Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pare dni temu przeszedłem z ciemnej strony mocy - xboxa- na strona słuszna i po zmianie fw,jb, itp przesyłam dane na hdd konsoli.

Możw robie to karkołomnie ale przez ftp-wifi- coś tam idzie ale predkośc jest tragiczna.

plik 8,5gb ida ponad trzy godzin z srednia 420KB/s

jest jakis znacznie szybszy sposób?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie w żaden sposób nie mogę uruchomić na moim PS3 płyty audio nagranej w DTS, PS3 podłączone do ampli (DENON 1610 za pomocą HDMI) a z ampli podłączenie do TV też po HDMI zmiany dokonywałem w ustawieniach (Ustawienia Dźwięku i Ustawienia Muzyki) i tylko brzęczenie albo szum proszę o instrukcję jak to ustawić aby zagrało w DTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! zainteresowały mnie słuchawki Sony DR-GA500 chciałbym podłączyć je do Ps3 ale nie wiem w jaki sposób. i tu pojawiają się moje pytania :

1 Czy jest w ogolę możliwość podłączenia tych słuchawek do PS??

2 A jeśli tak to w jaki sposób jakie przejściówki itp ?!?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Franiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przymierzam się do zakupu PS3 i w związku z tym mam pytanie o sposób podłączenie monitora Dell U2311H do konsoli. Pierwszą możliwością jest użycie adaptera DisplayPort - HDMI, chciałbym nadmienić, że po wygooglowaniu natrafiłem na informacje o problemach monitora z DisplayPort'em, więc poszukuję alternatywnego rozwiązania. Do głowy wpadł mi pomysł użycia rozdzielacza DVI, czy coś takiego może się sprawdzić? Dodatkowe pytanie które chciałbym zadać dotyczy podłączenia głośników ModeCom MC-2150 do PS3, czy jakość dźwięku będzie satysfakcjonująca i jakie "kabelki" musiałbym zakupić? Na sam koniec dodam, że monitor byłby podłączony do konsoli i do komputera, chodzi mi o możliwość w miarę prostego przełączania się pomiędzy tymi dwoma urządzeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jakim celu chcesz kupić tego DisplayPort. Masz wejście dvi z hdcp więc kupisz hdmi-dvi a skoro chcesz podpiąć jeszcze pc i łatwo przełączać to ja bym kupił jakiś rozdzielacz na dwa dvi np na allegro. Co do dźwięku to musisz podać jakie wejście mają te głośniki, na szybko widziałem, że raczej opto odpada ale Ty wiesz lepiej co tam masz. Jeżeli nie ma optyka to będzie trzeba podpiąć przez kabel dostarczony z konsolą i zastosować jakąś mała przejściówkę w zależności co tam masz w głośnikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc doprecyzuję. Mój monitor ma dwa wejścia: DVI i DisplayPort, więc najprostszym rozwiązaniem byłoby podłączenie konsoli przejściówką DisplayPort - HDMI, ale jak już wspominałem mogą wystąpić z tym problemy. Wracając do głośników, mój wzmacniacz "od tyłu" wygląda tak: http://www.modecom.p...egory=1〈=pl . Mam wolne dwa wejścia (te środkowe) które mogę podłączyć kabelkiem 2RCA-3,5 mm stereo do konsoli, przejściówka najpewniej będzie potrzebna, tylko jaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcesz, bo skoro sam wiesz, że jest problem to lepiej zastosować rozdzielacz na dwa dvi. Co do głośników to masz łatwo, masz wejście tak jak napisałeś do którego pasuję oryginalny kabel. Tylko będziesz musiał ustawić w opcjach konsoli, że dźwięk masz puścić nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mógłby mi ktoś po 'chłopsku' napisać co mam zrobić by mieć dźwięk w słuchawkach (Koss sb45) ?

Monitor będę podłączał przez kabel DVI > HDMI, przerczytałem, że taki kabel nie przesyłą dźwięku :/

I

Czytałem różne tematy z tym kablem AV i coś tam ale nie kapuje. Muszę kupić jakieś przejściówki ? Jak je kupie to jak to wszystko połączyć by mieć dźwięk w słuchawkach i gdzie je podłączyć ?

Monitor będę miał taki :

http://www.agito.pl/monitory-led/benq-21.5-led-g2222hdl.0.361059.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=Feed&utm_content=361059&utm_campaign=wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja bym wziol z hdmi z wbudowanymi głosnikami co prawda znalazlem taki za 550 ale jak by dobzre poszukac to moze i by sie znalazło taniej

Wydaje mi sie ze takia przejsciówka bedzie dobra http://allegro.pl/ad...1373960615.html wtedy ten kabel z 3 chinchami (dolaczony do ps3)podpinasz (biały i czerwony) do przejsciówki , a z drygiej strony jack od słuchawek. Ja bym tak spróbował . ale nie sprawdzałem czy bedzie działac. tak sie zastanawiam czy nie bylo tej przejsciówki w zestawie z ps3

jak nik nie napisze postaram sie znalezc to przejscówke i podłaczyc)

Edytowane przez pysio102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega piszę wyżej, da się podpiąć głośniki/słuchawki. Tylko w opcjach trzeba ustawić wyjście dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam następujący problem:

PS3 mam podłączone do monitora kablem HDMI-DVI i nie mam głosu ale mam głośniki zewnętrzne Genius 5050 które z tylu maja takie wejścia http://img710.imageshack.us/i/sub6w.jpg/

wiadomo ze do tych wejść na dole mam podłączone głośniki a do tych wyżej FL FR itd są podłączone kable które na końcu mają 3 mini jacki

a te na samej gorze TV, GAME, CD/MP3 mam wolne

macie jakiś pomysł jak je podłączyć pod ps3?

