Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

w zyciu nie odczulem zeby cokolwiek pomagalo mi celowac. Jesli celuje w goscia i chocby o 1mm sie pomyle to nigdy nie trafiam. Dlatego wydaje mi sie ze ta opcja poprostu nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto aim działa chyba tylko w singlu.

no ja tez do tej pory tak myślałem że tak jest a widzisz tu jednak w multi też coś za nas celuje :blink: w życiu bym nie powiedział

co ciekawe czy ostrzegawcze też za nas ładuje :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez do tej pory tak myślałem że tak jest a widzisz tu jednak w multi też coś za nas celuje :blink: w życiu bym nie powiedział

co ciekawe czy ostrzegawcze też za nas ładuje :laugh:

moim zdaniem nic nie pomaga celowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyłącz sobie w opcjach i sprawdź celowanie, najlepiej na dłuższy dystans z wąską szczerbinką.

Na tym polega łatwość qscopowania, że mniej więcej ustawiasz broń na przeciwniku, naciskasz równocześnie/minimalnie wcześniej L1 a potem R1. W każdym FPSie na konsole jest opcja wspomagania celowania, ale tylko w niektórych jest możliwość jej wyłączenia, vide BC2, CoD.

Taka mała rekompensata dla graczy konsolowych za brak precyzji myszki przy używaniu pada.

Aha, no i przy sprawdzaniu zwiększ sensitivity do 6/7+, bo przy mniejszych czułościach ta różnica jest mniej odczuwalna ze względu na większą płynność ruchu.

Edytowane przez Bas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, auto-aim nie działa w multi, sprawdzałem z on i off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

W singlu jest o wiele większy, a multi bardziej stonowany, co sprowadza się do asysty w przypadku celowania do szybko poruszającego się celu, co jest esencją qscopowania.

No ale skoro wiesz lepiej... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC granie jest zbyt latwebiggrin.gif.Kazdy potrafi myszka namierzyc (w przeciwienstie do pada).BFBD2 jest robiony pod konsole,haos+maly rozrzut takie gry sie pod PC nie nadajapardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem to co większość tutaj, nie odczułem żeby coś pomagało mi celować. Jeśli źle namierzę gościa nawet o milimetr to nie trafię. Nawet jeśli auto-aim działa na multi to nie sądzę żeby to robiło wielką różnicę skoro jest w ogóle nie odczuwalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż z ciekawości odszukam to ustrojstwo i wyłączę, żeby zobaczyć czy jest jakaś różnica :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na PS3 jest tylko po angielsku?

Nie! Mówią jeszcze po wietnamsku i rosyjsku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC granie jest zbyt latwebiggrin.gif.Kazdy potrafi myszka namierzyc (w przeciwienstie do pada).BFBD2 jest robiony pod konsole,haos+maly rozrzut takie gry sie pod PC nie nadajapardon.gif

Weź lepiej nie pisz takich bzdur bo aż szkoda czytać takie wypociny. Granie na PC jest zbyt łatwe skąd ty w ogóle takie określenie wymyśliłeś? Skoro mówisz że łatwo jest namierzyć przeciwnika to chodź zagramy w Quake 3 albo Live. Nie wiem czemu, ale chyba w twoim poście chcesz nam powiedzieć że granie na konsoli wymaga więcej skilla niż na PC? To jest dopiero pierdoła roku większa niż śnieg w wietnamie (pozdrawiam autora tegoż pięknego zdania) albo "aby zagrać w dodatek trzeba go mieć, taka informacje dostałem (autora tego zdania też pozdrawiam) Seria Battlefield została ułatwiona pod konsole aby taki gracz jak Ty mógł ją ogarnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nic nie pomaga celowac.

:whistling: Większa ilość alkoholu wpływa (na mnie) pozytywnie na precyzyjne celowanie :biggrin: SPRAWDZONE ale trzeba znać odpowiednie dawki, gdyż po przedawkowaniu ma się "KOCIE RUCHY" :pardon: I DUPA WTEDY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ja tu gadam o BFBD2 (taki jest temat) ..Gdzie ja napisalem ,ze trzeba miec skilla w konsoli? Mowie ci ,ze ostatni bf wydany na PC to BATTLEFIELD 2.

