Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zrobiłem status Veterana wg opisu na pierwszej stronie i odblokowało mi się kilka fajnych rzeczy :D Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje tylko nie używanie GOL'a dzięki wszystkim za pomoc tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skin przekopiowal sie z bledem z plyty. Zgraj sejwy na pena, odinstaluj gre, upewnij sie ze skasowales tez wszystko od bc2 z danych gier (czy jak to sie tam wabi..), przeczysc plytke i zainstaluj na nowo. Nie boj nic - staty na serwach ea sa wiec nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już tylko serwis wg. mnie. Z jakiej firmy masz TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi sie coraz ciekawiej :P Telewizor mi padł własnie :(

To współczuję! Znam ten nastrój..."kva mać-dlaczego właśnie mnie?" Trzymaj sie i działaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem ponieważ te okienko z informacją o veteranie na 22 ranku mi znikło(wyłączyłem je przez przypadek) i nie wiem o co chodzi z tym veteranem.Co to jest,jak go zdobyć i co on daje?.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Mam problem ponieważ te okienko z informacją o veteranie na 22 ranku mi znikło(wyłączyłem je przez przypadek) i nie wiem o co chodzi z tym veteranem.Co to jest,jak go zdobyć i co on daje?.

Pzdr.

Daje ci możliwość używania bombowca strategicznego B-2 lub AC-130

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz niekłamany podziw,zazdrość i zachwyt reszty "mięsa armatniego"..."Ooooo,WETERAN!!!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj to samo zrobić na wersji anglojęzycznej może się uda

probowalem na wersji ang. jest to samo, poszukalem w google ktos mialem taki sam problem to przez to ze gral wczesniej np. w nfs shift i konto juz sie w jakis sposob polaczylo.

zalogowalem sie na strone: http://www.ea.com/accountsettings/pl_PL/my-games w zakladke my games mialem 3 gry: battlefield 2, nfs shift i fifa 10, dalem opcje delete na te 2 gry i mam juz tylko ze gralem online w battlegield 2.

wiec powinno dzialac odczekam jakis czas pewnie musi sie to jakos zsynchronizowac i sproboje zlinkowac gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezamaco, szkoda tylko, ze jak juz ok to nie mozesz normalnie pobiegac... naprawiaj tv i do zobaczenia w grze :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Narazie męczę się na 24" CRT za pięknie to nie wygląda :) Nie jest aż tak źle :D Jak coś moje PSN id : SeryjnySamobojca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie dojsc do veterana 1, demo battlefield 1943 zaliczyli mi bezproblemu, gre battlefield bad company 2 mam tylko podwietlona ikone ale pkt dalej 1 no igram w ta popidolona herous zalogowalem sie na konto ea loje 4 mecze online i gowno nie pokazuje mi tej gry dalej mam 1 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w ta popidolona herous zalogowalem sie na konto ea loje 4 mecze online i gowno nie pokazuje mi tej gry dalej mam 1 :/

Po 24h powinna być wykryta, gdyż wtedy zaktualizują się staty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz nóż z kolimatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisane jest w faq ,ale nie przesłało mi moich danych na te konto(rank,kd ratio,pinsy itp).Jak zrobić ,żeby przesłało na tę stronkę?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisane jest w faq ,ale nie przesłało mi moich danych na te konto(rank,kd ratio,pinsy itp).Jak zrobić ,żeby przesłało na tę stronkę?:D

No chyba nie do końca:

Gdy nie będzie wam chciało dodać- napiszcie do supportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ze 3 razy pisalem w zamknietym wątku BC2 jak to zrobic, a raz napisalem nawet obszerny tutorial. Poszukajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRóbuje tu się zalogować i nic ... czemu? Jaki tam login i hasło mam wpisać? taki sam jak na PSS?

A to jest właśnie to :turned:

Pograłem w B1943 i aż zachciało mi się kupić pełną wersję :D tylko nie wiem czy się opłaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PRóbuje tu się zalogować i nic ... czemu? Jaki tam login i hasło mam wpisać? taki sam jak na PSS?

Niekoniecznie, musisz podać adres e-mail, który był użyty przy zakładaniu konta na EA, a potem kliknij:

"Forgot your password? Clik Here" to wyślą Ci na ten adres hasło. Problem jest jak, zmienileś e-maila.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×