Skocz do zawartości
ONE

DIRT 3

Rekomendowane odpowiedzi

.........Jednak trzeba dodać, że ludzie którzy chcą zdobyć sobie platynę mogą o niej zapomnieć, jako że DIRTNet został wyłączony i po prostu nie ma szans na zrobienie jednego pucharku, przez co platyna jest również już nie do zdobycia...niestety.

Witam, możesz szerzej napisać o co chodzi z tym DIRT net i pucharem nie do zrobienia

liczyłem i jadę na razie tylko singla robiąc wszystko w złocie z myślą że platynę zdobędę...

Dziekuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło o Dirt 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi napisać o co chodzi w trophy: super star - chodzi o wystarczającą ilość fanów

Chętnych do wspólnego nabicia tropchy proszę o wysyłanie zaproszenia

Jestem co dziennie po 21

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może mi napisać o co chodzi w trophy: super star - chodzi o wystarczającą ilość fanów

Chętnych do wspólnego nabicia tropchy proszę o wysyłanie zaproszenia

Jestem co dziennie po 21

Pozdrawiam

Musisz wbic 35 lvl w online, po przejsciu wszystkiego w singlu (najtrudniejszy chyba wyscig mini copera z bobslejem gdzie sie trzeba w czasie zmiescic (motyw z top geara) i po ogarnieciu tras i mechaniki gry, online to nie problem, trzeba tylko nie grac z wymiataczami co lupia w to od premiery i maja 50 lvl.

A ustawek nie trzeba robic.. platyna jest latwa i przyjemnie sie gra ze wzgledu na roznorodnosc trybow online (best jest outbreak i cat&mouse)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłem że niektórzy kolesie są do nie objechania :)

Ale po woli i wpadnie 35 lvl tym bardziej że już mam 22 Na razie skupiam się na wbijaniu platyn w DC

Co do bobsleja to rzeczywiście łatwy nie jest tak samo jak zresztą 5 flag zabranych online innym przeciwnikom ( za cholerę nie umiem tego wbić )

Ale gra bardzo mi przypadła do gustu i chyba nawet bardziej niż Dirt 2

Pozdrawiam

Mam jeszcze jedno pyt. z innej bajki ?

Czy ktoś może mi pow. jak wklejać pod posty obrazki z PSN

Wiem że to nie miejsce na takie pyt. ale nie mam czasu w pracy jestem :)

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłem że niektórzy kolesie są do nie objechania :)

Ale po woli i wpadnie 35 lvl tym bardziej że już mam 22 Na razie skupiam się na wbijaniu platyn w DC

Co do bobsleja to rzeczywiście łatwy nie jest tak samo jak zresztą 5 flag zabranych online innym przeciwnikom ( za cholerę nie umiem tego wbić )

Ale gra bardzo mi przypadła do gustu i chyba nawet bardziej niż Dirt 2

Pozdrawiam

Mam jeszcze jedno pyt. z innej bajki ?

Czy ktoś może mi pow. jak wklejać pod posty obrazki z PSN

Wiem że to nie miejsce na takie pyt. ale nie mam czasu w pracy jestem :)

Nie wiem gdzie robiłeś zabieranie 5 flag ale w Jam Sesion nie wpadnie.(wyłącznie PRO Tour). Problem w tym że mało tam ludzi grających w Transporter,

Może dzisiaj spykniemy się i wbijemy po pucharku??

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie robiłeś zabieranie 5 flag ale w Jam Sesion nie wpadnie.(wyłącznie PRO Tour). Problem w tym że mało tam ludzi grających w Transporter,

Może dzisiaj spykniemy się i wbijemy po pucharku??

pozdrawiam

No to wszystko jasne, cały czas robiłem to w jam Sesion :)

Ok. jak najbardziej możemy się zgrać, tylko że dzisiaj impreza firmowa jest i będę raczej późno w nocy w domu i za bardzo do jazdy nie będę się nadawał ... hehehe

Myślę że w sobotę (02.02) wieczorem będę już normalny :)

Spiszemy się jeszcze na PSN ok. bo mam do wklepania z 4 puchary i trzeba by było w końcu je zrobić

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie robiłeś zabieranie 5 flag ale w Jam Sesion nie wpadnie.(wyłącznie PRO Tour). Problem w tym że mało tam ludzi grających w Transporter,

Może dzisiaj spykniemy się i wbijemy po pucharku??

pozdrawiam

No to wszystko jasne, cały czas robiłem to w jam Sesion :)

Ok. jak najbardziej możemy się zgrać, tylko że dzisiaj impreza firmowa jest i będę raczej późno w nocy w domu i za bardzo do jazdy nie będę się nadawał ... hehehe

Myślę że w sobotę (02.02) wieczorem będę już normalny :)

Spiszemy się jeszcze na PSN ok. bo mam do wklepania z 4 puchary i trzeba by było w końcu je zrobić

pozdrawiam

mi z online zostały flagi, jazda z trzema użytkownikami bez celu :-) i zwycięstwo w Monte Carlo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukam osób do zaliczenia trzech trofek (wymagane DLC);

- The Fast Five

- French Connection

- Metropolis Racer.

Kontakt na PW.

Już nieważne.

Edytowane przez ArtiF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uffff........... wyzwanie z bobslejem zrobione, 3 godziny restartów i w końcu 56,117 :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać 'na 2 profile' ? Czy ja mogę mieć swój i mój braciak swój? Można je jakoś 'ładować' ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można grać 'na 2 profile' ? Czy ja mogę mieć swój i mój braciak swój? Można je jakoś 'ładować' ?

tak się nie da.

