Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

to co sugerujesz ? bo faktycznie obracanie w setupie std jest do bani ... co mozna z tym zrobic ?

podnies sobie czulosc kontrolera na wiekszej czulosci zyskujesz na zwrotnosci ale tracisz na dokladnosci trzeba sie wycwiczyc :) 

tak swoja droga ciekaw jestem ile lam gra na myszkach............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze ustawienie to 7-8. Dobrze się obraca, idealnie się celuje. Dla mnie idealne ustawienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie sprawdzałem wcześniej.

Widzieliście ranking na PC? Nr.1 Bu.Rogers stosunek K/D 66. ??? !!!!

Heh na dzien dzisiejszy koles ma juz ponad 80. :woot:

Ci co grali/graja na PC powinni kojarzyc cheaterow i aimboty - dlatego wole PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kunio, w twoich statach widac karabin M14. co to za bron? ja odblokowalem wszystkie gnaty, i nie mam czegos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kunio, w twoich statach widac karabin M14. co to za bron? ja odblokowalem wszystkie gnaty, i nie mam czegos takiego.

O ile pamiętam to jest broń dla szturmowca :) Po AN-94 Abakan, a przed M16.

Albo to jest jedna z tych specjalnych dla "All Kits". ;)

Edytowane przez DiNozzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to jest broń dla szturmowca :) Po AN-94 Abakan, a przed M16.

nie, ty mowisz o M416, a ja mowie o broni

M14 m14.png 20 round semi automatic battle rifle compatible with telescoping stock making it ideal for long range combat.

to jest bron z zakladki ALL KITS

UPDATE:

chyba wiem o co chodzi, w tych statystykach pojawiaja sie tylko bronie ktore byly uzyte przez gracza, chocby przez 1 s. Pewnie dlatego u mnie jej nie widac.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to jest broń dla szturmowca :) Po AN-94 Abakan, a przed M16.

Albo to jest jedna z tych specjalnych dla "All Kits". ;)

M14 jest dla All kitsów jak dla mnie najlepsza broń dla recona, oczywiscie nie dla kamperow ale dla graczy lubiacych walke na med/long range. 2 strzaly w klate z perkiem magnum ammo i gosciu pada. Nie mozna podczepiac zadnych acogow czy red dotow, moze to i lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M14 jest dla All kitsów jak dla mnie najlepsza broń dla recona, oczywiscie nie dla kamperow ale dla graczy lubiacych walke na med/long range. 2 strzaly w klate z perkiem magnum ammo i gosciu pada. Nie mozna podczepiac zadnych acogow czy red dotow, moze to i lepiej ;)

a czemu w takim razie nie wziac tego do klasy Assault?

wtedy tez mamy C4, a do tego skrzynki z ammo.

Jedyna roznica to to ze nie mamy lornetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to jest broń dla szturmowca :) Po AN-94 Abakan, a przed M16.

Albo to jest jedna z tych specjalnych dla "All Kits". ;)

M14 jest do wszystkich klas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, no to już powiedzieli Twoi poprzednicy, więc nie rozumiem po co powtarzasz. pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miszcz mychy i kiborda - a widziales jego squad score? 0% - cala druzyna musi byc dumna, ze moze z nim pograc :D

a to nie ten co ma kilka tysiow zabitych ze smigłowca przypadkiem ?

Zreszta oblookaj staty - 3tysie na snajperze - wymaksowal postac z krzakow - i dopiero poszedl do przodu - tak btw to nie wiem czy tylko mnie tak wqrfia fakt roznicy w lvlach? Podbiegam do kolesia - laduje w niego pol magazynka - on powoli sie odwraca - 2 strzaly i gryze glebe - no luudzie jakies widelki na levele w teamach powinni nalozyc, jak takie newbie natknie sie na wymasterowanego gienka - to co ma mu zrobi? z RPG tez go nie polozy :biggrin:

ja momentami mam wrażenie że to nie jest kwestia lvl tylko pinga/opóźnień

ci którzy maja dobrze/małe opóźnienia maja oczywiście lepiej :) tzn (teoretyzując) taki z mały pingiem widzi wcześniej, zaczyna strzelać wcześniej a u tego

z lagiem wygląda to właśnie tak dziwnie

ja sam mam właśnie spoorego laga, a nie raz widziałem sytuacje: siedzimy na pietrze z kolesiem z teamu, nagle ktoś wbiega po schodach nie widać żeby ktokolwiek strzelał i ja i teammate leżymy :) raczej nie jest to kwestia skila gościa/broni (i nie granatu którego nie zauważyłem uprzedzając odpowiedzi itp)

a tak btw kampów - jeśli dice chciało zrobić grę zespołową, to mogliby nie pokazywać k/d ratio itp - może wtedy ci co tylko fragują z krzaków wzięli by się za granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu w takim razie nie wziac tego do klasy Assault?

