Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze słysze zeby ktos ustawiał się na kose od tego jest głowa nie ustawienia na jednym meczu wyciałem 20 kos i nie potrzebuje do tego ustawień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lw pack na pewno. Body armor - niekoniecznie. Ja wolę mieć magnum ammo aby mieć większe szanse zastrzelenia takiego gościa z armorem co na mnie z kosą leci ;-)

Taaa... :laugh: :ninja:

-----------------

ps3_Lewy10_PL.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... :laugh: :ninja:

-----------------

ps3_Lewy10_PL.png

No taaa, taaa.. Ile razy Ty czy Twój brat przyjęliście na klatę taką ilość ołowiu, że nie zdążyliście dobiec? :tongue:

Niestety kilka razy zdarzyło się, że zdążyliście :pardon:

Jednak i tak uważam, że lepiej mieć magnum ammo niż body armor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać, wiem ze o tym wspominaliście ale w końcu nie wiem czy ten problem został rozwiązany. Od jakichś dwóch dni mam BF2 wbiłem parę lvl i odblokowałem parę broni, wczoraj podczas logowania wszystkie oblikowane bronie zniknęły, a zdobywanie lvl zaczęło się od początku . Nie wiecie może kiedy coś z tym zrobią. lub jak to samemu naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie naprawisz. Kiedy zrobia? Ch.. wie. Ja mam dosc i robie odwyk od znikajacych statow i perkow. A znajac zycie pewnie nic z tym nie zrobia. Trwa to od kilku miesiecy z tym ze teraz wyjatkowo czesto wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch.. wie. Ja mam dosc i robie odwyk od znikajacych statow i perkow.

Bez urazy ale to trochę brzmi jak histeria. Ja rozumiem, że fajniej jak można sobie dobierać różne gadżety, ale bez tego też jest przyjemnie. Te punkty, perki, levele, staty, KD to bajery. Jak bidon w rowerze, telegazeta w TV, dotykowy ekran w telefonie. Jest bajer, ale bez tego bajera też można się bawić.Ja rozumiem gdyby to była chciwość na punkty i levele, ale tutaj się deprecjonuje takie podejście, w innym wypadku po co wqrf na pajaców w niewidzialych łódkach? Przede w szystkim zabawa, a reszta jak jest to dobrze, a jak nie ma to też dobrze. Po co ściskać pośladki? Przegrani też mogą się dobrze bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank-mania ja nie naleze do ludzi dla ktorych kazda walka to zasilenie k/d ratio ale juz mam dosc. Polowa ludkow z mapy ma calosc a reszta gania na czysto. Do tego coraz czesciej grasujace niewidzialne lodzie ktore najzwyczajniej w swiecie psuja zabawe normalnym graczom. Odpoczne troche od BF'a, na pewno wyjdzie mi to na zdrowie bo w obecnej sytuacji BF i wraz z dodatkiem nie jest do grania

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale to trochę brzmi jak histeria. Ja rozumiem, że fajniej jak można sobie dobierać różne gadżety, ale bez tego też jest przyjemnie. Te punkty, perki, levele, staty, KD to bajery. Jak bidon w rowerze, telegazeta w TV, dotykowy ekran w telefonie. Jest bajer, ale bez tego bajera też można się bawić.Ja rozumiem gdyby to była chciwość na punkty i levele, ale tutaj się deprecjonuje takie podejście, w innym wypadku po co wqrf na pajaców w niewidzialych łódkach? Przede w szystkim zabawa, a reszta jak jest to dobrze, a jak nie ma to też dobrze. Po co ściskać pośladki? Przegrani też mogą się dobrze bawić.

Tak? to ciekawe ile jeszcze się tak będziesz bawił? Bo ja też już mam naprawde tego ku**** dość!! :down: Pajace wypuszczają Vietnam i nie mogą sobie teraz poradzić z przywróceniem serverów do porządku. A strzelanie się for fun to już lepiej na dwór wyjść i bałwana ulepić :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? to ciekawe ile jeszcze się tak będziesz bawił?

Podobno jeszcze rok. I objęne mi czy z flintą, pancerzem, namiotem, superkaskiem, latającą saperką, morderczym kondomem czy bez. Nawet do końca na 1 lvl bo mam to tam gdzie światło nie dociera... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup: - za wytrwałość:no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabawa zabawą, ale niektórzy chcieliby mieć znowu przy BBC2 100%, a jak to zrobić jak ganiam 3 dni z uzi i nadal mam przy niej 10 zabić. W takim tempie to złota gwiazdka z jednej broni wpadnie po miesiącu, a trofa za wszystkie goldy po roku. He he :confused:

