Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@up

W takim razie wstrzymam sie z kupnem i poczekam na twoja opinie ;) Mysle, ze powinnismy spokojnie pograc, wymagania sprzetowe nie sa jakies wygórowane:

Minimalne:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub podobny AMD

Karta graficzna: GeForce 8800 512 VR lub podobna karta ATI

Pamięć RAM: 1 GB dla Win XP (2 GB dla Win Vista)

Dysk twardy: 8GB na grę i 8GB na materiały bonusowe

Zalecane:

Procesor: Intel Quad Core lub podobny AMD

Karta graficzna: GeForce 260 z 1GB pamięci / Radeon 4850 HD z 1GB pamięci

Pamięć RAM: 3GB na Windowsie XP (4GB na Windows Vista i 7)

Dysk twardy: Przynajmniej 16GB wolnego miejsca

Edytowane przez NaLandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzie na stronie canyourunit.com (czy jakos tak :P)

mi pokazuje, ze wiedzmin pojdze spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

W takim razie wstrzymam sie z kupnem i poczekam na twoja opinie ;) Mysle, ze powinnismy spokojnie pograc, wymagania sprzetowe nie sa jakies wygórowane:

Minimalne:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub podobny AMD

Karta graficzna: GeForce 8800 512 VR lub podobna karta ATI

Pamięć RAM: 1 GB dla Win XP (2 GB dla Win Vista)

Dysk twardy: 8GB na grę i 8GB na materiały bonusowe

Zalecane:

Procesor: Intel Quad Core lub podobny AMD

Karta graficzna: GeForce 260 z 1GB pamięci / Radeon 4850 HD z 1GB pamięci

Pamięć RAM: 3GB na Windowsie XP (4GB na Windows Vista i 7)

Dysk twardy: Przynajmniej 16GB wolnego miejsca

W dzisiejszych czasach "zalecane" należy czytać jak "minimalne". Bez quada nie pośmigasz.

Cytaty z PCLaba:

"A więc tak - na moim i7 4Ghz , 6 Gb Ram , GTX 460 1GB oraz najnowszych sterownikach NVIDII gra w ustawieniach ultra oscyluje w granicach 8-12 klatek. Po ustawieniu wszystkiego według profilu " Wysokie" gra działa w granicach ~ 30 klatek i nie zauważyłem spadków fpsów."

Sasilton, o 16 Maj 2011 - 14:05, napisał(a):

"grał ktos z was na C2D około 3.6ghz i 8800GTS 512mb?

bo chciał bym wiedziec jak chodzi"

Odp: "Ale po co ci to wiedziec, skoro na duzo lepszym sprzecie od twojego jest niegrywalne, nawet nie na wysokich detalach? "

GLen, o 16 Maj 2011 - 14:11, napisał(a):

"Wygląda na to że silnik drugiej części - tak samo jak pierwsza, w 80% zależny jest od mocy procesora/rdzeni. Nie masz 4 - musisz się zadowolić LOW detail"

Odp: "Ale żeby to jeszce dobrze dzialalo na 4 rdzeniach.

Mnie osobiscie 25 klatek nie satysfakconuje."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W dzisiejszych czasach "zalecane" należy czytać jak "minimalne". Bez quada nie pośmigasz.

Cytaty z PCLaba:

"A więc tak - na moim i7 4Ghz , 6 Gb Ram , GTX 460 1GB oraz najnowszych sterownikach NVIDII gra w ustawieniach ultra oscyluje w granicach 8-12 klatek. Po ustawieniu wszystkiego według profilu " Wysokie" gra działa w granicach ~ 30 klatek i nie zauważyłem spadków fpsów."

Takiej bzdury dawno nie czytalem, najwyrazniej pan "debil" (tak go nazwijmy) nie wylaczyl ubersamplingu, ktory pozera calkowicie wydajnosc i jest przeznaczony stricte na high-endowe komputery, nawet na "minimalnych" przy tej opcji wlaczonej [wylacza sie ja recznie, a wlacza po nacisnieciu ULTRA (co zrobil za pierwszym razem)] gra by skakala jak psu jajca.

