Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję.

Ostatnio zauważyłem fajnego buga, gdy zaczynasz przeładowywać przed zanurzeniem się w wodzie, płynąc przeładowanie dokończy się samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Ostatnio zauważyłem fajnego buga, gdy zaczynasz przeładowywać przed zanurzeniem się w wodzie, płynąc przeładowanie dokończy się samo.

To samo jest z wchodzeniem po drabinie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nabic na thompsona brazowa gwiazdke bo grajac nim nie udalo mi sie nabic zadnego killa ;/ a widzialem ze ludziska maja to zrobione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przeładowuje i zmieniam np na broń krótką albo rzucam naboje czy apteczkę itp to też samo mi kończy ładować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam jeszcze głupsze pytanie.

Latałem wczoraj UAVem, ale umiem tylko strzelać bombami, a wiem, że da się też strzelać karabinkiem, tylko jak? Bo czego nie naciskałem, to i tak nie było widać pocisków. :)

@edit

Już znalazłem.

Edytowane przez ZiateK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Mori gratuluje bycia nOobem i grania inżynierem a swoją błyskotliwość prezentuj w szkole przed nauczycielem ;)

Dobrze psze Pana :D

Atak serio, to gdyby chciało Ci się odrobinę poszukać - jus Google jung Dżedaj - to odpowiedź na swoje pytanie znalazł byś w 2-3 minuty.

A tak od napisania postu minęło kilka godzin i dalej nie wiesz dlaczego M1A1 nie nabija killsów.

Życie. Temat był wałkowany x razy od dnia premiery.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wami w 100%. Po 8 godzinach pracy, nerwów z szefem, pracownikami i klientami, walczeniu o wykonanie planu, stresie przy pomaganiu dziecku odrabiania idiotycznych zadań domowych z prac plastycznych te kilka chwil przed konsolą z BF odrywają od rzeczywistości. Zapominam o wszystkim i cieszę się jak przedszkolak ganiający po krzakach z plastikowym pistoletem.

Jest to drugie, po KillZone 2, multi w które gram. Nie będę odkrywczy, ale cholernie podoba mi się w BF, że dojść do celu można nie jedną, czy dwoma ścieżkami, ale praktycznie kilkunastoma, że nigdzie nie jest się bezpiecznym, bo mogą zwalić ci ściany i dach na głowę, że przeciwnicy mogą nadejść z każdej strony. Ehhh... nie mogę doczekać się wieczora....

Czy Wy też tak macie, że kilku godzinach wieczorno-nocnego grania nie umiecie zasnąć? Za zamkniętymi oczami pojawiają mi się wtedy białe krzyżyki. A w głowie tylko myśli jaką jeszcze lepszą strategię obrać? Jak kończę grać o pierwszej lub drugiej w nocy to potrzebuję jeszcze z godzinę aby się uspokoić i zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zamiast prostej, pojedynczej odpowiedzi mamy kilka postów bez znaczenia i bezsensowne przekomarzania się.

Nie nalicza Ci killów na Thompsonie, ponieważ licznik jest na chwilę obecną zbugowany jeśli chodzi o tę broń. Jeśli masz do dyspozycji M1 Garand (broń odblokowywaną przy odpowiednim [2] statusie weterana), to kille z Garanda przenosi Ci na Thompsona. Niestety nie działa to w drugą stronę i zabijając z M1A1 nie dostaniesz zabić na konto Garanda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ,fajnie poczytać o motywach roznych ludzi. Ja gram dla satysfakcji.

takiej, gdy przyuważę recona w kącie i biegnę, żeby mu sprzedać kosę. Albo jak sam jestem reconem i obstawiam mcoma, gdzie kumple z teamu własnie podłożyli ładunek a ja to kontroluję. Albo zaznacze kumplom kilku czających się, a oni nawet nie wiedzą, ze śmierć nadciąga. Czuję moc! ;)

Albo dla dźwięku miniguna ze śmigłowca. Albo gdy uda się zespolowo oskrzydlić wroga i wytłuc 4-5 na raz.

