Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie tez nic sie nie dzieje wczoraj gralem do 24 od 20 i nic mi sie nie przydarzylo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam takich problemów, tylko czasem lagi są które potrafią nieźle wkurzyć, a tak to nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt raczej na smoke'a nie narzeka... Narzekać to można było w wersji beta, ale na szczęście od tamtego czasu DICE zdecydowanie poprawiło ten gadżet.

Ogólnie to polecam zainteresowanym stronę/forum Tactical Gamer, dużo fajnych porad/tricków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym was sie zapytac, czy macie problem z polaczeniem z EA w menu gry ? I czy dziala wam rank, swoje staty itd. Ja mam problem juz ok. 4 dni wlasnie z tym. Myslalem ze jest to spowodowane problemami EA ale powoli zaczyna mnie to draznic jak musze kilkanascie razy naciskac JOIN.

pzdr

ech to widocznie cos u mnie :/ mialem nadzieje ze jest to zwiazane z problemami na iksa :[ wrr trzeba cos kombinowac :/

najdziwniejsze jest to ze na innych grach nie mam zadnych problemow :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w takich momentach zrestartować połączenie sieciowe. Może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w to grasz? Dlaczego zarywasz noce i „wolne” godziny? Co Ci to daje? Nie ukrywam że grono moich znajomych (i członków rodziny!!) czasami zadaje mi takie pytania…I co mam im odpowiadać?

BO LUBIĘ!!! To poza dyskusją…Bo lubię! Bo kręcą mnie te chwile kiedy po kilkunastu minutach zapominam: o minionym dniu w pracy, o problemach z Szefem, współpracownikami, o tym, że dach trzeba pomalować, że podwyżki w tym roku nie będzie, że ceny znowu skoczyły, ze PiS marudzi na wszystko….

Bo ta gra w Sieci daje mi namiastkę wspólnoty, o którą coraz trudniej w tym skretyniałym zaganianym Świecie. Bo mam tu kumpli, z którymi „łapię” wspólny język i COŚ razem przeżywamy!

I naprawdę obojętny jest mi kolor berecika, zasięg M60, mój skill i inne szczegóły (poprawne lub „spaprane” przez twórców gry)…

No i ten moment, kiedy „wraży” czołg wjeżdża na „moją” minę…BEZCENNE!!!!

A Wy???? Co tak naprawdę powoduje, że zamiast „zająć się czymś pożytecznym” (cytat!!!) odpalacie BC2 i……

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś coś i reconie napisać   :teehee:

Teraz głównie ustawki-czyli granie w bardzo dobrym gronie ludzi. Mieć bardzo dobra zabawę, zapomnieć na te 2-4h o innym świecie i patrzeć na ten 42' świat.

U mnie takie pytanie często nie pada bo interesuję się militariami ale czasem przeginam i pytanie jakieś mniej więcej "Dlaczego w to grasz" pada. Odpowiedz jest prosta 

 BO LUBIĘ

Edytowane przez mrowa607

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ po całym tygodniu w delegacji mogę na chwilę zapomnieć o pracy :) czego nie zrobiłem a powinienem zrobić, zbliżających się teraminach odbioru robót i itd...

Bo w trakcie gry nikt nie nażeka na to co się dzieje na zewnątrz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja przygoda online zaczela sie 24 czerwca 2005 gdy EA dalo nam Battlefield 2 na blaszaka. Z domownikami nie ma problemu poniewaz sami sa wkreceni :-)

Jedynie Mama czasami narzeka, bo gdy wejdziemy w 3 na jeden server to w domu meksyk :))))))))

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill - do tej pory sadzilem, ze nie da sie przedstawic grafiki w wolaczu :woot:

mylilem sie :rofl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych tekstow ktore padaja z ust moich ziomow przyklad: dusimy na respie na laguna alta przeciwny team oni wyrzucaja mnowstwo grantnikow dymnych i nagle zywy ty wegiel chlopaki chyba cos wedzo :P poprostu pozniej az caly dzien i wszytkie jego zle chwile zostaja w zapomnieniu

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo odblokuj porty BC2 te ktore sa w instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu codziennie zupa jest za slona, i gram aby o niej przed obiadem nie myslec, a po obiedzie gram, aby zapomniec, tak ogolnie, to smutna historia jest, na potrzebe postu, musialem ja splycic do jednego zdania :).

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus bardzo dobrze to ujałes, jeśli chodzi o granie sieciowe w Bad Company 2.Jeśli chodzi o mnie to nie grałem sieciowo w żadną grę tego typu wcześniej.W sumie raz czy dwa w Counter Strike'a ale jakoś ten tytuł mi nie zaimponował.Zawsze kręciły mnie i kręcą strzelanki FPS a szczególnie seria MOH i Call of Duty. Jeśli mam napisać coś o Bad Company 2 to nie mam słów aby rozpisywac się nad całym majstersztykiem tej pozycji :D - po prostu ta gra zawładnęła całym moim wolnym czasem i w sumie dzięki niej wkręciłem się na dobre w to zacne forum i poznałem niezłych oszołomów :). NIe sądziłem że klimat prawdziwej wojny będzie tak fenomenalnie oddany ( za co ukłony dla DICE).A kooperacja z ziomkami na placu boju - poprostu BEZCENNE !!!!!

Póki co nie istnieją dla mnie inne gry poza Bad Company 2 na chwile obecną :).I mogę powiedziec z całą odpowiedzialnością że granie w Battlefielda Bad Company 2 to moje nowe hobby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo gdy zasypawszy pole bitwy granatami dymnymi wychodzimy z chmury całą grupą siejąc pożogę - mogę odczuć coś, czego nie doświadczę gnijąc 8h za biurkiem w pracy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo gdy zasypawszy pole bitwy granatami dymnymi wychodzimy z chmury całą grupą siejąc pożogę - mogę odczuć coś, czego nie doświadczę gnijąc 8h za biurkiem w pracy. ;)

Rokkyu...położyłem się ze śmiechu!!!!! TO JEST TO!!!!!!! Oddałeś kwintesencję tego, co sprawia że "stare" chłopy mogą się tutaj tak odnaleźć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poblokowane porty i wszystko działa.

Może mi ktoś wytłumaczyć jak zdobyć pin Payback?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zabić swojego nemesisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×