Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

... Wywalanie z gry, kilka osób nie może się połączyć z serwerami, czekanie 30 minut aż gra "znajdzie" wolny serwer (który my zakładamy, żenada). Jeśli do nowego roku tego nie naprawią, ja chyba na prawdę sprzedaję BC2 i kupuję coś lepszego. Może Black Ops? Chociaż tam się podobne cuda dzieją...

Wszędzie są takie problemy z tego co widziałem/słyszałem/czytałem. Mam wrażenie, że zamiary w shooterach nie zostały przeliczone na siły. Każdy producent chce być lepszy od drugiego, a wyglada na to, że technika jeszcze na to nie pozwala i efektem jest wychodzenie przed orkiestrę. Wywalanie i zwiechy są irytujące, ale co zrobić. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, a jak kochasz to płać i płacz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby DICE nagle ogłosiło..."Kasujemy wszystkie statystyki,dodatkowe perki,bronie,celowniki-pozostawiamy "surową" wersję ,bo nie dajemy rady tego opanować! Strzelacie się tym co macie w wersji podstawowej i kwita!" - to nabrałbym do takiego postawienia sprawy szacunku...

I grałbym w BC2 do upadłego,bo fun płynący z tej gry dla mnie jest w dalszym ciągu przeogromny!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie tylko kwestia statow (one jedynie przelaly czare goryczy). Najgorsze jest to o czym wspomnioal hivo. Wywalanie z serwera (kilka dni temu 5x na 5 polaczen) to jest mega problem. Sam vietnam zostawie chyba tylko dla gry z kumplami (po stracie kluczowego punktu juz nie ma szans na odzyskanie).Nie do tego mnie przyzwyczail BF i juz mi sie to nie podoba (chwilowy zachwyt byl, nie zaprzeczam). Od kilku dni nie uruchamiam gry jak kiedy, bez bolu i z usmiechem tylko z pytaniem czy wszystko bedzie w porzadku? A moze znow mnie wywali albo znikna perki? A moze znow sie pojawi jakis "krecik" na lodzi? Nie ludze sie, ze cos z tym zrobia bo raczej nie zrobia.

Niestety

Edytowane przez NFL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chyba się powolutku zniechęcają, wczoraj w vietnamie były pustki. Czasami połowy składów nie było. Mam nadzieję, że jednak dice coś z tym zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym przykładem na to, że broń nie ma znaczenia jest to, że niektórym wystaczy sam nóż.

Jak nie ma statów to dogtagi nie wpadają :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "Jak nie ma statów to dogtagi nie wpadają"  siemka wiem wiem jestes z tego powodu bardzo niepocieszony  :)) pozdro i dosiego roku

Edytowane przez kitajec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma statów to dogtagi nie wpadają  siemka wiem wiem jestes z tego powodu bardzo niepocieszony  :)) pozdro i dosiego roku

Bez przesady :rolleyes:

Wtedy przynajmniej nikt nie ma pretensji, że znowu dostał kosę :biggrin:

A Tobie zdrowia dla powiększającej się rodzinki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w na jednej mapie oddalem 3 swoje jakiemus pacjentowi  niby nic ale wku.........a :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma statów to dogtagi nie wpadają :pardon:

No wiem, chodzi mi jednak o to, że mając tylko nóż możesz pokonać uzbrojonego po zęby gościa z full perkami.

Marqus - co do ostatniego postu mogę się zgodzić, faktycznie jak są problemy powinni wyzerować wszystkich i zablokować lub odblokować wszystkie bronie. Bardziej wyczuleni mieliby erzac sprawiedliwości.

Zresztą ja rozumiem młodszą część graczy, trzydzieści lat temu pewnie sam bym toczył pianę bo miałbym ciśnienie na rangę i jakieś klanowe potyczki. Ale priorytety się porąbały i teraz mi wystarczy jak sobie pobiegam i coś czasem upoluję...

Jeszcze co do zwiech i wywaleń. Ja się na tym nie znam, ale jeden mundry mi tłumaczył, że to nie musi być wina serwerów, podobno wystarczy chwilowy brak połączenia żeby się tak stało. Chodzi o jakiś brak wznawiania czy cuś, ja się nie znam jak nadmieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie na śniadanie :P Dopiero zacząłem grać w BC2 no i zauważyłem znikające staty...No ale do rzeczy - czy przed graniem online mogę jakoś sprawdzić, czy akurat dziś będą mi się naliczać staty? czy nie ma takiej możliwości? Tak, żeby nie grać całego meczu tylko wiedzieć, że serwery padły :/ Nie wiem czy to normalne, ale np. w jednym meczu nic mi nie naliczyło, w dwóch kolejnych, zaś w czwartym już nie... :/ Tak ma być?

Ponawiam pytanie, bo bardzo zależy mi na odpowiedzi... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sprzedałem Black Ops żeby się nie denerwować, kupiłem BC2 a teraz znów zaczyna mi to psuć nerwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły! W Przyklejonych oczojebny temat - pierwszy od góry - a niektórzy wciąż jak trolle ta sama śpiewka - bo wyzerowane statsy - i zero przejrzenia tematów na forum.