Mam 30 lat, ciekawe czy jak skoncze 40 tez będą dla nas gry. Podejrzewam, ze tak - trafilo mi się fartowne pokolenie. W końcu zaczynało się od robbo, river raid a to bylo kilkanascie lat temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

BC2 to moja pierwsza gra sieciowa ale widzę że mam podobnie jak pozostali - 100% wciągnięcie w klimat gry. Ja z niecierpliwością czekam aż żona skończy oglądać swoje seriale, potem profikaktyczne pytanie czy mam jej coś pomóc, ew coś zrobić (modląc się w myślach o słowo - NIE) ;-) Odpalam BC2, hs na ucho i jestem w innym świecie - uwielbiam to ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieliście taki przypadek? wsiadam na arica harbour w czołg jako defender. Zaznaczam, że dopiero rozpoczęła się rozgrywka. Ujechałem 20 metrów i bum jednym strzałem z UAV mój czołg (ja też:) jest zniszczony. To bug? Przecież to nizmożliwe. Drugie pytanko: czy tracerem jak oznaczymy obcego żołnierza to czy zalicza jakieś punkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też tak macie, że kilku godzinach wieczorno-nocnego grania nie umiecie zasnąć? Za zamkniętymi oczami pojawiają mi się wtedy białe krzyżyki. A w głowie tylko myśli jaką jeszcze lepszą strategię obrać? Jak kończę grać o pierwszej lub drugiej w nocy to potrzebuję jeszcze z godzinę aby się uspokoić i zasnąć.

A już się bałem, że to tylko mnie coś się w mózgu "wytrawiło" i trzeba będzie parę sesji na kozetce z psychoanalitykiem sobie strzelić...

W końcu zaczynało się od robbo, river raid a to bylo kilkanascie lat temu...

Pamiętam!!!! Pamiętam!!! Lata 90-te...I jeszcze wcześniej...na Atari65XE...wgrywanie gry z magnetofonu trwało ok. 25 minut..czesto z komunikatem "error" na końcu.

"Preliminary Monty" zabrał mi parę tygodni życia....a "Bulder Dash" wprawiał w bezsenność!

Ja z niecierpliwością czekam aż żona skończy oglądać swoje seriale, potem profikaktyczne pytanie czy mam jej coś pomóc, ew coś zrobić (modląc się w myślach o słowo - NIE) ;-) Odpalam BC2, hs na ucho i jestem w innym świecie - uwielbiam to ;-)

UWAŻAJ!!! Podrywacze w kurortach tylko czekają na takie zony.....:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UAV + perk na zwiększony damage w pojazdach + rakieta w tył czołgu = 100% zniszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 lat, ciekawe czy jak skoncze 40 tez będą dla nas gry. Podejrzewam, ze tak - trafilo mi się fartowne pokolenie. W końcu zaczynało się od robbo, river raid a to bylo kilkanascie lat temu...

W maju kończę 40 i mimo "wieku" strasznie kręci mnie ta gra.

Myślę, że gry będą coraz lepsze i ciekawsze, więc się nie obawiam, że za 10 lat nie będzie dla mnie fajnej gry. Oby tylko zdrowie dopisało :biggrin: .

Ja z niecierpliwością czekam aż żona skończy oglądać swoje seriale, potem profikaktyczne pytanie czy mam jej coś pomóc, ew coś zrobić (modląc się w myślach o słowo - NIE) ;-) Odpalam BC2, hs na ucho i jestem w innym świecie - uwielbiam to ;-)

Ja wieczorem mojej żonie proponuję lampkę wina. To ją usypia (trzeba przyznać, że pod tym względem jest bardzo ekonomiczna, czego nie można powiedzieć o ubraniach) . I wtedy słuchawki, padzik i jestem w niebie.

Chciałbym dodać, że żona także lubi pograć. To ona pierwsza przeszła Uncharted 2, Call of Juarez, czy niedawno Heavy Rain, którego ja z powodu BF jeszcze nie miałem czasu tknąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze psze Pana :D

Atak serio, to gdyby chciało Ci się odrobinę poszukać - jus Google jung Dżedaj - to odpowiedź na swoje pytanie znalazł byś w 2-3 minuty.

