Skocz do zawartości
m0rGi

Playstation Store

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was tez wystepuje problem z brakiem dostepnosci sklepu kiedy chcecie zakupic piosenki do Singstar na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez wystepuje problem z brakiem dostepnosci sklepu kiedy chcecie zakupic piosenki do Singstar na PS4?

Spokojnie - piosenki do zakupu, dopiero się pojawią :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze to tylko u mnie cos nie tak.

Jeszcze jedno pytanko, bo odpowiedni temat jest zablokowany-czy kod na PS+ kupiony w UK zadziala na polskim Playstore?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś kiedy ten syfiasty sklep zacznie działać? Ciągle konsolę zacina. Teraz pierwszy raz jakiś raport kazało mi wysłać do SONY? Pojawiło się gdzieś info kiedy ma to zacząć normalnie chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sklep się zawiesza. Co za bezczelna firma. 

Jak boga kocham kupię Xbox one, bo to już przekracza wszelkie granice

 

 

 

Wejście do sklepiku całkowicie zawiesza PS3. Trzeba resetować, później sprawdzanie konsoli itd.

 

Jedyny pewny sposób na pobranie czegoś ze sklepiku to wejście przez przeglądarkę np z PC i tam zainicjować ściąganie.

 

#4theplayers k___wa mać

Edytowane przez pablos_83
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony po prostu nie chce Waszych "pieniążków" ;)

U mnie sklep działa normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krakać, ale coś mi się wydaje że za szybko to nie zacznie chodzić. Jak widać parę osób z forum ma ten problem, a kilka niezadowolonych osób to jeszcze nie powód, żeby coś robić. Sklepik miał jakiś update, co widać po tym, jak wchodzi się w niego poprzez PC (inny ekranik ładowania), a panowie  z Sony już nie raz pokazali jakimi są fachowcami i nie potrafią zrobić jednego, żeby nie zepsuć drugiego. Ta firma kopie sobie coraz głębszy dołek. Nie wiem co oni robią z zyskami z marki PS, ale z pewnością ta kasa rozchodzi się poza jej strukturami, co wpływa na jakość usług z nią związanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, totalna zwieszka PS3 przy wejściu do ps store. Szkoda że nie znalazłem tego wątku wcześniej, bo już nawet recovery menu się bawiłem niepotrzebnie.

Zrobiłem jednak kilka zakupów z pss z kompa, a są fajne okazje np. RDR z DLC Undead Nightmare za 42pln i Alice Madness Returns za 21pln.

Edytowane przez walczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony po prostu nie chce Waszych "pieniążków" ;)

U mnie sklep działa normalnie...

Heh może. Tylko że ode mnie i tak nic nie dostają, za słaba oferta. Chciałem wejść po prostu przewertować czy coś ciekawego się pojawiło czy dalej maja tak nędzną ofertę. Co do problemów sony z Online,sklepem to wydaje mi się że znowu im się włamali hakerzy i robią sobie z nich jaja ale sony nie może tego przyznać bo w tak krótkim czasie znowu taka wtopa to gdyby ludzie wiedzieli jaka jest prawda to by chyba ocipieli ze złości i ich pogonili. Zresztą już ludzie na nich plują i słusznie.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nawet kumpel do mnie pisał, że mu 3 razy sklepik konsolę zawiesił. Nawet nie próbuję do niego wchodzić, szkoda nerwów.

 

Dla rozluźnienia atmosfery dodam tylko, że PSS zaczął znowu działać na Operze. WHOOAAA!!! W końcu.

 

#ForDePlajers  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wchodzić na PSS przez konsolę jak lepiej i szybciej chodzi na PC przez przeglądarkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wchodzić na PSS przez konsolę jak lepiej i szybciej chodzi na PC przez przeglądarkę?

No jasne. Idąc tym tokiem myślenia to wyrzućmy w ogóle możliwość wchodzenia do sklepiku przez konsole. Problem od razu zniknie. Eh...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Idąc tym tokiem myślenia to wyrzućmy w ogóle możliwość wchodzenia do sklepiku przez konsole. Problem od razu zniknie. Eh...