Może dziwnie to wytłumaczyłem ale prosiłbym o jaka kolwiek pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam te głosniki z tym ze wersja wczesniejsza(ponoc lepsza :rolleyes: ) i mam to podłaczone tak :

kabel z płaska koncówka do ps3 , z tych 3 chinchów podpinam czerwony i biały odpowiednio do czerwonego i białego wejsci na subie z napisem tv,(ty masz je w górnej czesci suba) potem jak chcem grac na ps3 to tylko z przodu suba wciskam przycisk i tv i :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie lepiej podpiąć pod game, może ma na każde wejście przypisane inne właściwości :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

denver666 masz racje zobaczę jak działa pod game ale to jutro.

Edytowane przez Hoja369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoja spoko :rolleyes:

Ja nie mam wyjscia game dlatego mam podpiete pod tv , zawsze mozna posprawdzac jak bedzie na innych wyjsciach dzialac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@eeeedit :F

Będę miał na 99 % taki monitor

http://allegro.pl/samsung-b2230h-21-5-fullhd-hdmi-fvat-gw-36m-i1438613649.html

Ma on hdmi, czyli kabelek hdmi i jest tylko, że on nie ma głośników (nawet jakby miał to i tak bym chciał używać słuchawek)

Więc pytanie jest takie: jakim sposobem mogę mieć dźwięk w słuchawkach KOSS SB 45 ? przypominam że obraz będzie leciał kablem hdmi > hdmi

Edytowane przez asdf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@eeeedit :F

Będę miał na 99 % taki monitor

http://allegro.pl/sa...1438613649.html

Ma on hdmi, czyli kabelek hdmi i jest tylko, że on nie ma głośników (nawet jakby miał to i tak bym chciał używać słuchawek)

Więc pytanie jest takie: jakim sposobem mogę mieć dźwięk w słuchawkach KOSS SB 45 ? przypominam że obraz będzie leciał kablem hdmi > hdmi

21,5 cala? Nawet nie kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eeeedit :F

Będę miał na 99 % taki monitor

http://allegro.pl/samsung-b2230h-21-5-fullhd-hdmi-fvat-gw-36m-i1438613649.html

Ma on hdmi, czyli kabelek hdmi i jest tylko, że on nie ma głośników (nawet jakby miał to i tak bym chciał używać słuchawek)

Więc pytanie jest takie: jakim sposobem mogę mieć dźwięk w słuchawkach KOSS SB 45 ? przypominam że obraz będzie leciał kablem hdmi > hdmi

Pewnie w ten sam sposób w który można podpiąć głośniki i tą samą przejściówką która już Ci podał @pysio. Ile razy można o to samo pytać. Chyba, że słuchawki mają inną końcówkę to wtedy musisz sobie dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21,5 cala? Nawet nie kupuj.

Może uzasadnisz swą myśl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Karwa :verymad: asfd to juz 3 twój post i w kazdym inny monitor zdecydoj sie chopie albo spytaj jaki kupić , co do podpiecia głosnikow tak jak pisał Denver666 juz pisalem i link tez byl http://allegro.pl/adapter-chinch-mini-jack-zenski-xbox-glosnki-i1373960615.html

Edytowane przez pysio102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karwa :verymad: asfd to juz 3 twój post i w kazdym inny monitor zdecydoj sie chopie albo spytaj jaki kupić , co do podpiecia głosnikow tak jak pisał Denver666 juz pisalem i link tez byl http://allegro.pl/ad...1373960615.html

Jakiś "karwa" problem masz ?

U mnie się wszystko co chwilę zmienia, 2 dni temu miałem mieć Xboxa Slima, a teraz już kurierem jedzie do mnie PS3, wczoraj miałem mieć X'a podłączonego do LCD z VGA, dziś już wiem że będę mieć monitor z HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problemy? to ty wszedzie rozpisujesz sie o swoich i mimo odpowiedzi pytasz o to samo, a jak ci sie wszystko zmienia to po co pytasz moze jutro bedziesz miał monitor crt a konsola dojedzie nie ps3 ale wii.:laugh: lol

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na takim kablu (jakies 20 zl) nikt cie nie bedzie oszukiwal, chyba ze nagle pojawi sie aukcja gdzie 5 metrowe kable sa sprzedawane za grosze, a wystawione jest 1000 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×