Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

snajp z G3 + mortar/c4 z jego motion minami jest kozacki na pierwszej linni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba Zyggi, bardzo dobre polaczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jeśli już użyjemy reconem czołgu jako taxi, to warto podłożyć na niego C4 przed wejściem do niego.

Chyba nie muszę tłumaczyć po co ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwczoraj wymaksowałem medyka, więc od dziś gram snajperem (ofkoz jeśli nie ma ich zbyt wielu w drużynie, albo nie jest potrzebny medyk). Głównie oznaczam cele i wysadzam pojazdy. W Nelson Bay wróg nie dotknął ani razu MCOM'a, bo nie ujawniając się fragami tylko zaznaczałem ofiary dla kolegów. Wygraliśmy ekspresowo i nawet miałem niezły score za spot kill. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie taka sama taktyke obralem ja bez strzelania ale spoty ... i powiem wam to tez jest moc szczegolnie na poczatku gdy sniper ma lipna pukawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie taka sama taktyke obralem ja bez strzelania ale spoty ... i powiem wam to tez jest moc szczegolnie na poczatku gdy sniper ma lipna pukawe :D

Wiesz co, nie wiem o co CI chodzi :) M24 to nie jest lipna pukawa.... gralem nią przez całego recona poki nie dostalem beretty.

PS: Ta gra zaczyna mnie wkurwiac przez te lamy wszystkie... Ktos chce grac snajpa niech gra, ale kurde kampiacy enginerzy i assaulci to juz przegiecie paly troche....

Cala noc gralem i kurde co ja sie nawkurzalem.... chociaz me meki zostaly zrekompensowane, kiedy trafilem na fajny sguad ja + koleś jakiś i we 2 w black hawku czyscilismy spawna....

reszta byly same CAMO....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz oni sobie pewnie myślą, że jak zwiadowca może to i on też ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyłaby wersja/tryb nastepujący.....jesteś w przegrywającym teamie? NIE MASZ PUNKTÓW!!!! Okrutne? Może....ale w takim trybie zostaliby TYLKO gracze lubiący kooperację a nie rekordy punktowe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dość rygorystyczne. Nie jesteś w stanie wziąść odpowiedzialności za cały team....

Z drugiej strony zmusiło by to do team playa... Może jakiś system wyznaczania graczy do podkładania ładunku przez system ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jedną uwage co do squad deathmatch'u... rozumiem że jest to tryb opierający się na fragowaniu ale stanie cały czas w miejscu respawn'a i czekanie na odradzających się graczy a nastepnie od razu ich unicestwianie jest strasznie wkurw... i tchórzliwe moim zdaniem... nie lepiej wejść w wir walki i cieszyć się wartką akcją??

i po drugie... jak w trybie rush jest się atakującym i czołg lub apache przeciwników napiera na nasz punkt respawn'u to nie lepiej go od razu ściągnąć? a zamiast to zrobić to ludzie próbują się prześlizgiwać i od razu giną a przecież do rozwalenia czołgu czy helikoptera wystarczy 2 inżynierów i w pare sekund jest spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Nie jesteś w stanie wziąść odpowiedzialności za cały team...."

Jak w zyciu!!!!! Ale szybko gracze zakumaliby o co kaman.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos inzynierów i rozwalania heli...

Udaje się wam trafić rakietą sterowaną w lecącego apache? Mi się udało może ze 2 razy z 30... (mówię o wyrzutni przenośnej, tej trzeciej co się odblokowuje)

Nie uważacie że te rakiety lecą zdecydowanie zbyt wolno? To już więcej razy strąciłem apache strzelając z działa czołgu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vamp, ta 3 wyrzutnia może najbardziej jest dedykowana na czolgi :)

Mi najlepiej się zciaga heli starym dobrym gustavem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają że snajperzy k**wy, nic nie robią tylko kampią i wku*wiają ludzi. Takich snajperów łatwo ściągnąć bo zazwyczaj siedzą w jednym miejscu i fragują "nieruchome" cele. Wystarczy że sie ma w teamie porządnego snajpera który zaznacza cele i sam ściąga "kury" chowające się w krzakach. Ja wybrałem sobie recoon i gra mi sie bardzo fajnie, raczej nie bije fragów, tylko staram się, aby drużyna wygrała - zakradając sie do m-com'ów, osłaniać assaultów i zrzucając mortar na pojazdy czy też miejsca podkładania ładunku, dużo się poruszając i robiąc niezłe zamiesznie, a także CQB, dobrze wychodzi tej klasie. W ten sposób często dostajemy pina gold squad'u.

