Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po pierwszych godzinach z Complete Edition. Jestem bardzo zadowolony, bo trasy Monte Carlo są świetne a resztę DLC mam w sumie gratis.

Trójka jest o klasę lepsza od dwójki, zabawa z DFGT jest świetna.

Czuć tego ducha starego Collina z PS2 oraz PC, którego w Dirt2 zupełnie nie było. Mam nadzieję, że dalej będzie tylko lepiej. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:

-Czy ktos może chciałby się ustawić zemną na wbicie pucharka Flag Stealer?

-O co dokładnie chodzi w trybie gry Cat'n'Mouse ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. napisz do mnie jak chcesz to się ugadamy choć można bez problemu zrobić bez ustawki.

Ad. 2 W tym trybie są 2 drużyny, każda ma po 1 samochodzie Mini (tzw. mysz) i przynajmniej 1 samochodzie innym np. audio quattro. Chodzi o to aby mini naszej drużyny dojechało do mety przed samochodami mini pozostałych drużyn, naszym zadaniem jeżeli nie jesteśmy myszą (mini) jest spychanie i blokowanie mini przeciwnych druzyn lub ochrona własnego.

Mam nadzieję, że nie namieszałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - czy w D 3 podczas zmiany biegów korzysta się ze sprzęgła, mając G27?

Tom

Edytowane przez TPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale muszę to napisać.

Nienawidzę Gymkhany a nienawidzę jej tym bardziej gdy, gra zmusza mnie do grania w coś, co mnie zupełnie nie bawi.

Gdyby to była tylko opcja to ok, ale muszę wykręcać w tym jakieś niezłe wyniki, aby odblokować kolejne rajdy i inny postęp w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również ten tryb nie podchodzi, ale wiadomo jest to układ w stronę pożeraczy hamburgerów. O dziwo najbardziej obawiałem się w grze trofeum za zdobycie 500 tys. pkt. ale wpadło mi z zaskoczenia pod koniec kariery.

Widziałem że ten tryb lub jego jakaś ewolucja połączona z trybem Head2Head będzie w Dirt Showdawn (którego na pewno ominę szerokim łukiem jako grę).

Mi zostało już tylko trofeum za zdobycie 250 tys. fanów w multi i parę eventów w singlu z serii wykonaj 5 ewolucji typu bączek, drift, skok (opis przykładowy) w czasie np 30 sek na platynę.

Poza tymi jak dla mnie wciśniętymi trybami to dla mnie jest to nawet fajny tytuł.

Poza nawiasem pisząc, dla fanów serii wyścigowej polecam WRC. Nie ma takiej grafiki, fizyki jak Dirt ale dla mnie jest o wiele ciekawsza no i udało mi się platynę w pierwszej WRC uzyskać.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w którym dodatku jest BMW E30

tzn jak się ten dodatek nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Mud and Guts Car Pack-wprowadza pięć nowych maszyn, pomagających odnieść zwycięstwo na najszybszych trasach świata: BMW M3 Rally, Lancia Delta S4, Ford Focus ST Rallycross, Scion tC oraz Chevrolet Camaro SSX Concept. w PSN chyba za 10zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem ostatnio dirt 3 kompletną edycje, ale na mapkach z DLC pokazuje mi się cały czas BUY. To samo z samochodami. Czy należy je jakoś odblokować ? VIP code już zużyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Dirta 3 completną edycje zeby grac na dwie osoby ale mam problem bo mam tylko jedną trase czy wie ktoś co jest grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co dokładnie chodzi w twoim pytaniu. Ale może ten filmik będzie pomocny http://www.youtube.com/watch?v=ioUkEjbXUmI

Najprawdopodobniej wybierasz jedną określoną dyscyplinę, spróbuj wybrać inna jak rallycross czy rally albo trailblaizer a niżej masz dopiero track selection dla każdej dyscypliny są inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A własnie, czy to,że nie mam tras z edycji kompletnej może być spowodowane tym, że gra jest wersją podajże z Anglii i nie działa dobrze z polskim kontem ps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A własnie, czy to,że nie mam tras z edycji kompletnej może być spowodowane tym, że gra jest wersją podajże z Anglii i nie działa dobrze z polskim kontem ps?

Nie do końca rozumiem sens wypowiedzi.

Czy o co chodzi z tym nie działaniem z polskim kontem?? Nie możesz grać online?? To że nie masz tras z edycji kompletnej czyli tylko Monaco i Shibuya to oznacza tylko tyle, że nie masz do nich dostępu i na nich nie zagrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki był sens poprzedniego pytania? Bo nie wyłapałem. Naucz się używać przecinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-.-?

Czy to możliwe, że gra nie będzie zawierała dodatków(tras i samochodów), jeżeli pochodzi z innego kraju, niż konto PSN? A może jest tego inna przyczyna np. level albo specjalny sposób odblokowywania kontentu?

Teraz lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Usystematyzujmy:

  • Dirt 3 (wersja podstawowa bez DLC) - będzie działała na każdym koncie PSN (chyba obecnie to powinno być PEN).
  • Dodatki można dokupić na PSS (sklepie) do każdej podstawowej wersji, innej opcji na ich zdobycie nie ma (poza tą opisaną w pkt. 3). Warunek jeden przed zakupem DLC np Monte Carlo, pakietów aut itp. upewnij się czy wersja dodatku jest zgodna z wersją twojej gry pudełkowej. Dokładniej napisałem o tym tutaj KLIK. Nie jest wykluczone, że wersja dodatków na polskim sklepie różni się oznaczeniem od tych z twojej gry przytarganej z GB. Choć generalnie to i to w EUROPIE.
  • Wersja Complete Edition ma już wsio w sobie i działa na każdym koncie PSN.

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×