Na takim kompie ta gra smiga na ultra w full hd bez ubersamplingu pomiedzy 40-60fps z palcem w dupie (nowy bajer, praktycznie usuwa pojecie "poszarpane krawedzie" z gamingu, AA przy tym to pikus), ot caly trick.

A tutaj potwierdzenie moich slow:

O kurde !!

Mam Intel PDC E2160 1,8@2,6GHz

Zotac 9800GT 512MB

4GB RAM GOODRAM

i gram na ultra detalach bez ubersamplingu w 30 FPS !!

Później powrzucam screeny, i być może nakręcę jakiś filmik na jutjuba.

Takich postow na gry-online jest kilka.

@kill

Piracic te gre to grzech :biggrin: I mowi to Jack Sparrow tego fachu :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się już "ukazała", że tak to ujmę. Najlepsze jest to, że nie ma języka polskiego do wyboru :thumbsup:

@Alucard

Ja tylko podaje ciekawostkę, jak to polska gra o polskim wiedźminie, zrobiona przez polaków, na podstawie polskiej książki, nie jest po polsku.

Sama gra w ogóle mnie nie interesuję i nawet dema nie będę ściągał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej bzdury dawno nie czytalem, najwyrazniej pan "debil" (tak go nazwijmy) nie wylaczyl ubersamplingu, ktory pozera calkowicie wydajnosc i jest przeznaczony stricte na high-endowe komputery, nawet na "minimalnych" przy tej opcji wlaczonej [wylacza sie ja recznie, a wlacza po nacisnieciu ULTRA (co zrobil za pierwszym razem)] gra by skakala jak psu jajca.

Na takim kompie ta gra smiga na ultra w full hd bez ubersamplingu pomiedzy 40-60fps z palcem w dupie (nowy bajer, praktycznie usuwa pojecie "poszarpane krawedzie" z gamingu, AA przy tym to pikus), ot caly trick.

A tutaj potwierdzenie moich slow:

O kurde !!

Mam Intel PDC E2160 1,8@2,6GHz

Zotac 9800GT 512MB

4GB RAM GOODRAM

i gram na ultra detalach bez ubersamplingu w 30 FPS !!

Później powrzucam screeny, i być może nakręcę jakiś filmik na jutjuba.

Takich postow na gry-online jest kilka.

@kill

Piracic te gre to grzech :biggrin: I mowi to Jack Sparrow tego fachu :laugh:

Jeżeli to ma być żart, to okrutny, jeżeli nie, to zsikam się z radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym tygodniu kupuje Wieśka 2 ale ta gra ma podobno grafikę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro bede mial wieska. Jesli chcesz sie wstrzymac to bede mogl ci podac, po poludniu, jak dziala na moim lapku. Radeon 5650 1gb, Inter Core i5 2,8 GHz, 4 Ram, 1360x768

Czekam z niecierpliwością SmaleC, mam identyczną konfigurację. Napisz tylko jakie masz zegary w radku, bo w moim Vaio pieprzone Sony nie wiadomo po co dopuściło się underclockingu do 450/790 i to karty, w której fabryczne ustawienia to 650/800. Nawet nie mam czym podkręcić bo ATI Tool nie śmiga pod W7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością SmaleC, mam identyczną konfigurację. Napisz tylko jakie masz zegary w radku, bo w moim Vaio pieprzone Sony nie wiadomo po co dopuściło się underclockingu do 450/790 i to karty, w której fabryczne ustawienia to 650/800. Nawet nie mam czym podkręcić bo ATI Tool nie śmiga pod W7.

