działaniem, więc można tylko czekać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czym różni się Dragon Age: Początek (wydanie Essentials) oraz Dragon Age: Origins w najnowszej obniżce cen w PSS? Obie wersje są w cenie 16,50zł. Która z tych dwóch wersji ma język PL? Sądząc po tytule to Początek ma PL, ale wydaje mi się, że wydanie pudełkowe Essentials nie miało języka PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz komentarze w temacie obecnych obniżek na stronie głównej ps3site. Tam ktoś to wyjaśnił zapodając link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy was też tak często wypisuje z PSN ? Od kilku dni mam ten problem i nie wiem czy to wina mojego routera/internetu czy wina leży po stronie PSN... Dziś od godziny 16 do 18 wypisało mnie 3 razy.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj przy próbie wejścia do PS Store zwiesza mi konsolę. Próbowałem już odinstalować sklepik i znów zainstalować, ale to nic nie daje. Wie któś co można z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj przy próbie wejścia do PS Store zwiesza mi konsolę. Próbowałem już odinstalować sklepik i znów zainstalować, ale to nic nie daje. Wie któś co można z tym fantem zrobić?

Powszechny problem. Po wyszukaniu w googlach ludzie piszą ze pomaga trzymanie krzyżaka w dół podczas ładowania do momentu aż sklep się nie wczyta całkowicie. Wiem że brzmi głupio ale ludzie twierdzą że działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×