Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

ale na squad rush trzeba się umawiać na ustawkę, ostanio z kumplem chcieliśmy pograć na squad rushu a po drugiej stronie mieliśmy jednego gościa który ze strachu uciekł no i zostaliśmy sami :(

Tak trudno było przejść na inny serwer? Uwierz mi, ludzie grają w Squad Rusha. A tamtemu się nie dziwcie, jak mu cała drużyna poszła to sam miał grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja się zastanawiałem czemu jakoś prawie nikogo z tego forum nie widziałem...

Gram na hardcore od początku przez lagi jakie miałem i tylko hardcore pozwalało mi na jakąś sensowna grę.Potem włączyłem tryb fast na neostradzie , pingi spadły ale po wejściu na normal wszystko wydawało się jakieś takie naciągane - zaznaczeni goście, tony ołowiu, walisz gdzie chcesz i jak chcesz bo i tak swoim nic nie zrobisz, killcam itd.

Hardcore wymaga większej uwagi ale i też daje mi wiekszą satysfakcję z rozgrywki. A co do snajperów to jest ich trochę ale ze wzgledu na brak killcama czuja się bardziej bezkarni. Często kampią w wybranym miejscu i wtedy można sobie łatwo z nimi poradzić.

Wyślę może zaproszenia i jak ktoś bedzie chętny to przyjmie (moja ekipa sie troche rozjechała i z przyjemnością pogram z Wami )

PS. Jak ktoś jest wrażliwy na bluzgi to ze szczerościa się przyznaje że czasami mi się wymyka :confused: ( oczywiście nie pod adresem mojej ekipy )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tamtemu się nie dziwcie, jak mu cała drużyna poszła to sam miał grać?

Wiele razy zostałem sam i grałem do końca. Abstrahując czy takie wychodzenie jest uczciwe czy nie bo raczej nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi to jest to wyzwanie. Pokonać samemu dwunastu czy ilu ich tam zostało. Raz nawet udało mi się samemu przeciw siedmiu wywalić wszystkie M-comy, ale to pewnie dlatego, że tamci byli bardzo kiepscy. Pomimo to zadowolenie bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu numeru z łodzią, to udało mi się rozwalić łódkę wraz z mendami :tongue: jak pływali pod mapą (akurat byli widoczni).

Grałem wczoraj z lewym przeciwko gościom w łódce. Na początku cierpliwie to znosiliśmy ale w końcu sami zeszliśmy pod ziemię żeby spuścić im wpierdol. Jakież musiało być ich zdziwienie mogę sobie tylko wyobrazić. Od razu dodam, że były to jedyne osoby, które zabiliśmy z tej łódki.

Zgłosiłem ich także na PSN jako cziterów - zrobiłem fotki, pogadałem z supportem EA i wysłałem zgłoszenie. Ciekaw jestem jak (i czy w ogóle) sprawa się rozwinie. Gość z EA powiedział mi, że zdają sobie sprawę z problemu ale na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość (masakra!).

Wiele razy zostałem sam i grałem do końca. Abstrahując czy takie wychodzenie jest uczciwe czy nie bo raczej nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi to jest to wyzwanie. Pokonać samemu dwunastu czy ilu ich tam zostało. Raz nawet udało mi się samemu przeciw siedmiu wywalić wszystkie M-comy, ale to pewnie dlatego, że tamci byli bardzo kiepscy. Pomimo to zadowolenie bezcenne.

Dużo zależy od sytuacji. Jak Ci przeciwnik wejdzie na respa i co się pojawisz to head albo kosa to raczej nie ma sensu zostawać. I nie uważam, żeby wyjście z takiej gry było nieuczciwe/niehonorowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj z lewym przeciwko gościom w łódce. Na początku cierpliwie to znosiliśmy ale w końcu sami zeszliśmy pod ziemię żeby spuścić im wpierdol. Jakież musiało być ich zdziwienie mogę sobie tylko wyobrazić. Od razu dodam, że były to jedyne osoby, które zabiliśmy z tej łódki.

Zgłosiłem ich także na PSN jako cziterów - zrobiłem fotki, pogadałem z supportem EA i wysłałem zgłoszenie. Ciekaw jestem jak (i czy w ogóle) sprawa się rozwinie. Gość z EA powiedział mi, że zdają sobie sprawę z problemu ale na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość (masakra!).

Dużo zależy od sytuacji. Jak Ci przeciwnik wejdzie na respa i co się pojawisz to head albo kosa to raczej nie ma sensu zostawać. I nie uważam, żeby wyjście z takiej gry było nieuczciwe/niehonorowe.

