Skocz do zawartości
ONE

Wiedźmin 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Właśnie zakończyłem Wieśka i pozostał duży niedosyt :) Myślałem, źe będzie dłuższy. Po walce z

Keiranem

spodziewałem się, że wszyscy główni przeciwnicy w akcie będą tacy problematyczni, ale nie byli. A walka z

Letho

była "like walk in the park".Jak przyjdzie nowa grafika, to popróbuje innych decyzji i przy okazję spłodzę nowe savy z pierwszego wieśka i zobaczę co wprowadzi do gry import save'ów (bo niestety stare poszły się paść przy formacie xD)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo irytują Quick time eventy.

nie wiem, czy to wina mojego lekko chrupiącego sprzętu, czy wina gry, ale często nie łapie naciśnięcia za pierwszym razem, co sprawia, że oglądam ten sam filmik 200 razy.

też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo irytują Quick time eventy.

nie wiem, czy to wina mojego lekko chrupiącego sprzętu, czy wina gry, ale często nie łapie naciśnięcia za pierwszym razem, co sprawia, że oglądam ten sam filmik 200 razy.

też tak macie?

U mnie wszystko w porzadku. Zarowna podczas walk na piesci jak i podczas walk z bossami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo irytują Quick time eventy.

nie wiem, czy to wina mojego lekko chrupiącego sprzętu, czy wina gry, ale często nie łapie naciśnięcia za pierwszym razem, co sprawia, że oglądam ten sam filmik 200 razy.

też tak macie?

u mnie rowniez wszystko jest ok :) ale gram na padzie, wiec moze sprobuj podlaczyc pada od PS3 i zobacz czy tez tak bedziesz mial :) jezeli tak... to gra Ci po prostu zwiesza sie ostro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja na razie odpuściłem. Mój laptop średnio radzi sobie nawet na minimalnych ustawieniach, a nie chcę odbierać sobie nawet części przyjemności z gry przez zwolnienia i chrupanie. Da się grać, ale stwierdziłem, że szarpnę się za kilka miesięcy na upgrade sprzętu i wtedy jeszcze raz usiądę. Na razie niech odpoczywa na półce. Byłoby rewelacyjnie gdyby na początku następnego roku W2 wyszedł na konsolę Sony, ale nie sądzę żeby to było możliwe w tak krótkim czasie...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie bardzo irytują Quick time eventy.

nie wiem, czy to wina mojego lekko chrupiącego sprzętu, czy wina gry, ale często nie łapie naciśnięcia za pierwszym razem, co sprawia, że oglądam ten sam filmik 200 razy.

też tak macie?

Ja tylko raz zawalilem QTE, a tak to nie mialem zadnych problemow.

PS. QTE w opcjach mozna wylaczyc :rolleyes:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wedźmina 2 skończyłam wczoraj i... przyznam, że spodziewałam się od tej gry czegoś więcej. Od samego początku czekałam na to "coś" i z biegiem gry byłam coraz bardziej rozczarowana, bo tego "czegoś" ciągle nie było. Gra się skończyła, a moja pierwsza myśl to "fail"... Jedynka miała wspaniały klimat, ta muzyka, ciekawe lokacje i różnorodne misje. W 2 wszystko kręciło się wokół jednego, lokacje nudne,

jak nie jakiś ciemny las to obóz i pełno skał, a później ruiny jakiegoś miasteczka...

Dużym minusem jest też możliwość picia eliksirów tylko podczas medytacji, w którą nie da się wejść podczas walki. Dużo można by wyliczać takich nieprzemyślanych działań w tworzeniu gry.

Pierwszą część przeszłam kilka razy, 2 nie mam już ochoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużym minusem jest też możliwość picia eliksirów tylko podczas medytacji

Jak na ironie to jest dla mnie ogromnym plusem, trzeba do walki podejsc taktycznie a nie lykac potiony jak pastylki na kaszel podczas walki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironie to jest dla mnie ogromnym plusem, trzeba do walki podejsc taktycznie a nie lykac potiony jak pastylki na kaszel podczas walki.

W takim razie po co dodawali gałąź rozbudowy alchemii? Eliksiry przydają się przede wszystkim do walki, więc według mnie to wszystko jest naprawdę nieprzemyślane. W takiej sytuacji wyszło na to, że eliksirów nie używałam prawie wcale, a już na pewno nie do walki, a to z tego względu, że się po prostu nie dało...