Ciekawe też jak to się ma ZWŁASZCZA do nabijania statów odblokowujacych 5 mapę. Jesli też nie nalicza tych zespołowych to bedziemy czekac za ta mapką rok??? :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie na śniadanie :P Dopiero zacząłem grać w BC2 no i zauważyłem znikające staty...No ale do rzeczy - czy przed graniem online mogę jakoś sprawdzić, czy akurat dziś będą mi się naliczać staty? czy nie ma takiej możliwości? Tak, żeby nie grać całego meczu tylko wiedzieć, że serwery padły :/ Nie wiem czy to normalne, ale np. w jednym meczu nic mi nie naliczyło, w dwóch kolejnych, zaś w czwartym już nie... :/ Tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabawa zabawą, ale niektórzy chcieliby mieć znowu przy BBC2 100%, a jak to zrobić jak ganiam 3 dni z uzi i nadal mam przy niej 10 zabić. W takim tempie to złota gwiazdka z jednej broni wpadnie po miesiącu, a trofa za wszystkie goldy po roku. He he :confused:

Ciekawe też jak to się ma ZWŁASZCZA do nabijania statów odblokowujacych 5 mapę. Jesli też nie nalicza tych zespołowych to bedziemy czekac za ta mapką rok??? :down:

Jeden z moich znajomych powiedział mi wczoraj że wszystkie staty zapisują się z opóźnieniem.Przeczytał chyba na blogu Battlefielda.Potwierdziło to moje przypuszczenia...otóż zdarzyło mi się że po zdobyciu złotej gwiazdy na AK-47 nagle po paru killach wskoczyła mi następna.Jak zobaczyłem statystyki to okazało się że pozaliczało mi punkty i kille.Nie wiem jak to się ma do PINów, ale możliwe że również. Jedyny mały minusik to brak perków :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jeszcze rok. I objęne mi czy z flintą, pancerzem, namiotem, superkaskiem, latającą saperką, morderczym kondomem czy bez. Nawet do końca na 1 lvl bo mam to tam gdzie światło nie dociera... :biggrin:

Brawo ! Dokladnie o zabawe chodzi. Mi sie gra nawet lepiej bez statow bo kombinuje wtedy jakies samobojcze akcje i nie mam stresu skaczac z heli w sam srodek bazy bo reszta kampi :-) Co nie znaczy ze nie lukam ile razy zaliczylem zgona :-)

O wlasnie trzeba hueyem roadkille poprobowac :pardon: .

Dobrej zabawy dzis i umiarkowanego kaca jutro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank-mania ja nie naleze do ludzi dla ktorych kazda walka to zasilenie k/d ratio ale juz mam dosc. Polowa ludkow z mapy ma calosc a reszta gania na czysto. Do tego coraz czesciej grasujace niewidzialne lodzie ktore najzwyczajniej w swiecie psuja zabawe normalnym graczom. Odpoczne troche od BF'a, na pewno wyjdzie mi to na zdrowie bo w obecnej sytuacji BF i wraz z dodatkiem nie jest do grania

Całkowicie się ...zgadzam! Przyznam się,że też mi ręce opadają pomału...Nie chodzi o staty,bo w moim przypadku są trzeciorzędne-ale sytuacja,kiedy ganiam po mapie z podstawowym uzbrojeniem i mam świadomość,że część graczy ma komplet...trudno o większy bezsens takiej zabawy!!! Właśnie o bezsens chodzi,BEZSENS....Pamiętacie swoje odczucia w tym trybie,gdzie były "zombie"? Te booty których "za Chiny" nie dało się zastrzelić?Miała taka gra jakiś sens?

Wyobrażcie sibie inny przykład (bliski memu sercu)-ściganie się w GT5. Wyobrażcie sobie bug powodujący,że ostatnie okrążenie wyścigu wrogowie pokonują w ułamku sekundy i zawsze jesteś przegrany!!!...jaki sens miałaby taka zabawa? Albo lepiej...dokupujesz do auta dodatki,tunungujesz go w pocie czoła...po czym w wyścigu online części graczy te dodatki znikają i jadą "gołą" furą,a inni mają wszystko,co zdobyli!!!!...jaki sens ma taka zabawa?A każda zabawa musi mieć jakiś sens....

Szkoda,że tak się dzieje...bo BC2 jest (była?) moją ulubioną wirtualną zabawą! Niezapomniane przeżycia - w czasie wspólnych wieczorno/nocnych "spotkań" bawiłem się świetnie!Ale pomalutku moja cierpliwość i zasoby optymizmu się wyczerpują...Chyba naprawdę czas na "odwyk"...

Aaaa...i jeszcze jedno! Gdyby ta sytuacja znikającego ekwipunku dotyczyła WSZYSTKICH graczy na mapie-dla mnie wtedy nie ma problemu! Mogę ganiać nawet z procą...jeśli inni będą mieli też tylko proce!!!!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się ...zgadzam! Przyznam się,że też mi ręce opadają pomału...(...)

