Skocz do zawartości
ONE

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, widziałem, że już był podobny temat na tym forum, więc i ja proszę o pomoc kilku dobrych dusz, które byłyby skłonne poświęcić trochę czasu. Zasadniczo potrzebuję jeszcze 11 fragów w destrukcji 2.0, a niestety przypadkowi ludzie, których proszę o pomoc na serwerach niby się zgadzają, jednak ostatecznie popełniają samobójstwo. Znaleźliby się jacyś chętni na piątek/sobotę, tak żeby od ręki dało się nabić? To moja ostatnia brakująca do platyny trofka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam kogoś do pomocy do zrobienia poszczególnych trofeów w BC2: The Dentist, Et Tu Brute, Demolition Man. Jest ktoś chętny? Oczywiście sam również pomógłbym zrobić. :)

Nick PSN: Fajdos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofik zdobądź wszystkie baretki w B3, 44 z 45 baretek zrobiłem, została ostatnia : obroń 4 mcomy, próbuję różnych sposobów i nie mogę jej uzyskać, jest jakiś sprawdzony, dobry sposób???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozbroiłem 5x M-COM w jednej rundzie i nie o to chodzi. Ponoć trzeba ubić podkładającego ładunek w okolicy M-Coma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na to jedna runde poswiecilem :P

po prostu na chamsko kampilem sie przy m-comach i jak podkladali to ich zabijalem wtedy jest pewnosc ze wpadnie.

Ja mam pytanie, jak zdobyc supression kill asist? ktos mi mowil ze jakiegos perka trza uzyc, ale jaki? ( po angielsku prosze podac nazwe :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na to jedna runde poswiecilem :P

po prostu na chamsko kampilem sie przy m-comach i jak podkladali to ich zabijalem wtedy jest pewnosc ze wpadnie.

Ja mam pytanie, jak zdobyc supression kill asist? ktoś mi mowil ze jakiegos perka trza uzyc, ale jaki? ( po angielsku prosze podac nazwe :) )

tak, trzeba się zasadzić na uzbrajającego mcom i go zabić, wpada wtedy dodatkowe 25 pkt za obrońcę mcom'a, zrobiłem to na 4 różnych mcom'ach, nie wiem czy wejdą na jednym

Co do pytania o supression assist to zrobić to można bez specjalnych perków, niemniej jest perk zwiększający siłę przygważdżania SUPR (otrzymujemy go przy 17 randze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić w trakcie uzbrajania, czy jak już uzbroi? A może nie ma to znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić w trakcie uzbrajania, czy jak już uzbroi? A może nie ma to znaczenia?

no ja zabiłem w trakcie, ale dwa gdy do niego strzelałem nawet zdążył uzbroić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś jakis pomysł na baretkę WALKA POJAZDAMI POWIETRZNYMI ? z lataniem niezbyt mi idzie. jaką mapę i tryb byście polecili? latam tylko heli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam maly problem z tymi trofeami albo mi nie wskakuja albo nie wiem co zle robie

PROFESJONALISTA (polega na ukonczeniu poscigu w misji Towarzysze ponizej 2.30 min i nie mozna zginac)i nie wiem od ktorego to momentu bo mi sie wydaje jak wychodzimy z tego banku i lecimy za nim ta ulica i robilem te zadania ze stoperem w reku :) i nic kurde macie jakis pomysl ?

ZAWSZE MOZE BYC TWOJ TYLEK (polega na przejsciu bezblednie misji Polowanie) nie zginalem i mysle ze w miare szybko zalatwialem cele i nie dostalem trofeum

Prosilbym o pomoc z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje z samolotami opisałem w głównym wątku

Żeby zaliczyło misję nie można powtarzać checkpointu i zdaje się że również nie wolno restartować misji. Za każdym razem trzeba wyjść do menu i odpalić misję od nowa, najlepiej na łatwym poziomie.

Jest schemat który pomaga ogarnąć rozgrywkę:

Pierwszy samolot siada na m na ogonie, trzeba wypuścić 2 flary ( za każdym razem, gdy w nas wystrzeli - sygnalizacja pikaniem), Potem gdy już go namierzymy, trzeba poczekać aż też wypuści 2 flary, dopiero potem strzał.

Drugi samolot - strzał bezpośrednio po namierzeniu. Po nim jest chwila przerwy.