I to nie chodzi o żadne łykanie potionów jak pastylek... To jest wiedźmin a nie jakiś rycerz, który ma używać tylko szermierki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W takim razie po co dodawali gałąź rozbudowy alchemii? Eliksiry przydają się przede wszystkim do walki

No wlasnie, sa przede wszystkim do walki, trwaja 10 minut, uzywa sie ich przed walka, efekt maja ciagly, nie rozumiem, co tu jest nieprzemyslanego. Drzewko alchemii wzmacnia tudziez przedluza ich efekt, lub wzmacnia nasze pulapki i petardy.

Cos mi sie zdaje ze nawet na to drzewko nie zerknelas, a cala gre przerznelas na easy bez uzywania owych eliksirow. Swoja droga w wiedzminie 1 bylo praktycznie tak samo, z ta roznica ze mozna bylo z predkoscia swiatla podczas walki wypic eliksiry a efekt byl krotszy, teraz eliksiry pije sie normalnie, nie w tempie "mam glebokie gardlo i litr peka w sekunde" i trwaja dluzej <makes perfect sense>.

W takiej sytuacji wyszło na to, że eliksirów nie używałam prawie wcale, a już na pewno nie do walki, a to z tego względu, że się po prostu nie dało...

Czyli mam rozumiec ze kiedy bylo wiadomo (a bylo prawie przed kazda ciezsza walka) iz idziemy na bitke, nie pojelas ze moze najwyzszy czas byloby sie czegos napic skoro zaraz bedziemy walczyc ? Podobnie z wyjsciem w teren, wiadomo ze na polach czy w lesie sa potwory, wiec tak na logike przed wybraniem sie w ten teren warto by sie wzmocnic eliksirami. Wiedzmin nigdy nie lecial na zywiol, chyba ze ktos go wzial z zaskoczenia,ich mysla przewodnia jest PREWENCJA, dlatego przed kazdym zadaniem probuja sie jak najwiecej dowiedziec o potworze czy klatwie z ktora przyjdzie im sie zmierzyc. Ba, nawet na filmiku openingowym jedynki wiedzmin jeszcze przed walka zazyl eliksir.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, sa przede wszystkim do walki, trwaja 10 minut, uzywa sie ich przed walka, efekt maja ciagly, nie rozumiem, co tu jest nieprzemyslanego.

Co tu jest nieprzemyślanego? Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie...

Nikt nie jest jasnowidzem żeby wiedzieć kiedy dokładnie będzie walka z takim bossem np. A jak walka się już zacznie to nic się nie da zrobić. Jedynym rozwiązaniem jest wczytanie zapisu gry kiedy dopiero szło się do bossa i wtedy wypicie eliksiru. Chociaż i to nie jest niezawodne,

bo akurat przy drugim bossie save jest przed zabiciem 7 żołnierzy i tego małego "potworka" przed bossem. Więc jedna sprawa to to, że kiedy boss nas pokona to trzeba od nowa przejść ten kawałek, a druga to to, że i tak wtedy nie da się wypić eliksiru, bo nawet nie można wejść w medytację przez to, że jest się wcielonym w ducha.

Świetnie, prawda? :D

I tu już nie chodzi o rozbudowę alchemii (tak, zerknęłam na to drzewko), bo nawet taka zwykła "jaskółka" dużo daje.

To tyle ode mnie. I na pewno nie dam się przekonać, że to co wymyślili, a raczej to, czego nie dopracowali jest super przydatne i przemyślane... Gra nie spełniła wszystkich oczekiwań graczy, wystarczy poczytać co się dzieje teraz na forach, jak gra jest oceniana. Dla mnie jedynka była mistrzostwem świata, ale przy tej części trzeba niestety przyznać małą porażkę i nie bronić jej za wszelką cenę, bo to jest z lekka śmieszne... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nikt nie jest jasnowidzem żeby wiedzieć kiedy dokładnie będzie walka z takim bossem np. A jak walka się już zacznie to nic się nie da zrobić. Jedynym rozwiązaniem jest wczytanie zapisu gry kiedy dopiero szło się do bossa i wtedy wypicie eliksiru. Chociaż i to nie jest niezawodne,

Prosze cie ... mam rozumiec ze kiedy jest napisane w dzienniku jak byk: IDZ ZABIC KEJRANA, nie jestes pewna kiedy dokladnie bedzie ta walka ? :laugh: (przyklad jeden z wielu)