wtedy tez mamy C4, a do tego skrzynki z ammo.

Jedyna roznica to to ze nie mamy lornetki.

Bo assult ma lepsze giwery na taki zasieg, oczywiscie jak kto woli, wszystko zalezy od stylu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a tak btw kampów - jeśli dice chciało zrobić grę zespołową, to mogliby nie pokazywać k/d ratio itp - może wtedy ci co tylko fragują z krzaków wzięli by się za granie

dokladnie, gra bylaby zdecydowanie bardziej dynamiczna chociaz co do snajpow to watpie czy by znikli xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to nie ten co ma kilka tysiow zabitych ze smigłowca przypadkiem ?

Ma 1534 zabitych z Heavy MG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie ten co ma kilka tysiow zabitych ze smigłowca przypadkiem ?

ja momentami mam wrażenie że to nie jest kwestia lvl tylko pinga/opóźnień

ci którzy maja dobrze/małe opóźnienia maja oczywiście lepiej :) tzn (teoretyzując) taki z mały pingiem widzi wcześniej, zaczyna strzelać wcześniej a u tego

z lagiem wygląda to właśnie tak dziwnie

ja sam mam właśnie spoorego laga, a nie raz widziałem sytuacje: siedzimy na pietrze z kolesiem z teamu, nagle ktoś wbiega po schodach nie widać żeby ktokolwiek strzelał i ja i teammate leżymy :) raczej nie jest to kwestia skila gościa/broni (i nie granatu którego nie zauważyłem uprzedzając odpowiedzi itp)

a tak btw kampów - jeśli dice chciało zrobić grę zespołową, to mogliby nie pokazywać k/d ratio itp - może wtedy ci co tylko fragują z krzaków wzięli by się za granie

1. Nie - jest dyskusja o nim nawet na forum ea - 0 (slownie "zero) asyst przy M-comach :biggrin: i 0 na Squad Skill (mysle ze inni sa po prostu za ciency dla miszcza). Sa tez i ci, ktorzy z nim grali i opisuja wlasnie aimbota - miszcz wpada na plansze i wali dookola ze spluwy - wszyscy w zasiegu - headshot :woot: baja....

2. Lag w sumie by wyjasnial dlaczego czasem mam takie jazdy..

3. Propos DICE - dokladnie - podoba mi sie takie myslenie - jak Ci zabraknie kogos w druzynie to msg - z mila checia.

4. Padl mi laser wlasnie na BC2 przed chwila - jutro ide po slima (fuj..) - nie odpuszcze :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę gra jest warta świeczki :P. Czytałem wszystkie posty i zauważyłem podobne kwestie jak na pc. Chłopak gra tydzień w CS:S. Wchodzi na serwa bierze AWP, ale nie potrafi nikogo zabić...Na początku rundy od jakiegoś pseudo "pro" dosteaje pocisk typu "Po ch... bierzesz AWP jak nie umiesz nikogo zabić lamo". Szczerze to chciałbym was zobaczyć jak graliście na początku i czy też byliście mistrzami w pilotowaniu śmigłowcem itd. Jeżeli nie wsiądziesz do samochodu to nie nauczysz się nim jeździć prawda ? Po za tym nie ma co płakać, że ktoś kampi itp. tylko po prostu robic swoje. Przecież żaden z was nie gra o złote gacie ? Wiem, że żal patrzeć jak koleś z wysokim lvl co powinien znać realia gry nie wie ock, ale są ludzie i klamki :P, a tego zmienić się nie da :). Musze jak najszybciej zakupić BF'a bo beta bardzo mi się podobała (pomijając fakt iż rozłączało mnie po 2-3 rundach :) ) i mogę wywnioskować z waszych opnii, że gra miażdży :). Pozdrawiam.