Trzeci samolot tak samo - bezpośrednio po namierzeniu. Od razu po nim pojawia się czwarty, tego trzeba przepuścić.

Siada nam na ogonie, trzeba mu puścić flarę, potem kiedy my go namierzamy, czekamy aż on puści dwie swoje, potem strzał.

Piąty samolot, strzał bezpośrednio po namierzeniu.

Dwa ostatnie na ogonie - wypuszczamy chyba 3 flary. Potem namierzanie - każdy z nich musi wypuścić po 2 flary przed strzałem.

Ja aż sobie zrobiłem ściągę na kartce, bo na filmik z początku misji nie mogłem już patrzeć.

Co do pościgu, to musisz zrobić podobnie, czyli z menu restart misji, bierz easy i leć całość od początku. Czasu na pewno starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o co chodzi z dwoma beretkami , co trzeba zrobić żeby je uzyskać ?

1. ADWERSARZ - dwukrotnie zabij w jednej rundzie swego adwersarza .

2. ELIMINACJA DRUŻYNY - w jednej rundzie otrzymaj dwie premie za eliminację wrogich drużyn .

Jak je uzyskać pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adwersarz - Nemesis ribbon, musisz w ciągu rundy upolować dwóch graczy po 5 razy, żeby dostać nemesis bonus. Ewentualnie jedną z nich 7 razy w ciągu meczu. To z informacji w necie, mi też brakuje tej nagrody.

Eliminacja drużyny - Squad wipe. Musisz pokonać wszystkich członków jednego squadu z przeciwnej drużyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adwersarz - Nemesis ribbon, musisz w ciągu rundy upolować dwóch graczy po 5 razy, żeby dostać nemesis bonus. Ewentualnie jedną z nich 7 razy w ciągu meczu. To z informacji w necie, mi też brakuje tej nagrody.

Eliminacja drużyny - Squad wipe. Musisz pokonać wszystkich członków jednego squadu z przeciwnej drużyny

Kuba a tą eliminacje drużyny mogę zrobić w DM na dwie drużyny ?

Jeszcze mam problem z zabiciem 6 osób z helikoptera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb raczej nie ma znaczenia, jak wymieciesz cały skład, to wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w TDM, bo czasami się zdarza ze są 2-osobowe drużyny. A w tej baretce z tego co czytałem chodzi o to żeby zabić wszystkich członków drużyny w określonym czasie, a nie podczas całej rozgrywki bo to by było za proste, a z tego co widzę jest to jedna z trudniejszych baretek. I tak 2 razy podczas rundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, do 45 poziomu ma pewno samo wpadnie, ja mam trzy z conquesta czyli też da się zrobić w tym trybie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.RadeX17 (każdy dzień oprócz piątku, godz. ok. 20, sobota może?) HS jest

2.riddi_962 (weekend hs jest)

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta ustawka na gorze jest aktualna bo radex napisal posta az 5 pazdziernika takze ja zrobie nowa ustawke na trofeum demolish kills i inne w bad company 2.

1 bartekk71 HS jest

2 lllukass HS niema

3 djkipero14 HS niema

4 riddi962 HS jest

5

6

7

8

Jeszcze tylko 4 osoby i uda siethumbsup.gif

Edytowane przez croppek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy napisze ktoś jakieś kluczowe porady dla maszyn latających? Chciałbym po pierwsze wbić beretkę za 6 zabić, a [jak to zwykle bywa] kilka osób się wystawiło z pomocą, bo miały one pilotować helikopter, a ja zabijać z minigun'a.

Chodzi mi o najlepszą metodę na zabicia z helikoptera. Jaki tryb, mapa, po której stronie mam być a.k.a. jaki helikopter.

Druga sprawa odnośnie myśliwców, 31 lvl za mną, kilkadziesiąt godzin w multi, a ja nikogo nim nie zabiłem. Przydałby się chociaż flary, zatem gdzie i jak zdobyć pierwsze punkty?

Z góry dziękuję za jakieś odpowiedzi i ponawiam prośbę o ustawkę w celu pilotowania helikopter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do co-opa w BF3.Głównie chodzi mi o wbicie tych trofeów w poszczególnych co-opowych misjach.

Ma ktoś jakąś strone ze spisem wszystkich baretek i opisem jak je odblokować?Platyny w bf3 tak nie odblokuję ale można popróbować,z moim skillem nawet 3 i 1 miejsca na serwie nie moge wbić :rofl:

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×