Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

jaki tryb jest najpopularniejszy wg was ?

Conquest i Rush. 99% gier jakie uruchomilem to conquest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam ustawione na losowe wybieranie trybu :) w każdy tryb gra sie tak samo miło i przyjemnie :) liczba graczy na trybach pewnie też jest prawie równa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie granie rusha to kara a nie przyjemnosc. Tak w ogole to nie wiem czy w ogole w squad rush ktos gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy lubi co innego:) u mnie rush zdarza sie tylko ze znajomymi bo mozna pogadac i sie posmiac. Wtedy nawet czestsze zgony mnie nie denerwuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

squad rush to raczej tylko i wyłącznie pod ustawki klanów ;) bo nie widze sensu grać sobie tam for fun

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

squad rush to raczej tylko i wyłącznie pod ustawki klanów ;) bo nie widze sensu grać sobie tam for fun

a widzisz... zależy od mapy. Dla mnie squad rush to jedyny tryb dla HeavyMetal. Piękna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób przedstawiono skutki użycia broni skalarnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj wyzerowało mi wszystkie statystyki i zablokowało bronie :confused:. A jak gram i zdobywam punkty to nadal mam wszystko wyzerowane :( i jak widziałem, to prawie wszyscy gracze mieli tą pierwszą rangę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj wyzerowało mi wszystkie statystyki ...

k4vyix.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush rządzi ;).

I mam pytanie odnośnie fabuły w kampanii. O co chodziło z tym dziwnym dźwiękiem w pierwszej misji ( i na koniec misji było wielkie bum)?

Te dźwięki w fabule były bosssskie! Grałem na kinie domowym, ustawionym oczywiście dosyć głośno i za każdym razem jak słyszałem ten dźwięk to aż mnie ciarki przechodziły. Zresztą, co chwile mnie ciarki przechodziły, dźwięk w 5.1, te szepty gdy płynęło się łódką, papugi w tle, cicha melodia, rany - w ciemnym pokoju z takim nagłośnieniem ta gra miała wspaniały klimat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dźwięki w fabule były bosssskie! Grałem na kinie domowym, ustawionym oczywiście dosyć głośno i za każdym razem jak słyszałem ten dźwięk to aż mnie ciarki przechodziły. Zresztą, co chwile mnie ciarki przechodziły, dźwięk w 5.1, te szepty gdy płynęło się łódką, papugi w tle, cicha melodia, rany - w ciemnym pokoju z takim nagłośnieniem ta gra miała wspaniały klimat. :)

Ej z ręką na sercu, przed chwilą wahałem się czy w końcu sprawić sobie 5.1 (głównie do gierek), Twój opis skłania mnie ku zakupowi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej z ręką na sercu, przed chwilą wahałem się czy w końcu sprawić sobie 5.1 (głównie do gierek), Twój opis skłania mnie ku zakupowi. ;)

to jak juz sie zdecydowales, to nie kupuj niczego co okreslane jest mianem "zestawu kina domowego" ;)

kup porzadny amplituner, dobre glosniki przednie i do tego centralny i satelity. Jesli dobrze zainwestujesz w glosniki przednie, nie bedziesz potrzebowal subwoofera.

Roznica bedzie kolosalna.

Wszystko to oczywiscie do kampanii singlowych. Grajac glosno w multi, zepsujesz zabawe wszystkim ktorzy beda cie slyszeli w HS. Do multi polecam dobre sluchawki, np Sennheiser HD555. Problem tylko w tym, ze jedna bedziesz mial na uchu, a druga na skroni., zeby miec w co wlozyc HS ;) Wiec w multi, albo cicho na glosnikach, albo glosniej ale na sluchawce w jednym uchu ;)

Sluchawki pozwola tez odpoczac zonie, czy innym czlonkom rodziny ;)

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch: od razu mówię - budżet mam bardzo ograniczony, myślałem o Logitechu Z-5500 THX.

A co do słuchawek to mam Sennki HD-280 Pro. Akurat na słuchawki nie narzekam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snosch: od razu mówię - budżet mam bardzo ograniczony, myślałem o Logitechu Z-5500 THX.

A co do słuchawek to mam Sennki HD-280 Pro. Akurat na słuchawki nie narzekam. ;)

znam bol ograniczonego budzetu. Ale tu niestety nie pomoge ;)

Dla mnie Logitech to firma ktora robi urzadzenia wskazujace ;) a nie sprzet grajacy.

a THX nic nie zmienia, to jedynie certyfikat. Cos jak poparcie Instytutu Matki i Dziecka na wodzie mineralnej ;)

Polecam Ci tez przejrzec allegro. Sa ta mw smiesznych cenach amplitunery, topowe modele sprzed kilku lat. Ktore graja o niebo lepiej niz kazdy obecny zestaw kina domowego.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ustawić jako urządzenie wyjściowe słuchawki, a hs zapiąć na koszulce i po problemie. Nie trzeba słuchać jednym uchem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ustawić jako urządzenie wyjściowe słuchawki, a hs zapiąć na koszulce i po problemie. Nie trzeba słuchać jednym uchem ;)

ale mowisz o sluchawkach podpietych pod ps3?

Bo ja uzywam normalnych sluchawek podpietych pod amplituner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpinam słuchawki pod TV.

no tak, ale do tv wysylacz dzwiek po HDMI.

A ja podpinajac konsole pod Amplituner, wysylam do niego dzwiek po optyku.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej niedawno zacząłem grać w BC2 i tak się zastanawiałem czy gwiazdki, które zdobywamy za kille daną bronią dają coś oprócz punktów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szacunek :biggrin:

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×