PS. Spodkaliście już kogoś używającego "mistrzowskiego" fraga ? Bo wiem, że prędzej czy później i tą grę zaleją o ile już tego nie zrobili :).

Edytowane przez M4JsT3R : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Spodkaliście już kogoś używającego "mistrzowskiego" fraga ? Bo wiem, że prędzej czy później i tą grę zaleją o ile już tego nie zrobili :).

Możesz wyjaśnić o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o frag fx'a :). Chciałem się po prostu dowiedzieć, czy już panowie zaczynają mażdżyć :P. Bo z tego co na razie przeczytałem w tym temacie to wszyscy ogarniają grę na padzie :). Oczywiście ja też mam taki zamiar :P. Wolałbym headseta kupić na którego i tak nie mam kasy jak na razie :).

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ M4JsT3R : )

Kupuj Headseta, dzięki Headsetowi wrażenia z gry (każdej) są dużo, dużo lepsze. A frag FX może okazać się niewypałem - wiem, że "pierwsza wersja" działała tylko z niektórymi grami a z Bad Company 1 były straszne problemy bo celowało się strasznie - były wielkie opóźnienia. Więc kup Headset i pogadaj z nami ;] (najlepiej tego od Sony - mam go i działa wyśmienicie, słyszą mnie inni jak i ja ich w bardzo dobrej jakości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze wszyscy tak narzekają na "recony" to i tak moja ulubiona klasa. Wybieram VSS Special, jak trzeba bronić m-com to seria bez patrzenia w lunetę, camperów z krzaczków można ściągać z daleka po dokładniejszym wycelowaniu. Przy ataku to płosze sobie ludków mortarem, później jak do kaczek i szturmem do bazy prując z Vinoteraz bez patrzenia w lunetę...:) Wada takiego rozwiązania to szybko kończąca się amunicja, najgorsze wtedy jak brak jest kumatego assaluta, bo wtedy latam z pistoletem jak idiota szukając skrzyneczki z amunicją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego miszcza i śmigłowca to chyba ostatnio z nim grałem. Na mapie Atacama Desert miałem kogos ze składu na respie wroga i się tam zrespiłem. Patrze a tam gościu od nas z team'u lata helikopterem dookoła respa i napieprza rakietami. Nie mieli szans... jak ktoś próbował wsiąść do czołgu równie szybko z niego wysiadał... Latał tak chyba z 5 minut bo go widziałem z pola walki. Niby gościu ma dobry sposób na nabicie fragów ale jak sie chce grac uczciwie i czerpać pełnie przyjemności z gry to lepiej pobiegac między budynkami ;)

Btw nie wiem czy to wina mojego kompa ( u mnie w systemie jest okej ) ale chyba nie przesuneliście godziny do przodu :P

Edytowane przez Koniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z tym mistrzem nie grałeś. Został wyzerowany.

Mój odnośnik <------------------

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ M4JsT3R : )

Kupuj Headseta, dzięki Headsetowi wrażenia z gry (każdej) są dużo, dużo lepsze. A frag FX może okazać się niewypałem - wiem, że "pierwsza wersja" działała tylko z niektórymi grami a z Bad Company 1 były straszne problemy bo celowało się strasznie - były wielkie opóźnienia. Więc kup Headset i pogadaj z nami ;] (najlepiej tego od Sony - mam go i działa wyśmienicie, słyszą mnie inni jak i ja ich w bardzo dobrej jakości).

Fraga nie mam :) i nie mam zamiaru go kupować nawet jak za 30 zł będzie. Jak na razie organizuję kasę na samego BF'a , a potem będę myślał o headsecie :P. Niestety mój budrzet jest ograniczony (biedny uczeń 3 klasy technikum) :). PS3 kupiłem za pieniądze z 18stki i gry też :P. Teraz odkładam co tylko mogę i postaram się jak najszybciej do was dołączyć :P. W FPS na padzie daję radę, więc chyba na mnie narzekać nie będziecie :P. Uważam, że wszystko jest kwiestią przyzwyczajenia :). Szybko się uczę patrząc jak inni grają, więc raczej powinno być ok :).

Pozdrawiam

Trzymajcie kciuki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×