Szczerze to nie wiem, nie sprawdzalem. Jutro jak nie zapomne to zobacze, bo na ogol nie uzywam laptopa. Tez mam Vaio wiec mozliwe, ze sprawa bedzie wygladac podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra się już "ukazała", że tak to ujmę. Najlepsze jest to, że nie ma języka polskiego do wyboru :thumbsup:

@Alucard

Ja tylko podaje ciekawostkę, jak to polska gra o polskim wiedźminie, zrobiona przez polaków, na podstawie polskiej książki, nie jest po polsku.

Sama gra w ogóle mnie nie interesuję i nawet dema nie będę ściągał.

Coz, gra oryginalna ma jezyk polski i angielski, wiem to z autopsji bo wlasnie gram :)

Jeżeli to ma być żart, to okrutny, jeżeli nie, to zsikam się z radości.

To nie jest zaden zart, cieplusio pod nogami zycze. Silnik jest doskonale zoptymalizowany, jest skalowalny co oznacza komfortowa gre na prockach od 2 do 6 rdzeni.

Swoja droga dzisiaj o 0.01 miala byc premiera gry, cos niestety nie pyklo i premiera byla dopiero o 12, ludzie wkurw mode: on, a teraz prosze, jaka rekompensata, za to ze sobie smacznie spalem jak inni siedzieli toczac piane z pyska: http://www.cdprojekt.pl/news/5653/Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Kolekcjonerska_-_dodatkowy_upominek

CDP to swiecacy przyklad tego jak developerzy powinni robic gry i zachowywac sie w stosunku do klientow. I nie pisze tego tylko dlatego ze jestem polakiem, o nie nie, nigdy patriota nie bylem zbyt wielkim, takie sa po prostu fakty :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, gra oryginalna ma jezyk polski i angielski, wiem to z autopsji bo wlasnie gram :)

To nie jest zaden zart, cieplusio pod nogami zycze. Silnik jest doskonale zoptymalizowany, jest skalowalny co oznacza komfortowa gre na prockach od 2 do 6 rdzeni.

Swoja droga dzisiaj o 0.01 miala byc premiera gry, cos niestety nie pyklo i premiera byla dopiero o 12, ludzie wkurw mode: on, a teraz prosze, jaka rekompensata, za to ze sobie smacznie spalem jak inni siedzieli toczac piane z pyska: http://www.cdprojekt...atkowy_upominek

CDP to swiecacy przyklad tego jak developerzy powinni robic gry i zachowywac sie w stosunku do klientow. I nie pisze tego tylko dlatego ze jestem polakiem, o nie nie, nigdy patriota nie bylem zbyt wielkim, takie sa po prostu fakty :)

CDP FTW

Spiracę i zobaczę czy mi pójdzie jak tak to kupuje.:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym najchetniej chcial sprawdzic jak i czy dziala na moim kompie i dopiero kupil wersje kolekcjonerska... bo wiecie... z laptopami nigdy nic nie wiadomo :P

Byłoby optymalnie, ale jak to zrobić bez piracenia...

Nie, leb jest czysciutki i wyglada swietnie na polce.

Kupuj gre na lapka, 2 rdzeniowy procesor, 2gb pamieci i mozna smigac na low/medium, zalezy od karty graficznej, jesli masz 4gb pamieci i dobre taktowanie procka to moze byc jeszcze lepiej nawet.

Gra jest skalowalna, silnik jest swietny. Opcji graficznych jest od groma, w zadnej NOWEJ grze (a gralem ostatnio w kazda :pardon:) tylu jeszcze nie widzialem, wiec mozna tweak'owac tez dowoli preferencje.

No to gratuluję. Podobno sporo łepetyn było poobijanych.

Zobaczę. Lapek ma ocenę 5.9/7.9, więc powinno być ok, ale diabli go wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłoby optymalnie, ale jak to zrobić bez piracenia...

Sciagnac bez udostepniania i rozpowszechniania, nie sciagajac dla kozysci(np. dalsza sprzedaz), usunac po 24 godzinach lub zakupic produkt. Prawo w tym zakresie nie jest takie surowe.