Zamiast pisać bzdury czytaj ze zrozumieniem.

Sklep jest fatalny. Mało intuicyjny, wyszukiwarka jest tylko z nazwy, wolno chodzi. Że nie wspomnę o jego konserwacjach czy sytuacjach jaką mamy obecnie. A przecież można zrobić go lepiej, patrz np. na XBLA konkurencji.

Innymi słowy wygodniej i szybciej można coś zobaczyć/kupić na PC. Zwłaszcza teraz gdy mamy coś na kształt awarii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i szedłem własnie tym tokiem rozumowania wiem że głupi ale nie ja ten wywód zacząłem ale nieważne. Mnie nawet ten zamulający sklep odpowiadał ważne że szło znaleźć wszystko. Teraz są zwykłe "freezy" konsoli co jest nie do przyjęcia. Kto by się spodziewał że sony na takim czymś może polec w dalszej perspektywie czasu. Ale czego oczekiwać od firmy która sama nie wie dlaczego np ps4 się tak dobrze sprzedaje. Też mnie to dziwi w to niema na razie na czym grać a takie wyniki. Widać Sony poczuło się za mocno w segmencie konsol miejmy nadzieję że szybko się sparzą i zaczną znowu nas traktować poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowało by teraz 6 miesięcy mocnych dla MS, słaba sprzedaż 4, odpływ klientów to znów zaczęli by się starać i coś dobrego by wyszło. 

Bo nie chce mi się wierzyć że się starają i poświęcają jak mogą tylko coś im się w kółko nie udaje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego oczekiwać od firmy która sama nie wie dlaczego np ps4 się tak dobrze sprzedaje.

To nic. Nie dość że nie wiedzieli że PSS z poziomu PS3 nie działa to w dodatku nie wiedzą dlaczego tak się dzieje. A mija już czwarty dzień. Ale nie ma co się dziwić. Usługi sieciowe u Sony od 8 lat leżą i kwiczą i nic nie wskazuje na to by było lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uslugi sieciowe na ps3 sa za darmo, wiec nie powinniscie marudzic, ze wam cos nie dziala. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uslugi sieciowe na ps3 sa za darmo, wiec nie powinniscie marudzic, ze wam cos nie dziala. :)

 

Usługi sieciowe na PS3 są wliczone w cenę konsoli, więc powody do marudzenia jak najbardziej są.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uslugi sieciowe na ps3 sa za darmo, wiec nie powinniscie marudzic, ze wam cos nie dziala. :)

Uśmieszek na końcu mam nadzieję że wskazuje na sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uslugi sieciowe na ps3 sa za darmo, wiec nie powinniscie marudzic, ze wam cos nie dziala. :)

Racja, zapomniałem o tym. Całe szczęście że net jest płatny na PS4 więc na tym modelu nie ma z tym problemu. Przypomnij mi tylko jak tam Driveclub? Tam chyba od momentu premiery wszystko lata i huczy?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co nie zadziała już ten żałosny sklepik z pozycji konsoli? Nie potrafią tego naprawić ci żałośni informatycy, programiści ect. Sony? Naprawdę są aż tak słabi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co nie zadziała już ten żałosny sklepik z pozycji konsoli? Nie potrafią tego naprawić ci żałośni informatycy, programiści ect. Sony? Naprawdę są aż tak słabi? 

 

Panowie ja rozumiem zdenerwowanie ale wiecej dystansu... akurat kwas z PSS na PS3 wydarzyl sie krotko przed premiera softu 2.0 dla PS4 i mozliwe ze zwyczajnie chwilowo to olali, mozliwe ze cos sie spierniczylo i pracuja w pocie czola a nie mogla znalazc przyczyny i zreprodukowac tego konkretnego bledu. 

 

Tez nie jestem zachwycony tym faktem ale co zrobie nic nie zrobie... wiec czekam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×