Albo kiedy medalion dostaje zajoba przed mini-bossami, tak samo nie jestes w stanie okreslic ze za jakies 30 sekund idac w te strone czeka cie powazna potyczka ? Seriously !?

bo akurat przy drugim bossie save jest przed zabiciem 7 żołnierzy i tego małego "potworka" przed bossem. Więc jedna sprawa to to, że kiedy boss nas pokona to trzeba od nowa przejść ten kawałek, a druga to to, że i tak wtedy nie da się wypić eliksiru, bo nawet nie można wejść w medytację przez to, że jest się wcielonym w ducha.

Świetnie, prawda? :D

Dlatego napisalem prawie zawsze, to jest jedyny wyjatek w grze.

Gra nie spełniła wszystkich oczekiwań graczy, wystarczy poczytać co się dzieje teraz na forach, jak gra jest oceniana.

Tiaaa, idealny przyklad:

http://www.metacritic.com/game/pc/the-witcher-2-assassins-of-kings

556 pozytywnych recenzji od graczy, 41 negatywnych, z czego polowa dala ocene 0 wychwalajac dragon age'a 2 :laugh:

Na neogafie czy gametrailers [na obu sie wypowiadam] 90% ludzi sie rozplywa nad gra, reszta albo spodziewala sie mesjasza nowej generacji, albo po prostu im nie chodzila jak sobie wymarzyli [ultra na kompie za 500$] przez co flejmowac zaczeli (no chyba ze chodzi ci o fora polskie, gdzie dla polaczkow news "wszystkie DLC do wiedzmina 2 beda darmowe" i tak jest "chu*owy jak cala gra" :laugh:). Subiektywnie, Wiedzmina 2 stawiam na rowni z MGS'em 4, 2 moje ulubione gry tej generacji wybijajace sie daleeeeko poza reszte, choc demon's souls depcze im po pietach, bo jakby nie patrzec to tez swietna gra.

ale przy tej części trzeba niestety przyznać małą porażkę i nie bronić jej za wszelką cenę, bo to jest z lekka śmieszne... :)

Dream: ON baby ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dalej nie rozumiesz co mam na myśli, ale dobra B)

Poza tym, ja tylko wyraziłam swoje zdanie, bo coś mi tak świta, że chyba mam prawo? ;) A Ty wyrażając swoje, za bardzo je narzucasz innym, zaraz będziemy się tu bić ;)

Napisałam co mi się nie podoba i tyle :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzę, że dalej nie rozumiesz co mam na myśli, ale dobra B)

Fakt, nie rozumiem, bo to jest bez sensu (zeby nie bylo, ze narzucam swoje zdanie, dodam "wedlug mnie" xD). Szczerze to jestes chyba pierwsza niezadowolona osoba ktorej picie eliksirow podczas medytacji nie pasuje, jaka JA widze na jakimkolwiek forum.

Poza tym, ja tylko wyraziłam swoje zdanie

Nie klam, damie nie przystoi :sweat: :

Gra nie spełniła wszystkich oczekiwań graczy

"Wszystkich oczekiwan graczy" - moje spelnila wszystkie, z nawiazka, dodam, ze uwazam sie graczem.

A bic sie mozemy, pod warunkiem ze na gole klaty :rolleyes: ... ok ok, just kiddin'.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, rozumiem, że hormony buzują, ale nie musisz wrzucać przymilających się i ociekających podtekstami zdań w co drugą linijkę.

Wystarczy, spotkałeś dziewczynę, wyjdź na dwór, pomyśl o jej istnieniu albo zapisz sobie w bestariuszu.

Nie chciałem obrazić.

Picie eliksirów jest rzeczą pomocniczą, o której trzeba myśleć podczas gry. Grając na easy, możemy całą (bądź patrząc na mojego brata, większość) gry przebiec na******c mieczem na przemian mocnymi i szybkimi atakami, i czasem dla zabawy rzucić znak. Ja grę przejdę 2 razy, bo czuję, że prawdziwie intensywna gra zacznie się na trudnym bądź jeszcze wyższym. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolego, rozumiem, że hormony buzują, ale nie musisz wrzucać przymilających się i ociekających podtekstami zdań w co drugą linijkę.

