Skocz do zawartości
plaga

Jaki Kabel - Czym Co Do Czego. (Ps3 Do Vga-1 Post)

Rekomendowane odpowiedzi

38440131917583478095010.jpg

Poproszę o pomoc, jak podłączyć konsolę do takiego telewizora? Kiedyś już mi się udało, ale teraz zupełnie nie pamiętam jak wtedy podpiąłem... Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video in żółty cinch a z dźwiękiem to dziwna sprawa bo ma tylko jedno wejście. W takim wypadku trzeba by jeszcze dołożyć jakąś przejściówkę na czerwony i biały, żeby był dalej tylko jeden cinch. Lub przejściówka na żółty na s-video a dźwięk normalnie wpinasz w dwa wolne miejsca. Do tego jeszcze pewnie będzie potrzebny reset ustawień konsoli. Wciskamy przycisk power na konsoli i trzymamy aż piknie.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z podłączeniem ps3 do mojego monitora,

Mój monitor nie ma wejścia hdmi , ma zwykłe VGA . I w tym jest problem.

W monitorze mam TYLKO wejście VGA, no i oczywiście wejście na zasilacz. Problem tkwi w tym ,że w wszystkich filmikach monitory nie miały tylko VGA , lecz też wejście na kable component. Mój monitor to : Samsung SyncMaster B2230 . Chcę dodać ,że nowy monitor raczej odpada, ponieważ niedawno owego samsunga zakupiłem. I gdyby nie ten problem z podłączeniem to było by wszystko ok.

Zdjęcie tyłu monitora:

TUTAJ

Chodzi mi o poradę w związku z dobraniem rozwiązania tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dycha, więc można spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Jak kupię to od razu napiszę czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko myślę że to dobry dział, chciał bym miec internet w konsoli ale niestety mam internet bezprzewodowy na komputerze, czy istnieje możliwość podłączenia kompa do konsoli żeby mieć neta a może znacie jakieś inne sposoby bo wiem że niestety ps3 nie ma wi-fi ale może są jakieś kable które ten brak zastępują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma wi-fi, nie wiem gdzie wyczytałeś, że jest inaczej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak połączyć się z siecią albo wyszukać sieć

spoko dzięki już znalazłem a co to jest AOSS czy jakoś tak

I jeszcze jedno pytanko czy jest możliwość połączenia przez usb bo mam internet w play na usb i da rade to jakoś zgrać bo z tym połączeniem bezprzewodowym jakoś mi nie wychodzi:-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady przez usb bo nie wgrasz żadnych sterowników. Może jeszcze podpiąć ps3 do kompa przez kabel i pobawić się udostępnianiem neta. Czyli pc przez wi-fi łączy się z netem a przez kabel daje ps3. Są jeszcze takie rutery do których podpinasz modem na usb z sieci telefonicznej ale kosztuję to pewnie przynajmniej z 200zł więc chyba gra nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki a jeżeli wyszukałem siec i znalazłem niezabezpieczona ale tylko na 30% to jak się polączyć bo próbowałem i się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś czyjąś sieć?. W takich sieciach może być założone logowanie na numery ip i wtedy i tak piszę, że jest nie zabezpieczona a Ty się nie zalogujesz do niej i tak. Po drugie to jednak nie legalne. Raz używałem wi-fi na ps3. Nie miałem żadnego problemu, znalazłem sieć, wpisałem hasło, zapamiętał ustawienia i później sam się z nią łączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanko - co może być nie tak jesli podłączam przez HDMI do amplitunera Yamaha 463 (wejście hdmi dvd in) PS3 i po każdorazowym włączeniu tego źródła na amplitunerze oraz ps3 + tv na ekranie tv przez kilka-kilkanaście sekund migają, przełączają się ekrany z szumami, chwile czarny ekran - później tv zmienia rozdzielczość na 720, powrotem an 1080 ale finalnie jest ok.

Wcześniej miałem tak odtwarzacz DVD podłączony i działał i dżwięk i obraz.

Może ważna tu jakaś kolejność załączania, może coś ustawić...?

Dodam że to choć denerwujące stąd prośba o poradę to i tak jest progres bo przed zmianą kabla hdmi to w ogóle nie chciał mi odczytać obrazu i dźwięku z Ps3 jesli podłączyłem przez amplituner.

z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiesz to daj znać. Może u mnie też pomoże. U mnie jest tak, że zawsze po włączeniu musi sobie w wybranym przez siebie momencie zniknąć mi obraz i dźwięk na 1-2s. Później nie robi tego aż do kolejnego odpalenia konsoli. Spróbuj jeżeli możesz zmienić wejście na amplitunerze lub na tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie masz. Co prawda może się to nie udać właśnie przez różnicę kabla ale chodzi o podpięcie kablem dostarczonym do ps3 do np zwykłego tv. Następnie w opcjach obrazu wymusić ustawienie przed hdmi i np 720p. Wykonać to jak w filmie i przepiąć w odpowiednim momencie monitor pod ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co sranie w banie kupilem kabel ps3 do vga i co, nic. chcialem pograc na swoim monitorze i wydalem na to 80parezł i mam juz tego dosc, pierdziele te zasrane kable i te wszystkie glupie i powtarzajace sie pytania w sprawie podlaczenia monitora vga do ps3. Pierdziele kupie monitor z hdmi i bedzie po problemie a stary lg 22" sprzedam za grosze bo juz mnie to zdenerwowalo. Tylko mam pytanie czy kable ktory kupilem na allegro moge zwrocic bo nawet nie dziala na tv led samsung 40" pisze ze cos tam zla rozdzielczosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×