Skocz do zawartości
bzykacz

Dlc - Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,gram od wczoraj w wietnam i nadal nie liczy mi statystyk,wie ktos czy cos trzeba zrobic?bo widzialem w moim zespole dwoch kolesi z ranga powyzej 20,a reszta ze mna miala 0. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki juz oczytalem ten temat.Ale czlowieku nie kazdy siedzi 24h zeby wszytko czytac-brak Ci luzu-jak sie czyta takie forum to wiekszosc tylko wzdycha, poniza i krytykuje innych to wy sie ogarnijcie WSZYSTKO WIEDZACY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wszystko wypisane i jeszcze malo? nikt niczego nowego nie napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy kupujac vietnam na PL koncie bedzie dzialac na koncie UK na tej samej konsoli?? Bo nie moge wplacic kasy na UK <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe porównanie Black Ops i BF2BC Vietnam

Troche jednostronne porownanie. Wyszło na to ze BF to rozwałka na maxa a COD to jakaś rozgrywka taktyczno/strategiczna a jest przeciez odwrotnie. Ale usmiac sie można.

Swoją drogą zauwazyliscie ze Wietnamczyki po zabiciu latają wyżej i dalej ? Czasami nawet po kilkanaście metrów i nie mówie o wysadzaniu ale po zastrzeleniu takiego co biegnie.

Po zagraniu kilkunastu partyjek dalej nie widze czego tam szukali ci amerykanie. Bieda z nędzą ...

Teraz działają w Afganistanie. Pewnie za kilka lat tez tam "bedziemy" my gracze. Może w BF 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu kilkunastu partyjek dalej nie widze czego tam szukali ci amerykanie. Bieda z nędzą ...

Teraz działają w Afganistanie. Pewnie za kilka lat tez tam "bedziemy" my gracze. Może w BF 4 ?

Jakbyś nie wiedział, już jesteśmy. Gdzie? Odpowiedz sobie sam.

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rece opadaja, nawet osobny temat nie chroni przed takimi pytaniami :verymad:

Tu masz wszystko wyjasnione

http://www.ps3site.pl/forum/topic/50156-wyzerowala-ci-sie-ranga-zniknely-bronie-czytaj-to/

ogarnijcie sie ludzie troche z tymi pytaniami

forum jest po to zeby pytac, a inni odpowiadali, nikt nie siedzi tu 24godz/dobe. Padlo pytanie to ladnie odpowiadaj, nie zachowuj sie jak.... rece mi opadaja jak widze jak inny na zadane pytanie pisza " a od czego jest google"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padlo pytanie to ladnie odpowiadaj...

Spadłem z wersalki ze śmiechu. Masz "złote usta" 2010 w kieszeni!

Ja rozumiem, że Wigilia i zwierzęta ludzkim głosem, ale z umiarem, z umiarem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadłem z wersalki ze śmiechu. Masz "złote usta" 2010 w kieszeni!

Ja rozumiem, że Wigilia i zwierzęta ludzkim głosem, ale z umiarem, z umiarem...

Malo brakowalo a bym sie herbata zadlawil :biggrin: poza tym ja ladnie odpowiedzialem, nawet link do odpowiedniego tematu podalem. Skoro ktos potrafi napisac post zeby zapytac o cos co juz jest opisane w najprostszy mozliwy sposob to wszystko opada, nie tylko rece.

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4min 52 zestrzelenie Hueya z działa czołgu :) niezłe

poza tym fajne multikille także na podstawowej wersji. Nigdy nie udało mi się tak ładnie zdejmować heli bez tracera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej NFL napisalem grzecznie,ze nie siedze 24h i nie czytam wszystkiego, bo nie mam czasu-po prostu vietnam byl przed tematem o znikajacych rangach ,wiec nie cwaniakuj bo na pewno sam nie raz zrobisz wtope na forum,a rece jak ci opadaja to je podnies i przywiaz do stolu-nie nawidze jak ktos sie wywyzsza.Poza tym napisalem wtedy drugi post "sorki juz oczytalem ten temat".....,koniec i kropka i nie wracajmy do bzdur ludzie,bo forum jest po to,zeby sobie nawzajem pomagac a nie nasmiewac sie .Pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 11mln akcji zesplowowych juz. Calkiem ladnie idzie. Jak tak dalej pojdzie to juz za miesiac nowa mapka do ogrania.

Vatage Point z C do B to snajperski raj:) nawet taka sierota snajperska jak ja dala rade tam 15x snajpa i kilka mortarem wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim zdaniem gra prezentuje się całkiem dobrze. Świetny klimat, muzyka genialna ,ale... no właśnie nie wiem czy to kwestia tego ,że wszyscy mają jeszcze ból dupy bo jest świeżo po premierze i są sami rambo czy mi się wydaje ,że poprzez mniejsze mapy i większe obrażenia broni gra upodobniła się nieco do CoD? Jak na razie gra mi się gorzej niż w 'klasyczne' BC2 ,ale może to tylko kwestia przyzwyczajenia i 'ogrania'. Mam nadzieję.

pozdrawiam

Edytowane przez nowen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grasz na losowym to moze tak być. Choć więcej jest amatorów grilla:) pieczony wietnamczyk. Dlatego po raz kolejny namawiam żeby zaprosić chłopaków do znajomych i pograc z nimi a zabawa jest przednia :) w razie w mój psn donbilson gdzie zamiast L jest duże i :) dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4min 52 zestrzelenie Hueya z działa czołgu :) niezłe

poza tym fajne multikille także na podstawowej wersji. Nigdy nie udało mi się tak ładnie zdejmować heli bez tracera :(

Już 4 strącenia mam za pomocą czołgu i to nie na helipadzie :turned:. Multi fajnie siadają jak jest dobry serwer i ludzie bronią m-comów. Jak koledzy wyżej zachęcam do grania z polakami. Inna gra :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszym ograniu jestem zawiedziony jakoscia map ktore sa wzorowane na tych z MOHA.Dice powinno miec dwa rozne podejscia i do MOHA(ktory okazal sie total klapa) i do BC2 a tak dostalismy na przyklad mape(ta z swiatynia) gdzie grajac po stronie Wietnamcow nie ma szans zeby sie przebic z C do A.Jedyna typowa mapa trzymajaca klimat BC2 jest mapa z smiglowcami i tankami(nie moge zapamietac tych nazw).A tak ? Reszta map posiada z jedna gora dwie sciezki dotarcia do danego punktu, ktore sa obstawione, nie do przejscia, wlasnie na to wiekszosc osob narzekalo rowniez w MOHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba sie przebijac z C do A zeby wygrac mape. Mozna spokojonie kosic pod B i mapa idzie wygrac. Za to stracic C bedac po stronie wietnamczykow to jest masakra bo nijak nie da sie przejsc juz do C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście Panowie napisać że chodzi o tryb gry conqest :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jednym trybie sa oznaczenia az do C wiec uznalem to za zbedne ale ok. Nie dam rady wyciagnac zlota w kazdej broni, nie ma szans. Niektore sa dla mnie niegrywalne jak np miotacz ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dopiero zacząłem swą przygodę z BC2 i mam pytanie, a mianowicie: czy opłaca się kupować teraz VIP code na PSS czy lepiej kupić sam Vietnam? A może to i to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×