Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

czy to mozliwe zeby po wywaleniu mnie z gry, bez zadnego komunikatu, wszystko coflo sie do wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

chore to, ale jak pograsz na jednym serwerze dluzej, i on sie wysypie, to nic nie zapisuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ hivonzooo

:rolleyes: wracając do stacjonarek to strona na która się powołujesz jest niestety niekompletna. Tak jak pisalem na poczatku chodzi mi o staty z samej gry, a nie staty ze stron www ( z reguły są one niekompletne). W grze masz 8 stacjonarek, a na tej podanej przez ciebie stronie jest 5 plus jedna z singla. Brak oprócz wspomnianej QLZ-87 AUTO GL np. XM-306 AUTO GL z której akurat mam zabicia i znajduje się ona na rush atacama desert, brakuje też chyba VADS i ZU 23. Część z tych stacjonarek doszła po pewnym czasie wraz z patch-ami. Tak więc z pewnością się nie pomyliłem i QLZ-87 to inna broń niż XM 312 .50 tylko że tej pierwszej chyba jeszcze nigdzie nie ma. pozdro :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie hivo ty powinieneś mieć więcej tych pinsów niż ja, gdyż grasz Recon'em (dla tych wybrednych snajperem). Wiesz dobrze że jak gram medykiem to biegam non stop i nie ma się chowania. :P

Tak, a myślisz że ja kampię? Chyba wiesz jak gram, więc uwierz mi że w ten sposób trudno ubić takiego medyka, który jak tylko mnie zobaczy zaczyna siać na lewo i prawo, do momentu w którym mnie zabije albo też ammo mu się skończy. A ja mam tylko 1 strzał... więc jeśli nie jest celny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze przyznać hivonzooo że jak na snajpera to robisz niezłą rozrube i nie kampisz wiem bo pare razy z tobą grałem.Albo jak się wkórzyłeś że rozwalają za szybko m-comy twoje zdenerwowanie było bezcenne :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , powiedzcie, ile osób gra teraz średnio w tą grę ? :>

Zaczynam się nią interesować i jeśli będzie w atrakcyjnej cenie, to był bym zainteresowany kupnem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane z 22:23:

Global PS3 Statics:

players at bfbcs: 1 631 428

players online: 26 462

servers: 3105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od góry:

Wszyscy zarejestrowani gracze ( albo Ci co mają włączone BC, ale nie grają. Sam nie wiem...)

Wszyscy gracze grający w danym momencie

No i serwery

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie, http://bfbcs.com/stats_ps3/ <--tu masz po lewej.

A co do kupna gry. to nawet nie czekaj - na dodatek, już wsunie niedługo DLC Vietnam, myślę ze będzie niezła kosa.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że grając w trybie Concquest wyświetlisz tabelę score, to własny stopień wyświetla jako 1? tak dziś miałem na wszystkich mapach. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że grając w trybie Concquest wyświetlisz tabelę score, to własny stopień wyświetla jako 1? tak dziś miałem na wszystkich mapach. ???

Tylko jak jesteś martwy - bug jest od dawna i wątpię żeby DICE się nim zajęło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie Demolition Man - get 20 demolish kills jak najszybciej i latwiej mozna to zrobic jesli chce ktos sie ustawic zapraszam jesli ktos chce razem posmigac to zapraszajc

Edytowane przez DellaPorta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędny komunikat o przegranej Twojej drużyny pojawia się dosyć często, ot taki drobny bug. Jeśli myli Cię to, to popatrz czy masz odznaki 'Rush/Conquest Winner', albo poznaj po animacjach i muzyczce.

I nie licz na to, że ktoś Cię zaprosi - zrób to sam.