PS. zapomnialem dodac, ze chyba tak jest jesli prawo sciagania jest ogolne, albo powyzsze dotyczy tylko filmow i muzyki.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi Crysis 2 na srednich jakos poszedl i calkiem komfortowo sie gralo to mam nadzieje, ze Wiedzmin tez :P dzisiaj o 9 lece do Empiku i kupuje wersje Premium :) i takim sposobem starczy kasy i na Wiedzmina i na L.A. Noire w piatek :) bardzo udany tydzien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, gra oryginalna ma jezyk polski i angielski, wiem to z autopsji bo wlasnie gram :)

Czyli to co jest to wersja przeznaczona tylko na Europę. I teraz to co mnie zdziwiło gdy przeglądałem obcojęzyczne fora. Okazuje się, że jest jakiś procent graczy niezadowolonych, że nie ma języka polskiego w ich wydaniu. Zaskoczyło mnie to, że podobnie jak my lubimy np. grać w rpgi japońskie po japońsku, tak są ludzie, którzy lubią ustawić sobie napisy a grać w języku polskim. To coś nowego. Jest jakaś magia przypisana do opowieści o Wiedźminie i oryginalny język pasuje idealnie do wykreowanych realiów. I to czuć a niektórym tego brakuje. Jest to zresztą zupełnie zrozumiałe.

No wyobraźmy sobie np. film Stalker Andrieja Tarkowskiego z arabskim dubbingiem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co jest to wersja przeznaczona tylko na Europę. I teraz to co mnie zdziwiło gdy przeglądałem obcojęzyczne fora. Okazuje się, że jest jakiś procent graczy niezadowolonych, że nie ma języka polskiego w ich wydaniu. Zaskoczyło mnie to, że podobnie jak my lubimy np. grać w rpgi japońskie po japońsku, tak są ludzie, którzy lubią ustawić sobie napisy a grać w języku polskim. To coś nowego. Jest jakaś magia przypisana do opowieści o Wiedźminie i oryginalny język pasuje idealnie do wykreowanych realiów. I to czuć a niektórym tego brakuje. Jest to zresztą zupełnie zrozumiałe.

No wyobraźmy sobie np. film Stalker Andrieja Tarkowskiego z arabskim dubbingiem :laugh:

albo nie daj Boze z NIEMIECKIM..... :P

koniec offa

na tvgry.pl mozna juz zobaczyc dwa filmiki z gry :) jeden jest o rozwoju postaci, drugi o walce :) oczywiscie bez spojlerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tvgry.pl

Goście mówili tam, że na ultra detalach choćby nie wiem jakiego mieć kompa to i tak wiesiek słabo chodzi. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli to co jest to wersja przeznaczona tylko na Europę. I teraz to co mnie zdziwiło gdy przeglądałem obcojęzyczne fora. Okazuje się, że jest jakiś procent graczy niezadowolonych, że nie ma języka polskiego w ich wydaniu. Zaskoczyło mnie to, że podobnie jak my lubimy np. grać w rpgi japońskie po japońsku, tak są ludzie, którzy lubią ustawić sobie napisy a grać w języku polskim. To coś nowego. Jest jakaś magia przypisana do opowieści o Wiedźminie i oryginalny język pasuje idealnie do wykreowanych realiów. I to czuć a niektórym tego brakuje. Jest to zresztą zupełnie zrozumiałe.

