Skocz do zawartości
cwir

Klasy, Broń I Ekwipunek

Rekomendowane odpowiedzi

k/d moze byc tylko dodatnie ;) nie ma ujemnego k/d ;)

moze byc conajwyzej powyzej i ponizej 1.

Faktycznie, mój błąd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem zawsze z max czuloscia, i low pack, jak koles na filmiku. Lecz quick scope nie opanowalem, aby wymiatac :(

To nieźle, ja jak wybieram Lightweighta to już nie mogę ACOG-a założyć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, alee wtopa! :biggrin: ... ale koles na filmiku podejrzeanie za szybko sie porusza, albo mi sie wydaje. No chyba, ze korzysta z myszki, jak co niektorzy tutaj :down:

Low pack wplywa tylko na predkosc sprintu, czu tez zwieksza rowniez czulosc namierzania?

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to większość takich filmików jest puszczana na prędkości x1.5, pewnie dlatego sprawia takie wrażenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. chyba, ze korzysta z myszki, jak co niektorzy tutaj :down:

Co do myszek itp. wynalazkom, to fajnie jakby w BF3 zaktualizowali softa tak, aby zapobiec graniu na tym crapie. A najlepszym sposobem było by np. sprawdzanie podczas logowania do MP czy dana osoba gra na org. kontrolerze :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest z xklocka i napewno szybciej bo sensro mu nak*** jak rzuci na mapie :D

dobry jestem co :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką broń brać do medyka ?.

Bardzo mało grałem i gram nim,więc jakoś nie wiem "za co mam łapać"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m249 saw chyba polecają:thumbsup:

Tzn niby jest to najprostsza broń dla medyka,gdyby nie celownik to grał bym MG36(przynajmniej początkowo sprawia mi problem w pomieszczeniach,albo na małych odległościach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m249 saw chyba polecają:thumbsup:

Klasa medyka to dla mnie obcy temat, ostatnio pograłem trochę bereciarzem i właśnie tą giwerę wybrałem. Istny potwór, w moich lamerskich łapskach siałem pogrom, strach pomyśleć co z tą bronią wyczyniają więksi wyjadacze :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką broń brać do medyka ?.

Bardzo mało grałem i gram nim,więc jakoś nie wiem "za co mam łapać"...

łap za pierwszą lepsza i pruj do oporu :P na dystans seriami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na razie tym M249<--- faktycznie jest petarda no i 200 w magazynku też ułatwia grę ;).

Mimo to strasznie żałuje,że MG36 ma ten celownik skopany troszkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram abakanem albo m16a2 ( i zawszse 4x zoom w perkach ),nie wiem ale te bronie mi pasuja .nie umiem inaczej strzelac niz burst .Na bliska odleglosc jest ciezko bo wolna leca pociski .ale i tak wiecej zabija na odleglosc wiec nie przeszkadza mi to za bardzo :) Probowalem grac innymi klasami ale nie podchodza mi ,moze zaczne mechanikiem ,ale to za jakis czas ,narazi jestem uniwersalny zolnierz :D (snajper i wsparcie , z ogarnietym mechanikiem niszczyciele pojazdow ,kocham trackera :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram abakanem albo m16a2 ( i zawszse 4x zoom w perkach ),nie wiem ale te bronie mi pasuja .nie umiem inaczej strzelac niz burst .Na bliska odleglosc jest ciezko bo wolna leca pociski .ale i tak wiecej zabija na odleglosc wiec nie przeszkadza mi to za bardzo :) Probowalem grac innymi klasami ale nie podchodza mi ,moze zaczne mechanikiem ,ale to za jakis czas ,narazi jestem uniwersalny zolnierz :D (snajper i wsparcie , z ogarnietym mechanikiem niszczyciele pojazdow ,kocham trackera :D )

Wszystko fajnie,ale w sumie to nie dowiedziałem się nic w sprawie medyka.

Przynajmniej podzieliłeś się swoimi odczuciami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie,ale w sumie to nie dowiedziałem się nic w sprawie medyka.

Przynajmniej podzieliłeś się swoimi odczuciami :)

Dokładnie , pytanie dałeś o medyka a piotrek wyskakuje z abakanem i m16a2 :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o medyka to ja LUBIĘ MG36 za tą małą czerwoną kropeczkę. Mogę wtedy zamiast optyki wybrać sobie wyważenie broni i wtedy lepiej mi idzie zabijanie z dużej odległości. A kropka jest fajna gdyż jest dużo mniejsza od red dot'a co sprawia, że jest bardziej PRECYZYJNA (tylko i wyłącznie moje zdanie).

MG3 jest tak głośne, że na drugim końcu planszy conquestowych go słychać.

Grywałam też M60 ale jakoś nie bardzo do mnie przemówiła. Może to przez tą muszkę?! Chyba (bynajmniej w jedynce tak było) ma największy DAMAGE(nie wiem jak u niej z rozrzutem itd.)

PKM -na dobry start jak najbardziej, ale mi się tym strasznie źle z 'biodra' strzela.

Chyba z tych czterech korzystałam najczęściej.

A w XM8 podoba mi się muszka, jest taka fajna - wygląda jak trójząb :wub:

Mam nadzieję, że pomogłam :ninja:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o medyka to ja LUBIĘ MG36 za tą małą czerwoną kropeczkę. Mogę wtedy zamiast optyki wybrać sobie wyważenie broni i wtedy lepiej mi idzie zabijanie z dużej odległości. A kropka jest fajna gdyż jest dużo mniejsza od red dot'a co sprawia, że jest bardziej PRECYZYJNA (tylko i wyłącznie moje zdanie).

MG3 jest tak głośne, że na drugim końcu planszy conquestowych go słychać.

Grywałam też M60 ale jakoś nie bardzo do mnie przemówiła. Może to przez tą muszkę?! Chyba (bynajmniej w jedynce tak było) ma największy DAMAGE(nie wiem jak u niej z rozrzutem itd.)

PKM -na dobry start jak najbardziej, ale mi się tym strasznie źle z 'biodra' strzela.

Chyba z tych czterech korzystałam najczęściej.

A w XM8 podoba mi się muszka, jest taka fajna - wygląda jak trójząb :wub:

Mam nadzieję, że pomogłam :ninja:

Tak jak pisałem wcześniej ta kropka to jedyna rzecz która mi trochę przeszkadza,o czymś takim jak M60 nawet nie wspominam a już tym bardziej o MG3.

Co prawda ostatnio grywam M249,ale to tylko dlatego,że jest to najprostsza broń dla medyka,pogram teraz trochę tym MG36 i mam nadzieje,że się przyzwyczaję do tej kropy :D

Pomogłaś,przynajmniej nie otrzymałem postu o Abakanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się najlepiej grało AN-94, a do walki z pojazdami g3 + c4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam takze sprawdzic znienawidzona bron przez chyba wiekszasc graczy F2000! Ta bronia mozna naprawde zdzialac cuda tylko trzeba ja poprostu wyczuc i w roznych sytuacjach inaczej strzelac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam takze sprawdzic znienawidzona bron przez chyba wiekszasc graczy F2000! Ta bronia mozna naprawde zdzialac cuda tylko trzeba ja poprostu wyczuc i w roznych sytuacjach inaczej strzelac ;)

Broń niedoceniania tka samo jak pp2000 , przydaje się celownik x4 + mgn ammo naprawde mozna wyrzadzić krzywde przeciwnikom :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×