Skocz do zawartości
ONE

Call Of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o grafikę, mapy,ruchy postaci i ogólnie kosmetykę nie napisałem że WaW było najlepsze było dobre i BO jest bardzo podobne. Czołgów nie ma, ale też jest zajebiście :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o grafikę, mapy,ruchy postaci i ogólnie kosmetykę nie napisałem że WaW było najlepsze było dobre i BO jest bardzo podobne. Czołgów nie ma, ale też jest zajebiście :thumbsup:

Jeśli masz wersję PL, to napisz coś o polonizacji multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieje że to się będzie trzymać kupy bo teraz w mw 2 juz sie nie da grać. Smród bród i ubustwo czyli lagi nie da się servera wyszukać i cheaterzy. Czyli mw2 ssie

system multi BO nie bedzie sie niczym roznic od tego w MW2, tak samo bedzie, p2p, matchmaking etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to znaczy że przez pół godz nie będzie można pograć, potem wbije nagle koniec rundy wyrzuci do lobby a tu nagle błąd '' Przepraszamy ale IW ma w tym momencie ma zaawansowanego dałna i niestety będziesz wyszukiwał graczy następne pół godz. I żyj z myślą że w tym momencie wyjeb...iśmy cię na kwote 140zł ( na PC).A co do patcha, na razie zabarykadowaliśmy się w siedzibie firmy ze skrzynką piwa i popcormem i nie zamierzamy hmm przez kolejne 2 lata nic robić" W tym momencie poczułem się oszukany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, na poczatku na pewno tak nie bedzie, a jak bedzie po roku, 2 latach ? Okaze sie. Podobne sytuacje byly przed premiera MW2 w codzie 4, sytuacja sie powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Traycher to porządna firma i miejmy nadzieje że to się będzie jakoś trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Traycher to porządna firma i miejmy nadzieje że to się będzie jakoś trzymać

Tez mam taka nadzieje, choc po WaW, ktore aspektem technicznych tez nie grzeszylo geniuszem, w sumie od poczatku nawet, ciezko mi im dac kredyt zaufania, mimo to gre kupie, jak sie zawiode sprzedam, popyt na pewno bedzie ogromny na ten tytul.

Szczególnie że BO zrobiło Treyarch.

Thank you cpt Obvious!

Funny_Pictures_General_Thanks_Captain_Obvious.jpg

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie, i tak w sumie wyboru niema a nie oszukujmy się call of duty to najlepsze fps Multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery dzisiaj wlaczone, 2 godziny gry juz za mna i ogolnie gra prezentuje sie bardzo dobrze :)

Wiadome ze na poczatku panowal chaos ale z dnia na dzien bedzie lepiej ;)

Teraz czekam az odblokuje Hardcore TDM (19lvl) to wtedy gra znacznie bedzie interesujaca :)

Jakby ktos chcial grac w multi to wysylac zapy: Jamajski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie, i tak w sumie wyboru niema a nie oszukujmy się call of duty to najlepsze fps Multi

Nie chce cię martwić , ale CoD to jeden z najgorszych fpsów do multi. No skill = fun !! Dywiza tej gry.

Zaraz fanboye się odezwą ale taka jest prawda. Sam zamówiłem pre-ordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi podaj 1 lepszy oprócz oczywiście BBC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piciu>nie ma się co oszukiwać, że to jest TWOJE zdanie. Moim zdaniem multi w Black Ops nie jest żadną rewelacją, IMO nawet do pięt nie dorasta Bad Company 2, Cs 1.6, cod 4. Tylko nie pisz, że nie grałem a już oceniam. Po filmikach widać, że to jest MW2 z kosmetycznymi zmianami. Niemniej jednak zamówiłem BO i nie mogę się już doczekać, kupiłem przede wszystkim dla trybu Zombies, który jest kopalnią funu! No i dla singla też, liniowy, ale niesamowicie emocjonujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Chcesz skillowej gry:

-CoD4 na PC z promodem

-CS1.6

-Resistance 1

-Unreal Tournament 3

-Quake Live

-Halo 3

To są skillowe gry nie dla casuali po prostu. Nie mówie tutaj że BO jest zły bo tak jak mówie sam kupiłem tą grę, ale do najlepszym grą multi do pięt nie dorasta.

Edytowane przez KuklesPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co masz do mw2 jako samej gry pomijając dołączanie na servery. Czy ja dobrze zrozumiałem chcesz mi wcisnąć że Unreal jest lepszy od coda ?

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że najlepsze multi jest w BFBC2 to jasne jak słońce, ale w Black Ops będzie więcej zabawy tryb zombi i split screen to jest to ! Mam nadzieję, że jutro dostanę grę. biggrin.gif

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówie ,że multiplayer jest lepszy, ponieważ wymaga skilla i umiejętności od gracza. CoD jedynie czego wymaga to własnej kopii w czytniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpuszczę póki co ten tytuł . Grałem teraz w MOH i te BO jakoś nie kręci mnie po Waszych opiniach.

sosiu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpuszczę póki co ten tytuł . Grałem teraz w MOH i te BO jakoś nie kręci mnie po Waszych opiniach.

Dobrze loozik , kto zna i lubi serie ten kupi inni niech grają w MOHa lub BBC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po pierwszej godzinie grania , ogolnie jest ok ,musialem zmienic tryb trudnosci bo na veteranie naprawde ostra jazda jest,multi jeszcze nie probowalem ale juz grzeje conttrolera :woot: na nocne batalje z kolegami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No giera daje rade, klimat jest dobry, a przede wszystkim cały czas coś się dzieje, nie ma chwili wytchnienia akcja, akcja i jeszcze raz rzeź:)Grafika jest jak dla mnie na dobrym poziomie, na dźwięk też nie można narzekać. Warto poświęcić swój portfelowy majątek na Zabawę z COD BO.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×