No wyobraźmy sobie np. film Stalker Andrieja Tarkowskiego z arabskim dubbingiem :laugh:

Zgadza sie, dla wielu Wiedzmin nie po polsku to juz nie wiedzmin ;) Naczytalem sie o tym na gametrailers, bylo sporo pytan i radosci jak sie dowiedziano ze bedzie mozna sciagnac pozniej polska sciezke dzwiekowa.

edit: wlasnie w dodatkach do pobrania pojawil sie pakiet z polskim dubbingiem :)

Dobra, wstalem wczesnie zeby ciorac caly dzien bo jutro praca :D. Wracam do tego brutalnego i pieknego swiata, obecnie krocze sciezka dobra i zamiast zabijac bez namyslu staram sie pomagac ... taaa ... frajer ze mnie bo musze teraz trolla z alkohlizmu wyleczyc :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało ile frajdy tracił ktoś kto nie znał polskich realiów w czasach Wiedźmina jedynki, teksty typu "spieprzaj dziadu", " i to ma być k... prawo i sprawiedliwość?" etc.

Wiedźmin był dla mnie tą grą, w której jedynym słusznym wyborem był język ojczysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile i już wku*wił mnie system walki. Ani tu zablokować, wciskam E, on nic nie robi. Nie ogarniam tego jak mam zabijać przeciwników. Robię cios, to mnie wali inny wróg. Macie jakieś porady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pograłem chwile i już wku*wił mnie system walki. Ani tu zablokować, wciskam E, on nic nie robi. Nie ogarniam tego jak mam zabijać przeciwników. Robię cios, to mnie wali inny wróg. Macie jakieś porady ?

Pierwsze walki to katorga, ja tez padalem (najwiecej razy przy pierwszej samotnej potyczce) i nie wiedzialem co i jak. A jak opanowalem system walki to oglosilem go najlepszym tuz obok tego z Demon's Souls. Blokuje sie E, tylko frontalne ataki, blok zabiera 1 pasek wigoru [takie pomaranczowe romby]. Pozniej sie odblokowuje blok ze wszystkich stron, kontry, finishery, takze im dalej w las tym lepiej i lepiej i lepiej. Rob duzo unikow na poczatku, blokuj/paruj tylko tych najciezszych wrogow (wyprowadza ich to z rownowagi wtedy doskok lewym myszki i chlastasz), albo wspomagaj sie AARD'em, AARD + miecz to zabojcza kombinacja, a jak ci sie uda ogluszyc wroga, podejdz wcisnij atak i zobaczysz brutalne animacje kili :). Gra jest cholernie trudna na normalu [nie to co inne crapy dzisiejsze <looking at dragon age2>] takze trzeba sie uczyc. Ja obecnie siedze w wielkim lesie i nie wyobrazam sobie nie uzywania efektywnie pulapek [swietny jest motyw ze mozna je ze soba laczyc i ustawic 1 glowna jako zapalnik wszystkich, cos PIEKNEGO kiedy gonia cie monstra paskudne a ty ich zwabiasz w swoja pulapke i KabooOOoM bitch. Pulapek, petard i mikstur jest tyle ze glowa boli, kazda ma inny efekt, to nie jest sztuczne nabijanie "zajebistosci gry" typu "mamy 1001021014 mikstur (+10 to developer's e-penis), gdzie 100 z nich to ta sama mikstura tylko porcja "tyciusia, tycia, malusia, mala, sredniusia, srednia etc...). Moglbym tak jeszcze pisac godzine, ale czas tyka, a ja mam rozpoczetych tyle questow pobocznych ze nie wiem czy dzis fabule zdaze ruszyc [a to tylko poczatek pierwszego aktu].

Jak chce sie w tej grze uzywac tylko miecza, pomijac alchemie, petardy, pulapki, znaki i mozg, trzeba grac na easy choc czasami i tak moze byc pod gorke.