Wystarczy, spotkałeś dziewczynę, wyjdź na dwór, pomyśl o jej istnieniu albo zapisz sobie w bestariuszu.

Nie chciałem obrazić.

Kolegow mam juz wystarczajaca ilosc, i o ile dobrze pamietam, ty sie do nich nie zaliczasz, to po primo.

Secundo, tekstami a la "bialy rycerz na lsniacym koniu" raczej dziewczyny nie znajdziesz w internecie, wiec daruj sobie marne proby imponowania komus.

Tertio, przykro sie czyta takie wypociny.

Quatro, Kami ma swoj rozum i jestem pewien ze wie iz zartuje (gdybym pisal z nia pierwszy raz nie porwalbym sie na takie slowne ekscesy) , wiec nie musisz chwalic sie tym ze dostrzegles jakze oczywisty, wrecz emanujacy podtekst w moim poscie ktory i tak byl zartem pisany.

Teskt o dziewczynie i wpisaniu jej do bestiariusza pomine, bo rozbija sie o wyzyny idiotyzmu.

Oczywiscie, "nie chcialem obrazic" (<- nie wierzysz prawda ? Coz, ja tez naiwny nie jestem :} ) ...

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://c.wrzuta.pl/wi2367/424517b00018aae248adc6e2/0/joker%20gif%201

świetny offtop bracie.

Jeśli chcesz być ''śmieszny'', nie wal tekstów jak dziecko z podstawówki.

po drugie, masz swój język, w którym powinieneś liczyć. jeśli już chcesz się chwalić swoimi talentami lingwistycznymi, pisz w całości w innnym języku.

Po trzecie, mógłbyś wnieść czasem coś do tematu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ Wy macie problemy, dajcie spokój...

Ja już się nie będę odnosić do tego co napisał AlucardMZ, bo swoje już powiedziałam i zdania nie zmienię :)

Pragnę jedynie zaznaczyć, że wymieniłam to co mi osobiście nie pasowało w tej grze, bo ogólnie gra jest spoko, nie można zaprzeczyć. Jednak nigdy nie jest tak, żeby było idealnie i dla mnie właśnie jest kilka mankamentów. Nie da się dogodzić każdemu. Komuś może nie pasować jeszcze co innego, a to co ja wymieniłam może mu akurat w niczym nie przeszkadzać... Więc raczej niepotrzebne są tu jakieś wywody na temat każdej linijki ;)

Tak więc uznajmy, że każdy będzie sobie pisał swoje zdanie, a AlucardMZ nie będzie robił z tej osoby idioty, bo ma zdanie odmienne niż on :beee: Alu wrzuć na luz :biggrin:

Edytowane przez Kami
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://c.wrzuta.pl/wi2367/424517b00018aae248adc6e2/0/joker%20gif%201

świetny offtop bracie.

Jeśli chcesz być ''śmieszny'', nie wal tekstów jak dziecko z podstawówki.

po drugie, masz swój język, w którym powinieneś liczyć. jeśli już chcesz się chwalić swoimi talentami lingwistycznymi, pisz w całości w innnym języku.

Po trzecie, mógłbyś wnieść czasem coś do tematu.

Wiesz, ze kiedy szczur czuje sie osaczony z kazdej strony, rzuca sie w samobojczym, bezsensownym ataku na napastnika ? Tak mozna porownac te sytuacje, gdzie z 1 tematu nagle uciekasz sie do taniej zagrywki zmiany tematu na to ze nie pisze polskich znakow (czego powodem moze byc kilka rzeczy, np klawiatura stworzona w kraju w ktorym nie wiadomo nawet o istnieniu polski, lub, w tym przypadku, moje lenistwo).

Poza tym co jak co, ale do tematu wiedzmina wnioslem swoje, i nie powiem kto offtop zapoczatkowal swoja prowokacja.

bracie

Fuck no. :shok:

Ależ Wy macie problemy, dajcie spokój...

Ja już się nie będę odnosić do tego co napisał AlucardMZ, bo swoje już powiedziałam i zdania nie zmienię :)

Oj wierze ... Zdziwilbym sie gdybys zmienila.

Nie da się dogodzić każdemu.

I to by bylo chyba tyle w temacie :thumbsup:

Tak więc uznajmy, że każdy będzie sobie pisał swoje zdanie, a AlucardMZ nie będzie robił z tej osoby idioty, bo ma zdanie odmienne niż on :beee: Alu wrzuć na luz :biggrin:

Alu - always making new friends ;). Pewne rzeczy sie nie zmieniaja Kami :pardon:

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, szanuję walkę o swój honor, ale rób to w życiu prawdziwym.