Spróbujcie założyć dwa konta na konsoli wówczas niezależnie powinny wam wpadać trofea

Edytowane przez Benny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dirta 3 bez vip passa i chciałbym kupić i się zastanawiam bo: mogę kupić sam vip pass za 15zł czy może lepiej wymienić to na nówkę w folii complete edition żeby ograć jeszcze dodatki. Jak sądzicie co lepiej zrobić. A i jeszcze chciałem się zapytać czy te dodatki są na płycie czy w kodzie? I jeśli w kodzie to czy wszystko w jednym czy każdy dodatek osobno i vip pass osobno czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dirta 3 bez vip passa i chciałbym kupić i się zastanawiam bo: mogę kupić sam vip pass za 15zł czy może lepiej wymienić to na nówkę w folii complete edition żeby ograć jeszcze dodatki. Jak sądzicie co lepiej zrobić. A i jeszcze chciałem się zapytać czy te dodatki są na płycie czy w kodzie? I jeśli w kodzie to czy wszystko w jednym czy każdy dodatek osobno i vip pass osobno czy jak?

Bierz complete edition, różnica w cenie niewielka a dodatki kupione osobno wyjdą ci sporo drożej. Dodatki są na płycie. Ja używam VIP pass z wersji standardowej w complete edition więc pokombinuj - może taniej wyjdzie kupić vipa za 15zł i używkę complete edition niż nówkę w folii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli spokojnie mogę brać używkę complete edition i dodatki będą, a vip passa se kupie na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli spokojnie mogę brać używkę complete edition i dodatki będą, a vip passa se kupie na alledrogo.

dokładnie tak, ja tak zrobiłem - miałem oryginał (bez dodatków) , kupiłem używkę complete edition a vip pass użyłem mój - wykorzystany wcześniej z kupionej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko.

Ostatnio DIRT 3 wyszedł w wersji Essentials ale jakoś nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy jest to "goła" wersja tak jak premierowe wydanie, czy też posiada wszystkie dodatki - czyli Complete Edition. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety popsułem sobie podejście do gier rajdowych, grając wiele miesięcy w Richards Burns Rally. Żadna rajdowa gra mnie nie wciągnęła od tamtej pory. Aż w końcu na luźne granie na padzie DIRT 3 mnie zaskoczył :) wyłączenie wszystkich asyst (Flashback - po cholerę to ktoś wymyślił, wypadasz kończysz rajd proste...) i można w miarę się pobawić. Aczkolwiek są ogromne wady, duże minusy gry. A mianowicie mini-mapka i nie istniejący pilot. Po co Mini-mapka ? niestety nie znalazłem opcji żeby ją wyłączyć, wiece może gdzie to się robi ? Druga gorsza sprawa - pilot, jak można do gry dać opis trasy z przed 40 lat, easy right ? medium ? i jeszcze tak niesamowicie niedokładny. Czy jest gdzieś możliwe włączenie normalnego odrobinę bardziej profesjonalnego pilota ? Codemasters zapomniało, że w aucie siedzą dwie osoby ? I to od obydwu zależy sukces. Nie wspominam już, że aby go usłyszeć trzeba pobawić się opcjami głosności.

Po co robić tak świetną grafikę, rajd Monte Carlo, całą karierę, piękne OS'y, wypadki, zróżnicowane nawierzchnie jak nie ma najistotniejszego w grze - co-pilot. To tak jakby wydać grę o tenisie, ale bez rakiet albo siatki.

A jednak jest możliwość. Mój błąd, jest możliwa zmiana jednak w głównym menu, nie tuż przed wyścigiem lub też w trakcie. Pilot - complex: to jeszcze nie jest to, ale już znacznie lepiej :)

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialby ktos robic ustawke na Superstar ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i mam pytanie :biggrin:

Mam kierwnice Logitech Momo force feedback gra na niej w GT5 i Grid-a bez problemu ale zakupiłem sobie wczoraj Dirt-a 3 zeby sobie pojeździć na kierownicy ale jest problem ze nie widze tam opcji przestawienia na kierownice a w ustawieniach pada nie można przestawić na kierownice a wiem ze ta ierownica jest obsługiwana przez tą grę. Może trzeba gdzieś wejść i ustawić to osobno jak ktoś coś może pomoć był bym bardzo wdzięczny :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się Was poradzić.


Grałem na pożyczonej wersji gry Colin McRae Rally DIRT 3, przeszedłem znaczną część kariery, która zapisała się na dysku.


Grę oddałem, kolega sprzedał.


Chcę kupić grę DIRT 3, aby dokończyć karierę, ale sęk w tym że gra ukazywała się w kilku wersjach z różnymi dodatkami.


Nie wiem na jakim pakiecie gry grałem czy na wersji podstawowej czy na "Complete Edition"


Chciałbym wiedzieć czy jeśli kupię inną wersję niż ta na której grałem, to czy bedę mógł kontynuować karierę i grę w miejscu w którym ją zakończyłem?


Jeśli ma to znaczenie to nie łączyłem się on-line z żadnym kontem.


 


Z góry dzięki za podpowiedź


D.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pożyczyłeś grę od kolegi to chyba możesz go zapytać jaka to była wersja. Jeśli normalna tzn nie " Complete Edition" to będziesz mógł dokończyć na normalnej natomiast nie wiem jak jest jeśli wersję się różnią. Także proponuje zapytać kolegę jaka to wersja i problem rozwiąże się sam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×