A mi nic nie znika :) Mam swój rank taki jaki był. Pamiętam tylko raz moje wkurwienie, to było chyba w kwietniu, miałem 22 rank i wszystko znikło...i nigdy nie wróciło, musiałem zaczynać goły i wesoły, ale polak nigdy się nie poddaje :) Do BC2 warto wracać, nie ma to tamto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...i jeszcze jedno! Gdyby ta sytuacja znikającego ekwipunku dotyczyła WSZYSTKICH graczy na mapie-dla mnie wtedy nie ma problemu! Mogę ganiać nawet z procą...jeśli inni będą mieli też tylko proce!!!!

Najlepszym przykładem na to, że broń nie ma znaczenia jest to, że niektórym wystaczy sam nóż. Nie można porównywać shootera do wyścigów gdzie moc silnika i inne bajery mają znaczenie bo zasady są proste, kto szybszy ten pierwszy. Tutaj ten brak można obejść stylem gry, można powoli zajść z tyłu, można pokombinować, a w wyścigu braku szybkości nie nadrobisz przejechaniem na skróty. Zresztą ja nikogo nie namawiam, to tylko moja filozofia na oderwanie się od rzeczywistości, a po tę grę kupiłem. Ja nie potrzebuję złapać króliczka, wolę go gonić bo wtedy zapominam o problemach, a życie ich dostarcza tyle, że nie mam zamiaru sztucznie tworzyć nowego z powodu braku jakigoś super karabinu. Nawet jak takie bajery mają wszyscy dookoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A strzelanie się for fun to już lepiej na dwór wyjść i bałwana ulepić :tongue:

Tobie płacą za statystyki ? Dziwne bo mi nic ... :rofl:

Czy są czy ich nie ma gra sie dla FUN'u.

Gdybyś żył w czasach gdy nie było statystyk iście z gier RPG to pewnie byś nie grał wogóle. A wystaczry przypomnieć ze statystyki w strzelankach to Nowość jeżeli popatrzeć na to ile ma rynek FPSów w multi.

Grało sie dla funu ale teraz sie ludzią w dÓpach poprzewracało, żal czytać...

Heavy New Year.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, teraz dopiero widac kto ma prawdziwego skilla ;) sztuka jest robic wrazenie na polu bitwy bez perkow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam trochę tank-mani rację, ponieważ... w BC1 nie była żadnych udziwnień, perków czy innych bzdetów zaczerpniętych z COD'a. Tam najbardziej liczył się skill. Gdyby nie to, że nie można tam grać klanowo, to w życiu bym nawet nie odpalił BC2.

Chociaż patrząc z drugiej strony, skoro już DICE dało nam możliwość używania perków, to niech chociaż te debile się postarają, aby można było w spokoju nimi grać. Szczególnie wczoraj doszło do absurdu - gram mecz klanowy, a tu 90% ludzi na serwerze nie ma perków i gra podstawowymi brońmi. Wywalanie z gry, kilka osób nie może się połączyć z serwerami, czekanie 30 minut aż gra "znajdzie" wolny serwer (który my zakładamy, żenada). Jeśli do nowego roku tego nie naprawią, ja chyba na prawdę sprzedaję BC2 i kupuję coś lepszego. Może Black Ops? Chociaż tam się podobne cuda dzieją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Najlepszym przykładem na to, że broń nie ma znaczenia jest to, że niektórym wystaczy sam nóż....

....Tutaj ten brak można obejść stylem gry, można powoli zajść z tyłu, można pokombinować,...

Jasne,że tak!

Ale to JA chciałbym decydować,czego używam i jak gram!Dla mnie sprawa jest oczywista-kupiłem z własnej i nieprzymuszonej woli produkt.Zapłaciłem.A tu produkt coraz bardziej zawodzi...raz działa,a raz nie działa tak jak obiecywał mi producent! Wyobraz sobie taką sytuację w odniesieniu do...ja wiem...samochodu np.!Kupiłeś,używasz...i raz masz wycieraczki,a raz nie masz! Światła raz świecą,a raz nie! ABS raz działa,a raz nie działa!A tu producent coraz to kusi Cię nowym,dodatkowym wypasem...nowa maskotka z logiem,nowe pokrowce na siedzenia,komplet nowych zapachów do odświeżenia powietrza...

Pytam-czy będziesz czuł się "wydymany"?Bo ja tak...tak już mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie płacą za statystyki ? Dziwne bo mi nic ... :rofl:

Czy są czy ich nie ma gra sie dla FUN'u.

Gdybyś żył w czasach gdy nie było statystyk iście z gier RPG to pewnie byś nie grał wogóle. A wystaczry przypomnieć ze statystyki w strzelankach to Nowość jeżeli popatrzeć na to ile ma rynek FPSów w multi.

Grało sie dla funu ale teraz sie ludzią w dÓpach poprzewracało, żal czytać...

Heavy New Year.

:fool: MAM DOŚC BIEGANIA ZE STANDARDOWYMI BRONIAMI CZY CI SIĘ TO PODOBA CZY NIE. Graj dalej dla tego ''for fun'' przecież jest tak fajnie i zajebiście, że napewno dla Ciebie niech się to lepiej nie kończy :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×