Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Ostatnio kupiłem Kompletną Edycję Dirt'a 3 i mam problem z grą w sieci. Gra nie wyszukuje mi żadnych wyścigów. Czy w tej chwili tak trudno znaleźć ludzi do grania, czy mam jest coś nie tak? Jeszcze mam drugi problem, a mianowicie nie mogę skonfigurować konta YouTube, mimo iż podaję prawidłowe dane.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy kryteriach wyszukiwania nie masz czegoś zaznaczonego? bo tak to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kryteria wyszukiwania w samej grze czy inne pierdoły (no błagam, tak głupi nie jestem). Gdzie indziej dowiedziałem się, że to może być problem połączenia internetowego, bo na PS3 mam NAT Typ 3. Próbuję teraz ustawić PS3 w DMZ, ale mam DSL = odzielnie AP i modem. Na AP już DMZ ustawiłem, ale dalej jest NAT Typ 3. Teraz próbuję się dostać na modem (SpeedTouch 608WL) ale marnie mi to na razie idzie (nie przepuszcza mnie przez ekran logowania).

EDYTA: Nieaktualne - podłączyłem konsolę prosto do SpeedTouch'a, mam NAT Typ 2 i DiRT hula. Jakby ktoś chciał pograć, mój PSN ma po lewej.

Edytowane przez michu123PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu on ma takie malowania samochodów a ja takich nie mam???

ja też chce ja też chce :D

nie no tak na serio to jest np w tej edycji kompletnej czy koleś gra na pc i jakiegoś moda wgrał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank mod, nie bylo takich malowan w zadnym dlc.. w koncu licencyjne wrc i producenta.. ale trzeba przyznac ladnie mu to idzie, szczegolnie monte carlo ;p ciekawe kiedy o dirt 4 uslyszymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Jak sprawić aby DIRT3 widział kierownice podpięte pod PS3 ?

Mam dwie kierownice Logitech'a Formula Force GP i po podłączeniu ich do PS3 nie mogę ich włączyć w samym DIRT3, w menu controlers jest tylko możłiwość ustawień dla pad-a.

Druga sprawa to DLC, mam wersję kompletną i aby uruchomić DLC muszę się logować gdziekolwiek ? W papierowej instrukcji gry jest napisane, że nie muszę niczego pobierać.

Czekam na pomoc w tych kwestiach.

pozdrawiam

Irek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej kwestii to nie pomogę.

Ad.2. Nie musisz się łączyć z PSN aby móc grać w rzeczy z DLC, to tak naprawdę trasy Monte Carlo i 4 tory Shibuya + dodatkowe auta. Są dostępne z poziomu SinglePlayer lub w DirtTour w każdym z 4 sezonów będziesz miał możliwość rozegrania zawodów na wspomnianych trasach + większy wybór aut przed poszczególnymi zawodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Zapytam więc inaczej: jakie kierownice na pewno działają z DIRT3 i czy po podłączeniu takowej kierownicy w menu CONTROLS od razu ją widać jako aktywną ?

Bo moje Logitechy widzi tylko jedna gra GT5, to chyba niemożliwe.

Proszę o wsparcie jak to jest w grach wyścigowych z tymi kierownicami : gra powinna je widzieć od razu czy są jakieś "myki" aby ją uaktywnić?

Czy to jest problem systemu PS3, instalacji gry czy czegoś jeszcze innego że nie mogę w grach wyścigowych jeździć na kierownicy ?

Dziękuję za ewentualne sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega chyba w tym, że twoje obie kierownice to ten sam model Formula Force GP tak? Z tego co znalazłem to ona działa na PS3 tylko z GT5.

Pod PS3 z Dirt 3 działają jedynie takie kierownice:

PLAYSTATION 3 Steering Wheels

Logitech Driving Force

Logitech Driving Force EX

Logitech Driving Force Pro

Logitech Driving Force GT

Logitech G25 Racing Wheel

Logitech G27 Racing Wheel

Thrustmaster T500RS Racing Wheel

Thrustmaster Universal Challenge 5-in-1 Racing Wheel

Logic3 TopDrive GT (3-in-1) Wheel

Datel Super Sports 3X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, moje dwie kiery to ten starutki model Formula Force GP. Tak coś czułem, ale miałem nadzieję, że jednak zadziałają.

Cóż, pora iść do sklepu po nowsze modele.

Dziękuję Dark ShadowPL za szybką pomoc.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy VIP pass z wersji standardowej pasuje do complete edition? Sprzedałem grę i chcę kupić wersję COMPLETE, nie wiem czy w grę wchodzi używka bez VIP PASS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje, czy kupując dirta 3 z pss np. na spółke, czy kod na online jest wbudowany tak jak w fifie czy nfs hot pursuit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze istnieje jeszcze kariera taka jaka była w starych Colin'ach - chodzi mi głównie o to, czy są prawdziwi kierowcy, rajdy itd. oraz czy opłaca mi się kupować grę z online pass'em (multi jest porywające, a może się z niego w ogóle nie korzysta?) :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są prawdziwi kierowcy, kariera jest i nazywa się Dirt Tour, ale nie szukaj w tej grze prawdziwych rajdów od tego jest seria WRC, Dirt3 to głównie fun a multi jest za to bardzo fajne i wciągające ale nie wiem jak na chwilę obecną z ilością. graczy online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak na chwilę obecną z ilością. graczy online

Od Wigilii jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry, a dziś rano było mnóstwo graczy na obu trybach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczy jest dość, jako że DiRT 2 to chyba póki co najlepsza odsłona, mimo tej wszędobylskiej hamburgeryzacji...

Jednak trzeba dodać, że ludzie którzy chcą zdobyć sobie platynę mogą o niej zapomnieć, jako że DIRTNet został wyłączony i po prostu nie ma szans na zrobienie jednego pucharku, przez co platyna jest również już nie do zdobycia...niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bueh...przepraszam, mój błąd :P

Efekt obżarstwa świątecznego ;P Nie widzę spoza mojego bębna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Complete Edition zawiera DLC "Super Teams Pack"?

Tak. Zawiera wszystkie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×