Jakby ktoś chciał jakiś team zrobić, to jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba poznać wszystkie mapy.

Znasz mapy to wiesz gdzie recon może się czaić.

Jeśli ktoś biega na pałę po otwartym terenie to wcale się nie dziwię, że ginie od snajpera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos inzynierów i rozwalania heli...

Udaje się wam trafić rakietą sterowaną w lecącego apache? Mi się udało może ze 2 razy z 30... (mówię o wyrzutni przenośnej, tej trzeciej co się odblokowuje)

Nie uważacie że te rakiety lecą zdecydowanie zbyt wolno? To już więcej razy strąciłem apache strzelając z działa czołgu...

Ta rakieta na heli to lipa az milo, jest stanowczo za wolna ! Na czolgi jest w miare, najlepsze jest i bedzie stare poczciwe RPG :D najmocniejszy dmg i oczywiscie najszybsza. W komplecie z dart-em jest to piekielnie zestawienie. Troche zajelo mi nauczenie trafiania z dart-a, ale jaka pozniej jaka jest przyjemnosc patrzenia jak twoj rpg leci niczym cma do swiatla by zrobic kaboom :D W trybie rush najlepsza mapa do tego zestawu to ta dzungla gdzie mozna non stop latac blackiem :D to jest istna rzeznia jak koledzy z przeciwnego teamu pakuja sie by sie zdesantowac na bs-y a ty jednym strzalem z rgp kasujesz ich marzenia :D a pkt min. 400 wpada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współpracuje, tylko że tym dartem cholernie mi trudno trafić w heli, trafiam 1/20 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współpracuje, tylko że tym dartem cholernie mi trudno trafić w heli, trafiam 1/20 :/

jak siedzi porzadny pilot w szturmowym heli to fakt, ciezko trafic, ale black-i i nieogarnici piloci sa latwym celem :>

ps.

witamy wsrod zywych Bzyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, to podstawowe RPG nie współpracuje z Dartem?

Myli cię pamieć podstawowe RPG współpracuje z darts pistol'em

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie -Czy jest możliwość wybrania serwera ? Jakaś lista serwerów czy coś? Czy przydziela cie randomowo zawsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie -Czy jest możliwość wybrania serwera ? Jakaś lista serwerów czy coś? Czy przydziela cie randomowo zawsze ?

Nie ma listy serverów tak jak na PC, przydziela cię ranodomowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta rakieta na heli to lipa az milo, jest stanowczo za wolna ! Na czolgi jest w miare, najlepsze jest i bedzie stare poczciwe RPG :D najmocniejszy dmg i oczywiscie najszybsza. W komplecie z dart-em jest to piekielnie zestawienie. Troche zajelo mi nauczenie trafiania z dart-a, ale jaka pozniej jaka jest przyjemnosc patrzenia jak twoj rpg leci niczym cma do swiatla by zrobic kaboom :D W trybie rush najlepsza mapa do tego zestawu to ta dzungla gdzie mozna non stop latac blackiem :D to jest istna rzeznia jak koledzy z przeciwnego teamu pakuja sie by sie zdesantowac na bs-y a ty jednym strzalem z rgp kasujesz ich marzenia :D a pkt min. 400 wpada :D

To trafiasz na jakiś głupoli gdyż nawet po celnym trafieniu z RPG można jeszcze wyskoczyć z helikoptera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, myślałem, bo nie widziałem takiej opcji. Powinni łatę zrobić na wybór serwerów. W BF BD 1 też tak było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×