A ustawki na trofea odbywają się w temacie BC2 Trofea, tam znajdziesz ludzi i będziesz mógł się zapisać :)

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , powiedzcie, ile osób gra teraz średnio w tą grę ? :>

Zaczynam się nią interesować i jeśli będzie w atrakcyjnej cenie, to był bym zainteresowany kupnem :>

Jakoś na początku września ma sie pojawić w sklepach Bad Company 2 Ultimate edition która bedzie zawierała oprócz wszystkich dodatków dlc + te z limited edition+onslaught mode a do tego jeszcze Battlefielda 1943.Także jak nie masz jeszcze Bfa to możesz to obczaszkować bo jak cena będzie nieodstraszająca to myślę że warto bedzie zakupić tą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , powiedzcie, ile osób gra teraz średnio w tą grę ? :>

Zaczynam się nią interesować i jeśli będzie w atrakcyjnej cenie, to był bym zainteresowany kupnem :>

Kupuj i się nie zastanawiaj :D Tylko koniecznie weź nówkę, bo bez kodu VIP to lipnie troszkę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj i się nie zastanawiaj :D Tylko koniecznie weź nówkę, bo bez kodu VIP to lipnie troszkę :whistling:

No naturalnie, wydawało mi się, ze widziałem chyba w sklepie BC2 za 80zł(?)...

Ewentualnie kiedy ta specjalna edycja ma się pojawić ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta specjalna edycja ma mieć cenę 60$ więc troszkę drogo.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości czy ktoś z szanownych graczy w B:BC2 miał do czynienia z klanem [KNZ].To napewno klan bo nie kojarze państwa z takim skrótem. Wczoraj z kolegami zlisty ps3 gramy sobie ok. 1 w nocy w rush, 4 ziomków PL z headsetami ,5 innych jakiś a tam masakra,jadą po nas jak po łysej kobyle. Bronimy utraconej bazy żeby ich wystrzelać jak się respawnują a tu następne mcomy już zaminowane.Ktoś patrzy na listę a tam 8 przeciwników [KNZ] przed nickami i 1 jakiś [NES]. Plansza poszła w przysłowiowe 3 seki i pozamiatane.Aż się nie chciało z nimi grać ale walczymy.Gdy oni mieli bronić wzieliśmy się do kupy ale ciężko było.Przy last stand to wścieklizny chyba dostali ale dołozyliśmy im. I moje podziękowania dla Levy1912 bo nie dalibyśmy rady bez niego.Zawsze jakiś wymiatacz jest potrzebny. Ja to przy ataku już tylko latałem za swoimi i podnosiłem kolegów medykiem bo oni bardziej ogarniali mapę.A sytuację gdy przy dwóch tiketach zrespawnowałem się na Levym który minował ich ostatni mcom zapamiętam długo.Zdążyłem rzucic apteczkę i przyjąć serie na klate ale ostatni wrogi mcom wybuchł.Youtr team won.Dla czegoś takiego warto grać,smiałem się chyba po tym z 5 minut. Dostali. Ale w ataku to nie było bata na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości czy ktoś z szanownych graczy w B:BC2 miał do czynienia z klanem [KNZ].To napewno klan bo nie kojarze państwa z takim skrótem. Wczoraj z kolegami zlisty ps3 gramy sobie ok. 1 w nocy w rush, 4 ziomków PL z headsetami ,5 innych jakiś a tam masakra,jadą po nas jak po łysej kobyle. Bronimy utraconej bazy żeby ich wystrzelać jak się respawnują a tu następne mcomy już zaminowane.Ktoś patrzy na listę a tam 8 przeciwników [KNZ] przed nickami i 1 jakiś [NES]. Plansza poszła w przysłowiowe 3 seki i pozamiatane.Aż się nie chciało z nimi grać ale walczymy.Gdy oni mieli bronić wzieliśmy się do kupy ale ciężko było.Przy last stand to wścieklizny chyba dostali ale dołozyliśmy im. I moje podziękowania dla Levy1912 bo nie dalibyśmy rady bez niego.Zawsze jakiś wymiatacz jest potrzebny. Ja to przy ataku już tylko latałem za swoimi i podnosiłem kolegów medykiem bo oni bardziej ogarniali mapę.A sytuację gdy przy dwóch tiketach zrespawnowałem się na Levym który minował ich ostatni mcom zapamiętam długo.Zdążyłem rzucic apteczkę i przyjąć serie na klate ale ostatni wrogi mcom wybuchł.Youtr team won.Dla czegoś takiego warto grać,smiałem się chyba po tym z 5 minut. Dostali. Ale w ataku to nie było bata na nich.