Best game evar! xD Najsmutniejsze jest to ze tak sobie wyobrazalem za czasow PS2 pojecie "next-gen", jak na razie tylko wiedzmin sprostuje wymaganiom jakie postawilem obecnej generacji. Kto nie kupi tej gry ten goopi chedozony chooj, koniec kropka.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze walki to katorga, ja tez padalem (najwiecej razy przy pierwszej samotnej potyczce) i nie wiedzialem co i jak. A jak opanowalem system walki to oglosilem go najlepszym tuz obok tego z Demon's Souls. Blokuje sie E, tylko frontalne ataki, blok zabiera 1 pasek wigoru [takie pomaranczowe romby]. Pozniej sie odblokowuje blok ze wszystkich stron, kontry, finishery, takze im dalej w las tym lepiej i lepiej i lepiej. Rob duzo unikow na poczatku, blokuj/paruj tylko tych najciezszych wrogow (wyprowadza ich to z rownowagi wtedy doskok lewym myszki i chlastasz), albo wspomagaj sie AARD'em, AARD + miecz to zabojcza kombinacja, a jak ci sie uda ogluszyc wroga, podejdz wcisnij atak i zobaczysz brutalne animacje kili :). Gra jest cholernie trudna na normalu [nie to co inne crapy dzisiejsze <looking at dragon age2>] takze trzeba sie uczyc. Ja obecnie siedze w wielkim lesie i nie wyobrazam sobie nie uzywania efektywnie pulapek [swietny jest motyw ze mozna je ze soba laczyc i ustawic 1 glowna jako zapalnik wszystkich, cos PIEKNEGO kiedy gonia cie monstra paskudne a ty ich zwabiasz w swoja pulapke i KabooOOoM bitch. Pulapek, petard i mikstur jest tyle ze glowa boli, kazda ma inny efekt, to nie jest sztuczne nabijanie "zajebistosci gry" typu "mamy 1001021014 mikstur (+10 to developer's e-penis), gdzie 100 z nich to ta sama mikstura tylko porcja "tyciusia, tycia, malusia, mala, sredniusia, srednia etc...). Moglbym tak jeszcze pisac godzine, ale czas tyka, a ja mam rozpoczetych tyle questow pobocznych ze nie wiem czy dzis fabule zdaze ruszyc [a to tylko poczatek pierwszego aktu].

Jak chce sie w tej grze uzywac tylko miecza, pomijac alchemie, petardy, pulapki, znaki i mozg, trzeba grac na easy choc czasami i tak moze byc pod gorke.

Best game evar! xD Najsmutniejsze jest to ze tak sobie wyobrazalem za czasow PS2 pojecie "next-gen", jak na razie tylko wiedzmin sprostuje wymaganiom jakie postawilem obecnej generacji. Kto nie kupi tej gry ten chooj, koniec kropka.

Dzięki, na razie będę coś próbował ugrać na normalu, jak nie wyjdzie to przerzucę się na easy. W sumie nigdy nie byłem dobry w RPGach,ale pierwszego wieśka nawet opanowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mozna zobaczyc hate na polska produkcje ;]

hater.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uruchomiłem grę na moim laptopie. ATI Mobility Radeon 5650 HD 450/790 Mhz z I5 430M. Fraps pokazuje mi 18-19 FPS, przy ustawieniach na medium. Ja żadnych przycięć nie odnotowałem więc chyba program zgłupiał, gra chodzi płynnie i nawet raz nie chrupnęła. Jakby to było kilkanaście klatek na sekundę to nie dałbym rady grać. Na oko 25-30 na luzie.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem grę na moim laptopie. ATI Mobility Radeon 5650 HD 450/790 Mhz z I5 430M. Fraps pokazuje mi 18-19 FPS, przy ustawieniach na medium. Ja żadnych przycięć nie odnotowałem więc chyba program zgłupiał, gra chodzi płynnie i nawet raz nie chrupnęła. Jakby to było kilkanaście klatek na sekundę to nie dałbym rady grać. Na oko 25-30 na luzie.

Ja dopiero otrzymalem paczke(kurier sie nie spieszyl). Potem jeszcze sprawdze jak moj (taki sam z reszta) lapek sobe poradzi.

A tak dla zainteresowanych polecam program Game Booster, ktory wylacza wszystko co nie potrzebne na czas grania, przydatne zwlaszcza na lapkach, gdzie mamy multum zbednych programow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×