No i swietnie, ze ktos im dal to czym raczyli innych. Sam raz gralem z kumplami i zrobilismi identyczna akcje bo podziemna akcje bo podziemna lodz nie dawala grac. Ciekawe jak dlugo karza nam czekac zanim wypuszcza patcha do vietnamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, nie ma co przesadzać, ta metoda na łódkę jest rzadka a faktycznie na hardcore niemożliwa do realizacji, no tylko na hardzie trochę więcej snajperów ;) no ale za to przyjemniej pograć M21 :)

Qrde... to mam pecha chyba.... niestety trzy na cztery gry mam debila z łódką. Wczoraj jeden nawet przekonywał mnie że to ja jestem noob, bo nie wiem jak to się robi, a jakbym wiedział to na pewno sam by, tak grał... kolega michała?

Faktycznie chyba czas na hardcore mode... chociaż dla niektórych tutaj to tryb dla bab (sic!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od sytuacji. Jak Ci przeciwnik wejdzie na respa i co się pojawisz to head albo kosa to raczej nie ma sensu zostawać. I nie uważam, żeby wyjście z takiej gry było nieuczciwe/niehonorowe.

Zgadzam się, w takiej sytuacji byłby to masochizm.

Z innej beczki, jest taka kiszka na Vietnamie, mapka z ruinami. Rush i pierwszy obóz atakujących. Mały plac do respienia. Kilka razy była taka akcja, że broniący przejęli PBRa i 2-3 snajperów na rogatkach. Nie sposób się z tamtąd wydostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na hardzie za to fajnie jest, że gracze nie mogą cię spotować, to często pomaga,

znaczy się mogą, ale żeby wykorzystać takiego spota musisz uzyć przycisku START, żeby zobaczyć sytuację na tej dużej mapie w trybie MENU. Wtedy widać trójkąciki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: no nowa mapka już chodzi, duży teren, sporo pojazdów, nawet ciekawa. Myślałem, że to dłużej potrwa, a tu wczoraj wieczorem miła niespodzianka :thumbsup:

Niech mnie ktoś olśni bo patrze szukam lookam i nie widu nowej mapki <_< Cza mieć Vietnam czy jak? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no cza miec vietnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze cza rozkminić tego typa :ninja: K/D niesamowite ale jak on to robi że biega z C4 i takie K/D? :woot: Mało tego :o W krzakach nie siedzi bo robi ponad 400 punktów na minutę :fool: Jakiś 1000% Hardcore :rolleyes:

<<KLIK>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wiele z tych pkt na HC mode zrobil. Tam czasem ratio osiaga granice 15 ale 77 to juz wyglada jak cheat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheat na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tyle samo h rozegranych co ten koles a jego award score jest 3h wiekszy:D chetnie spotkam tego "rzeznika" na polu bitwy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farsight to człowiek z brytyjskich for EA, jego konto jest boostowane, nie mówię jak bo jeszcze komuś przyjdzie do głowy powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Juz znalazlem:) ciekawa rzecz ale zero funu z czegos takiego. Wole swoje 1.38. Chociaz mam swiadomosc, ze to co mam to wynik moich umiejetnosci a nie boosta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdej klasie w kazdej broni tyle samo killi. No jest yebany precyzyjny %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdej klasie w kazdej broni tyle samo killi. No jest yebany precyzyjny %-)

Niezly wymiatacz. Nieskromnie przyznaje, ze nie jestem wcale od niego gorszy poslugujac sie tracer'em;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG Niektorzy to maja skilla. Moglbym grac jeszcze 5 lat i nigdy nie bede w stanie zrobic takich akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje z heli konkretne. Pierwszy raz widze gampelay z pieca i grafa kozacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, nie takie rzeczy się robiło. A te 360 to takie trochę na popis - każdy potrafi stanąć 2 metry od typa, obrócić się i strzelić. I jak na PC za wolno robi te quick scope'y. Ja na padzie robię to szybciej. Ale ta akcja z heli akurat dobra była ;)

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że na padzie robisz to szybciej jak połowę roboty odwala za Ciebie auto-aim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że ma go włączonego. Jakoś gram bez tego i nie mam problemu robienia takich akcji. W porównaniu z CODem w BC2 auto aim jest minimalny.

Co z tego, że na padzie robisz to szybciej jak połowę roboty odwala za Ciebie auto-aim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze śmigiełkiem zajebista opcja!!! Eee auto aim ??? To jest coś takiego w ogóle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest i masz wlaczony domyslnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×