I nie, szczur kiedy czuje się osaczony, chce uciec za wszelką cenę. dlatego mniej rozgarnięci uważają to za atak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolego, szanuję walkę o swój honor, ale rób to w życiu prawdziwym.

Walke o honor ? Nie podchodzisz do tego aby nazbyt emocjonalnie/osobiscie :scare: ? Niech zgadne, wpisales mnie juz do swojego "bestiariusza" (mam nadzieje ze sie nie obrazisz jesli zapozycze to haselko) jako wielkiego zielonego stwora ktorego musisz pokonac aby odzyskac swoj stracony honor :biggrin: ?

I nie, szczur kiedy czuje się osaczony, chce uciec za wszelką cenę. dlatego mniej rozgarnięci uważają to za atak.

Czyli mam rozumiec ze kiedy szczur rzuca sie na kota probujac lub gryzac go, chce uciec, i nie zalicza sie tego do ataku tak ? Ooooook, that makes perfect, wroc ... absolutely no fucking sense. :sweat:

Kolego

Kolego, bracie, teraz znow kolego ... Sory, nie zastapie ci ich, wiec skoncz :happy:.

Jest konkurs na stronie wiedzmina:

Już w najbliższą niedzielę, 29 maja, koncert zespołu Riverside w warszawskiej Stodole. Zestaw fana (singiel + dwuosobowa wejściówka na koncert) przygotowaliśmy dla osoby, która pomoże nam zorganizować tzw. "Akcję Wiedźmin". Jeśli macie pomysł jak fani Wiedźmina powinni zaznaczyć swoją obecność na koncercie podczas wykonywania przez zespół kawałka "Forgotten Land"(dla przypomnienia - utwór oficjalnie promujący Wiedźmina 2), piszcie tutaj (w komentarzach)!

Najbardziej kreatywny (ale jednocześnie praktyczny) pomysł nie tylko otrzyma nagrodę, ale też najprawdopodobniej zostanie wdrożony w życie już w niedzielę!

Polecam cos naskrobac jesli macie pomysl. - http://pl.thewitcher.com/community/entry/28/

Do tego juz dzisiaj ma sie pojawic pierwszy patch do wiedzmina poprawiajacy kilka rzeczy [pelnego logu zmian nie ma nigdzie chyba wiec nie bede wklejal domyslow]

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zainstalowalem nowe sterowniki do karty graficznej (geforce 9600gt) i mialem nadzieje, ze to pomoze w dzialaniu gry, ale.... niestety W2 chodzi teraz 2 razy wolniej :( 3D Vision odinstalowalem, ale dalej lipa :/ da sie grac, ale na low potrafi czasami chrupnac :/

a co do waszej dyskusji :P

tworcy chcieli pokazac jak to wszystko dokladnie wyglada w swiecie stworzonym przez Sapkowskiego :) i pomimo tego, ze czasami podczas walki fajnie by bylo cos wypic (zwlaszcza na wyzszych poziomach trudnosci), ale bardzo szanuje taka decyzje CDP Red i pasuje ona idealnie do Wiedzmina :) w ksiazce Geralt tez przed kazda walka przygotywal sie wczesniej i wypijal potrzebne mu potki :) jezeli cos pasuje do klimatu i tak zostalo przedstawione to czemu to na sile zmieniac? zwlaszcza, ze juz pierwsza czesc pokazala, ze to sie sprawdza :) to tak jakby nagle zrobili elfy z normalnymi uszami i nogami 2 metrowymi... bo przeciez musza byc bardziej zwinne i skoczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde zainstalowalem nowe sterowniki do karty graficznej (geforce 9600gt) i mialem nadzieje, ze to pomoze w dzialaniu gry, ale.... niestety W2 chodzi teraz 2 razy wolniej :( 3D Vision odinstalowalem, ale dalej lipa :/ da sie grac, ale na low potrafi czasami chrupnac :/

Jestes pewien ze te sciagnales: http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-32bit-275.27-beta-driver-pl.html ? Zwroc uwage na napis BETA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka: 1. da sie pada podpiac? 2. gra pohula jakos sensownie na GeForce 9800GT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×