No to była niezła jazda :).Ja raz też tak trafiłem tyle że byłem po stronie dostających ostro w dupę.Na Atacamie w trybie conquest zrespilismy sie z kolesiami bo co tam fajnie sie gra na tej mapce i sądziłem że mapka się zacznie od nowa, a to co zobaczyłem to poprostu był armageddon!!!Cała banda przeciwnikow na naszym respie waląca w nas jak do kaczek, patrze aby zobaczyć z kim jeszcze gram w ekipie a tu jeden koles na 11 chłopa miał ugrane jakieś punkty , reszta to 0 :), a dodam iż była to końcówka rozgrywki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta specjalna edycja ma mieć cenę 60$ więc troszkę drogo.

Faktycznie drogo...

LBP GOTY z przeróżnymi dodatkami za 120zł sprzedają...:unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LBP GOTY z przeróżnymi dodatkami za 120zł sprzedają...unsure.gif

Ja GOTY dostałem chyba za 80 zł :huh:

Mam pytanko odnosnie Demolition Man - get 20 demolish kills jak najszybciej i latwiej mozna to zrobic jesli chce ktos sie ustawic zapraszam jesli ktos chce razem posmigac to zapraszajc

Rób tak:

Musisz być w atakujących i jako perki bierzesz więcej c4 i większe wybuchy. Biegniesz do m-coma, którego możesz zawalić i obkładasz c4ami. Tylko zrób to tak: rzucaj od zewnątrz, bo są mniejsze szanse, że wybuch zabije tych co są w środku i rzucaj na rogach budynku tylko wysoko. I do tego jedna c4ka na środku. Uzbrajasz m-coma i uciekasz jak najdalej, ale tak, aby wszystko widzieć (jeżeli wiesz, że i tak zginiesz, bo zaczynają do Ciebie strzelać to szybko zdetonuj). Nie zawsze wychodzi, bo zazwyczaj wrogowie giną od wybuchu, ale jak dużo ich wejdzie to może wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki. Czy istnieje cross chat na PSN+, a jeśli tak czy działa on jeśli jedna osoba ma PSN+, a druga nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja GOTY dostałem chyba za 80 zł :huh:

Rób tak:

Musisz być w atakujących i jako perki bierzesz więcej c4 i większe wybuchy. Biegniesz do m-coma, którego możesz zawalić i obkładasz c4ami. Tylko zrób to tak: rzucaj od zewnątrz, bo są mniejsze szanse, że wybuch zabije tych co są w środku i rzucaj na rogach budynku tylko wysoko. I do tego jedna c4ka na środku. Uzbrajasz m-coma i uciekasz jak najdalej, ale tak, aby wszystko widzieć (jeżeli wiesz, że i tak zginiesz, bo zaczynają do Ciebie strzelać to szybko zdetonuj). Nie zawsze wychodzi, bo zazwyczaj wrogowie giną od wybuchu, ale jak dużo ich wejdzie to może wyjść.

dzieki wielkie bede podchodzil do tego trofka ale jeszcze kilka mi zostalo wiec mam nadzieje ze wpadnie pozdrawiam

Błędny komunikat o przegranej Twojej drużyny pojawia się dosyć często, ot taki drobny bug. Jeśli myli Cię to, to popatrz czy masz odznaki 'Rush/Conquest Winner', albo poznaj po animacjach i muzyczce.

I nie licz na to, że ktoś Cię zaprosi - zrób to sam.

A ustawki na trofea odbywają się w temacie BC2 Trofea, tam znajdziesz ludzi i będziesz mógł się zapisać :)

dzieki za odp ja nie koniecznie szukam ludzi konkretnie na ustawke ale aby pograc w milym towarzystwie thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×