Bedzie offtop i sorry za to ale zawsze denerwuje mnie jesli ktos na forum odsyła do googli. Otóz strona google nie jest zadnym zródłem informacji. Google jedynie odsyla do stron gdzie mozemy znalezc odpowiedzi na nasze pytania. Wiec jesliby zawsze, wszyscy nie odpowiadali na pytania tylko odsylali do googli, to google by nie znajdywalo zadnych stron nas interesujących. Jesli ktos jest forumowiczem to musi zadawac pytania na forum i uzyskiwac na nim odpowiedzi dzieki czemu, ktos kto nie zna tego forum ani zadnych stron zwiazanych z daną tematyką bedzie mogl znalezc odpowiedzi na interesujace go zagadnienia za pomocą google, ktory wlasnie skieruje go np. na to forum. No troche zamotałem ale wiecie o co chodzi :D A zeby nie bylo takiego całkowitego offtopa to dodam, ze bad company 2 to super gra, tylko strasznie mnie wkur#$% snajperzy w hardcore mode. Dziekuje.

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieliście taki przypadek? wsiadam na arica harbour w czołg jako defender. Zaznaczam, że dopiero rozpoczęła się rozgrywka. Ujechałem 20 metrów i bum jednym strzałem z UAV mój czołg (ja też:) jest zniszczony. To bug? Przecież to nizmożliwe. Drugie pytanko: czy tracerem jak oznaczymy obcego żołnierza to czy zalicza jakieś punkty?

Tak jeśli oznaczysz tracer'em piechote to dostaniesz 30pkt jak za oznaczenie pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UAV + perk na zwiększony damage w pojazdach + rakieta w tył czołgu = 100% zniszczeń.

to dziwne bo t90 to ciężki czołg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wieczorem mojej żonie proponuję lampkę wina. To ją usypia (trzeba przyznać, że pod tym względem jest bardzo ekonomiczna, czego nie można powiedzieć o ubraniach) . I wtedy słuchawki, padzik i jestem w niebie.

Chciałbym dodać, że żona także lubi pograć. To ona pierwsza przeszła Uncharted 2, Call of Juarez, czy niedawno Heavy Rain, którego ja z powodu BF jeszcze nie miałem czasu tknąć.

Fajnie trafiłeś, z moich dziewczyn tylko jedna lubiła gry...

Dlaczego gram? Dlatego, że sprawia mi to olbrzymią radość, kiedy po zaciętym boju uda nam/mi się wygrać mecz. Dla towarzystwa, wielu ciekawych i świetnych ludzi, różnych dyskusji ;). Dla momentów gdy uda mi się w ciągu 15-25 sec pokonać parę innych osób i to samemu B). Dla chwil w których współpracuje z zespołem , jeden strzela granaty dymne (S.), drugi osłania żeby nie odbili (snajper RN.), a ja z kumplem biegniemy podłożyć, a po kilku sekundowej wymianie ognia jesteśmy sami przy paczce i podkładamy :ok:. Jeszcze tan klimat kiedy wszystko wychucha, kumpel dostaje, słyszysz czołg i biegniesz prosto przez dym, to jest to, jak na wojnie.

Pozdro dla wszystkich i wiele fragów panowie.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo t90 to ciężki czołg...

lecz nie jest niezniszczalny. :)

UAV w stosunku do Abramsa oraz T90

45607634.th.jpg

12522618.th.jpg

45848238.th.jpg

14470339.th.jpg

26353869.th.jpg

78053292.th.jpg

27665172.th.jpg

dysponuje obszernymi specyfikacjami co do kazdej broni z roznymi wariantami jakie mamy do wyboru w grze i pozniej zrobie temat, poki co uciekam po corke do szkoly :)

pzdr

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy Abrams i T90 to przypadkiem nie to samo? (w grze) bo z tego co pamiętam to mają takie same pancerze i zadają identyczne obrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszą być takie same, przecież gra musi być wyrównana. Jedynie możesz mieć lepszy pancerz, jak sobie wybierzesz takiego speca, ale nie wiem ile to daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dlaczego nie zalicza mi zabić jadąc qładem. Przejerzdżam gościa a tu dupa nie zalicza zabicia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no temacik :D

az dalem zonie przeczytac ze nie ja jeden na swiecie, ba w Polsce mam jobla na punkcie tej gry :]

gramy bo jest to dla nas przyjemnosc, odskocznia o naszego zycia codziennego, odstresowania (chodz nie zawsze :P)

tak sie zastanawiam jak w przyszlosci bedzie juz standardem 3D cos w stylu ps move to az sie boje pomyslec co bedziemy wyprawiac w swoich domach (pewnie widok dla osoby stojacej obok bedzie nie lada zagadka :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×