Seria ulatwiona zostala poprzez konsole .. wiesz czemu? bo chodzi o kase laugh.gifoni maja w dupie PRO playerow.thumbsup.gif.Zarobia na konsolach 5 x wiecej niz na PC.

Jak patrze na filmik , i tam pisza komputerowi nerdzi ze na konsolach jest latwiej bo autoaim to ZAL.PL.

Chcesz poczuc trudnosc grania na PC zagraj sobie w Counter Strike, Day od Defeat: lub DOD:Source,

Mam nadzieje ,ze teraz to zrozumiesz Pierdolo .....ze nowoczesne FPSY na PC sa dla Lamusow bez mozguangry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto-aim działa, weźcie sobie np. ns2000 + slug damage i biegajcie z tym, celownik prawie sam wam na gościa celuje często też w heda, biegałem tak na conquest na white pass, kosiłem tak wszystkich po czym wszyscy też zaczęli biegać z shotgunami bo tez chcieli tak zabijac :D

Edytowane przez Mersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bas, szanse są wyrównane, ponieważ nie tylko snajperka ma auto aim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku ja tu gadam o BFBD2 (taki jest temat)

Ja też tu gadam o BF: Bad Dudes 2.

Gdzie ja napisałem ,ze trzeba mieć skilla w konsoli? Mowie ci ,ze ostatni bf wydany na PC to BATTLEFIELD 2.

"Na PC granie jest zbyt łatwe. Każdy potrafi myszka namierzyć (w przeciwieństwie do pada)" - ta, a z obsługi pada trzeba mieć certyfikat aby nie włożyć sobie go w oko.

seria ułatwiona została poprzez konsole .. wiesz czemu?

Tak, jest kilka powodów.

bo chodzi o kasę

To jest jeden z nich, ale nie o tym mówimy.

oni maja w dupie PRO playerow. Zarobia na konsolach 5 x wiecej niz na PC. Jak patrze na filmik , i tam pisza komputerowi nerdzi ze na konsolach jest latwiej bo autoaim to ZAL.PL.

Wow, to najbardziej radykalny "straw-man" jakiego kiedykolwiek widziałem. Chodź równie dobrze mogą to być objawy zamykania się w sobie. Nie, nie o tym mowa.

Chcesz poczuc trudnosc grania na PC zagraj sobie w Counter Strike, Day od Defeat: lub DOD:Source,

Counter Strike... Counter Strike... skąd ja znam tą grę... a tak, grałem w nią przez 4 lata i wciąż po trochu pogrywam.

Mam nadzieje, ze teraz to zrozumiesz Pierdolo...

Postaram się zrozumieć jak tylko przedstawisz mi jakieś argumenty zamiast bełkotu.

Tak wracając do rzeczy, dlaczego sądzisz że myszka czyni gry zbyt łatwymi i bezmózgimi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Bas, szanse są wyrównane, ponieważ nie tylko snajperka ma auto aim.

Wiesz przecież jak wygląda qscoping w BC2 i że nie jest to nic trudnego, a wspomaganie celowania działa głownie w takich przypadkach + to co napisał merson. Resztę ciężko odczuć co potwierdzają opinie osób, które twierdzą, że tego auto-aima w ogóle nie ma. A jeśli zależy Ci np na trochę większym uznaniu jako 'quickscoper', to rób prawdziwy qscoping, tj. używaj normalnego celownika zamiast 4x/RDS, to już trochę utrudnia sprawę, ja np. sobie średnio radzę w takich wypadkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, używałbym normalnej lunety, jeśli nie byłoby możliwości jej zmiany. W COD4, BC1 i innych gram na zwykłych celownikach. W BC2 mija się to poprostu z celem, ponieważ choćbym nie wiem jak się starał, to grupkę np. 3 osób już nie położę. Luneta w porównaniu do x4 jest bardzo wolna na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up: dawałem w działe humor kilka dni temu.:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×