Bosze widzisz i nie grzmisz.

PS. Zara pewnie poleca żale, że on nowy na forum itp itd i a ze mnie cham i świnia.

Do Siego Roku wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sprzedałem Black Ops żeby się nie denerwować, kupiłem BC2 a teraz znów zaczyna mi to psuć nerwy...

Masz dwa wyjścia. Sprzedać wszysko, albo wrzucić na luz. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły! W Przyklejonych oczojebny temat - pierwszy od góry - a niektórzy wciąż jak trolle ta sama śpiewka - bo wyzerowane statsy - i zero przejrzenia tematów na forum.

Bosze widzisz i nie grzmisz.

PS. Zara pewnie poleca żale, że on nowy na forum itp itd i a ze mnie cham i świnia.

Do Siego Roku wszystkim.

Kilka stron wczesniej zostalem "pojechany" bo mi nerwy puscily z tego samego powodu. Czytanie ze zrozumieniem to ciezka sprawa. To ze ktos nowy na forum nie znaczy ze ma nie czytac tematow. Skoro znalazl temat z Bad Company 2 to wystarczylo spojrzec kilka cm wyzej a tam jest odpowiedz na pytani.

Happy New Year everyone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo bardzo zależy mi na odpowiedzi... :/

Wg. moich obserwacji nie wiadomo wcześniej. Zaczynasz rozgrywkę i masz 1 lvl to znaczy, że nie widzi statów, kończysz i nie ma punktów na pasku lvla to znaczy, że nie nalicza punktów. Natomiast jeżeli pokazuje punty na pasku po rozgrywce, ale nie dodaje ich do ogólnej statystyki to nie przepadło, będą z opóźnieniem. Tak przynajmniej jest u mnie.

Edytowane przez tank-mania
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, czy wszyscy rzucili się na DLC i nie ma ludzi z podstawową grą?

Bo zastanawiam się nad kupnem, a nie kupiłbym od razu z dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie grac w podstawke. Nie ma pustych serwerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły! W Przyklejonych oczojebny temat - pierwszy od góry - a niektórzy wciąż jak trolle ta sama śpiewka - bo wyzerowane statsy - i zero przejrzenia tematów na forum.

Bosze widzisz i nie grzmisz.

PS. Zara pewnie poleca żale, że on nowy na forum itp itd i a ze mnie cham i świnia.

Do Siego Roku wszystkim.

Hamuj bajerę "hero member" ! Zamiast się podniecać i napinać w sylwestra znajdź lepiej odpowiedź na moje pytanie w tym wg. Ciebie "oczojebnym temacie" ... Zmartwię Cię "hero member" - nie ma jej tam! Na drugi raz przejrzyj "tematy forum" i wtedy się wypowiadaj! Zresztą szkoda czasu na polemikę z takim "hero memberem".

P.S. Dzięki tank-mania za wyjaśnienie - muszę zbadać sprawę dogłębniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie grac w podstawke. Nie ma pustych serwerow

Dokładnie. Vietnam to inny klimacik, nie wszystkim pasuje. Wg mnie podstawka jeszcze dłuuugo nie będzie wyludniona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Vietnam to inny klimacik, nie wszystkim pasuje. Wg mnie podstawka jeszcze dłuuugo nie będzie wyludniona ;)

Ja juz wracam do podstawki a vietnam tylko ze znajomymi. Nie ma to jak panama na conquescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie ma to jak Port Valdez na rushu :rolleyes: Szkoda że w Vietnamie nie ma zimowej mapki, wpasowałaby się w klimat za oknem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie ma to jak Port Valdez na rushu :rolleyes: Szkoda że w Vietnamie nie ma zimowej mapki, wpasowałaby się w klimat za oknem :happy:

:rofl:

Zimowa mapa w Vietnamie?

:rofl:

Człowieku - tam śnieg pada co dwadzieścia lat! I to nie tak jak u nas - jeżeli już jest to tylko na północy i góra kilka centymetrów, które zaraz topnieją. Dzisiejszy system edukacji jest totalnie do bani :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie ma to jak Port Valdez na rushu :rolleyes: Szkoda że w Vietnamie nie ma zimowej mapki, wpasowałaby się w klimat za oknem :happy:

haha To się nadaje na forumowego Basha ;p Rozbawiłeś mnie kolego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat Vietnamu bez znaczącej zmiany scenerii sie znudzi. Nawet te kilka centymetrów sniega mogłoby troche ozywic rozgrywke. Bo nawet nowa mapa moze ją przedłuzyc o max 2 tygodnie. A potem wiekszosc wroci do "podstawki".

Nie ma to jak zmieniające sie pory roku, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl:

Zimowa mapa w Vietnamie?

:rofl:

Człowieku - tam śnieg pada co dwadzieścia lat! I to nie tak jak u nas - jeżeli już jest to tylko na północy i góra kilka centymetrów, które zaraz topnieją. Dzisiejszy system edukacji jest totalnie do bani :fool:

Holo Ty zamiast sie udzielać na forum lepiej lecz KACA!!! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×